iOS 8 - Obecná diskuzia

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rayu 3. 6. 2014 18:54

Zdravím, keďže Apple včera predstavil nový iOS s poradových číslom 8 chcel by som založiť toto téma pre diskutovanie ohľadom beta verzií a vašich postrehov ja aktuálne inštalujem betu 1 na svoj iPhone 5s
Žive -  iMac 21.5" (late 2013)
-2,9GHz q-core i5 Haswell
-8GB RAM
-NVIDIA GeForce GT 750M 1024 MB
MobilMánia -  iPhone 7 Plus 128gb Black
AVmánia - AKG K702 + AKG K451
rayu
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 6. 2014 01:09

Já jsem včera betu zkoušel, a zatím je to silně nestabilní. Několikrát mi spadla sada základních aplikací a celkově byl trošku nepořádek třeba v galerii obrázků, kde evidentně funguje nějaká funkce undelete, ale zatím ne funkčně. Pocitově mi připadá jinak svižnější a celkem se mi líbí ;-) ale radši na používání počkám na další bety kde to už bude vychytanější.

Trošku jsem čekal že Healt aplikace bude sama o sobě počítat kroky, nebo bude umět měřit tep srdce fotoaparátem jak nabízí aplikace Argus, a překvapilo mně že toto naopak podporovat nebude a bude sbírat z těchto aplikací data a sdružovat je.

Dobrá je hlasová aktivace Siri. Funguje bezvadně. Škoda že v Česku jsou její funkce omezené, do auta je to parádní.
anonymni

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 4. 6. 2014 07:57

A kdyz uz to je ta nova verze bude konečně umět takovou složitou funkci jak odeslat sms kdyz je auto v pohybu? U 5s to neslo.. Ale nepředpokládám ze se apple bude zabývat takovou kravinou jako je odesílání sms..
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod j.x.e 4. 6. 2014 08:48

po dvou dnech s betou musím říct že jde spíše o vetší aktualizaci než naký významný posun vpřed, ale přecijenom letos se apple soustředí na OSX a tak se to da odpustiti že iOS 8 je lehce zastínené a da se vnímat spíše jako odbití každoroční povinnosti

ovšem i přes to tech par malo nových funkcí určitě potší a hlavní síla iOS 8 se ukrývá uvnitř, velke otevření systemu vývojářum se projeví až po delší době

jinak beta 1 je až nevýdaně stabilní za dva dny mi nespadla žadná app, ani se nic neseklo nebo nespadl ani samotný systém, proste nic vše funguje...ovšem je tam par malých bugu jako drobnej zmatek v obrazkách, špatne fungující vracení se mezi strankama v nastavení, blbe sedící text v nekterých tlačítkách atd...

hodně se mi líbí vylepšení zpráv, to je asi tak hlavní co bych z tech novinek opravdu vyzdvihl
MacBook Pro 13" 2017
j.x.e
Junior

Odeslat příspěvekod rayu 4. 6. 2014 10:26

Správy su super, diktovanie nadhera, Pomimo tiez vam padá aplikacia bug reportér?
rayu
Junior

Odeslat příspěvekod Manek49 4. 6. 2014 11:20

popokatepetl1969 píše:A kdyz uz to je ta nova verze bude konečně umět takovou složitou funkci jak odeslat sms kdyz je auto v pohybu? U 5s to neslo.. Ale nepředpokládám ze se apple bude zabývat takovou kravinou jako je odesílání sms..

Odesílám sms z auta běžně, problém nebude u Apple, ale u tvého operátora...
Z Trutnova od 1582 :-)
Manek49
Junior

Odeslat příspěvekod rayu 9. 6. 2014 08:34

Po pár dňoch som betu musel downgradnuť späť na 7.1.1, u mna bola extrémne nestabilná, aplikácie padali, 2x samovolný reštart a minimum prínosov oproti iOS7
Žive -  iMac 21.5" (late 2013)
-2,9GHz q-core i5 Haswell
-8GB RAM
-NVIDIA GeForce GT 750M 1024 MB
MobilMánia -  iPhone 7 Plus 128gb Black
AVmánia - AKG K702 + AKG K451
rayu
Junior

Odeslat příspěvekod emibure 13. 6. 2014 07:07

+ samospoušť uloží 11 snímku
+ odpovídat na zprávy z uzamčené obrazovky, chybí mi možnost rovnou odstranit zprávy, email, notifikace.
+ diktování textu v češtině funguje na jedničku.
+ vylepšeno počasí

- nefunkční app, Safari, Chrome, Bug Reporter, totálně nepřehledná galerie obrázků, některé konverzace ve WhatsApp padají.
- zatím 1 samovolný restart
emibure
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rayu 16. 6. 2014 10:06

Dnes sú 2 týždne od predstavenia čo býva čas. perioda vydania novej bety, dajte vedieť či vám prišla a ako sa chová telefón po aktualizácií :)
Žive -  iMac 21.5" (late 2013)
-2,9GHz q-core i5 Haswell
-8GB RAM
-NVIDIA GeForce GT 750M 1024 MB
MobilMánia -  iPhone 7 Plus 128gb Black
AVmánia - AKG K702 + AKG K451
rayu
Junior

Odeslat příspěvekod Manek49 16. 6. 2014 13:17

V Americe ještě chrápou, jestli to dneska vyjde, tak někdy večer :-)
Z Trutnova od 1582 :-)
Manek49
Junior

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 16. 6. 2014 15:44

Manek49 píše:
popokatepetl1969 píše:A kdyz uz to je ta nova verze bude konečně umět takovou složitou funkci jak odeslat sms kdyz je auto v pohybu? U 5s to neslo.. Ale nepředpokládám ze se apple bude zabývat takovou kravinou jako je odesílání sms..

Odesílám sms z auta běžně, problém nebude u Apple, ale u tvého operátora...

Mám vodafone a podle informací to dělá hodně lidem mají zatím chybu ktera teď nejde odstranit dela to ale lidem který hodně cestují po městě a pisi sms když sediš v kanceláři tak se s tim nesetkas
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 16. 6. 2014 15:44

Manek49 píše:
popokatepetl1969 píše:A kdyz uz to je ta nova verze bude konečně umět takovou složitou funkci jak odeslat sms kdyz je auto v pohybu? U 5s to neslo.. Ale nepředpokládám ze se apple bude zabývat takovou kravinou jako je odesílání sms..

Odesílám sms z auta běžně, problém nebude u Apple, ale u tvého operátora...

Mám vodafone a podle informací to dělá hodně lidem mají zatím chybu ktera teď nejde odstranit dela to ale lidem který hodně cestují po městě a pisi sms když sediš v kanceláři tak se s tim nesetkas
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 16. 6. 2014 15:44

Manek49 píše:
popokatepetl1969 píše:A kdyz uz to je ta nova verze bude konečně umět takovou složitou funkci jak odeslat sms kdyz je auto v pohybu? U 5s to neslo.. Ale nepředpokládám ze se apple bude zabývat takovou kravinou jako je odesílání sms..

Odesílám sms z auta běžně, problém nebude u Apple, ale u tvého operátora...

Mám vodafone a podle informací to dělá hodně lidem mají zatím chybu ktera teď nejde odstranit dela to ale lidem který hodně cestují po městě a pisi sms když sediš v kanceláři tak se s tim nesetkas
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 16. 6. 2014 15:44

Manek49 píše:
popokatepetl1969 píše:A kdyz uz to je ta nova verze bude konečně umět takovou složitou funkci jak odeslat sms kdyz je auto v pohybu? U 5s to neslo.. Ale nepředpokládám ze se apple bude zabývat takovou kravinou jako je odesílání sms..

Odesílám sms z auta běžně, problém nebude u Apple, ale u tvého operátora...

Mám vodafone a podle informací to dělá hodně lidem mají zatím chybu ktera teď nejde odstranit dela to ale lidem který hodně cestují po městě a pisi sms když sediš v kanceláři tak se s tim nesetkas
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod Tattoomaen 3. 7. 2014 10:13

Cestuju hodně po městě i celé republice, mám iphone 5 a iphone 5s, oba u O2 a nikdy jsme neměl problém s odesíláním SMS za jízdy.
Ať už ve městě nebo na dálnici, vždy mi to šlo odeslat.
Nevím jak T-Mobile nebo Vodafone, ale u O2 bez problému.
Tattoomaen
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků