Jakého jste zvolili virtuála a proč?

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Millhaus 13. 5. 2014 17:25

1.Bonerix-za 30,- měsíčně si volame v rodině zdarma 2.Centropol telecom tarif-c energie 1,-kč měsíčně,volání a sms za 1,50,-Po hovoru jde v jejich sámožce vidět cenu,přechod z tesca bez problému
Millhaus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maly-jura 13. 5. 2014 18:09

Fayn Mobile
-za 179 Kč/měsíc : 150 volných minut a pak 1,00 Kč/min + 25 volných SMS a pak 1,19 Kč/SMS.
Spokojen.
maly-jura
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Swejzi 13. 5. 2014 19:03

• Mobil.cz
• Motivoval mě internet zdarma, cena volání 2,20 je taky OK, drahé SMS nepoužívám, chtěl jsem předplacenku.
• Přecházel jsem z předplacenky Vodafonu, ČVOP vygenerován přes SMS sámošku, až na malý zádrhel s heslem přechod probíhal hladce, do pěti pracovních dnů bylo hotovo.

+ Internet zdarma, 200 MB na měsíc za dobití, dále 32kbps až do konce platnosti karty bez nutnosti dobíjení, neblokují žádné porty a protokoly, vše jede. Sice pomalu, ale jede.
+ cena volání je stále ještě celkem OK
+ oproti Vodafonu kvalitnější síť a pokrytí
- nejdou na to posílat sms z T-zones (lze řešit alternativními branami)
- méně možností v samoobsluze, historie útraty jen 10 dní zpět
- nepodporuje m-platby

Celkově spokojenost a velká finanční úspora.
Swejzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mz98 13. 5. 2014 19:10

Voocall, v té době i teď jedna z nejlepších nabídek, mobilní voip, slušný fórum, již déle fungující mujtelefon.cz, převod od VDF bez problémů (VDF samozřejmě stanovil datum převodu 4 dny po konci zůčtovacího období, takže jsem jim na závěr daroval celý jeden paušál).

Postupem času jsem však zjistil že ne všechno zlato se třpytí, ukázkově nahnědo natřená je podpora - telefon nezvednou a po emailu odpovídají jen na to co se jim hodí, absolutně bez úcty k zákazníkovi. Rodinná firma...
mz98
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vrrrrr 13. 5. 2014 20:19

z Tmobile na GoMobil.
měl sem 4 tarify v rodině tmob a měsíčne asi tak 2200kč. Na gomobil mám když to hodně přehánějí kécálistky a mým občasným roamingem asi 800kč. Jednoduše rozdíl a nemám dojem že by se míň volalo. Chování a přístup k zákazníkovy uplně užasný, žádné purpurové kecy ani komplikovaná samoobsluha. dneska bych možná zvážil i Fayn s tarify jsou celkem podobní ale mají i voip a to mě poslední dobou láká.
Převod až na zdržování tmobile (takže mi museli posílat simky nadvakrát) docela v pohodě.
vrrrrr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vindis 13. 5. 2014 21:17

Po dlouhém hledání a porovnáváním jsem nakonec zvolil Odorik.cz

Proč?
Levné hovory kamkoli 1,49 Kč/min s účtováním 1+1, a výhodný internetový balík 150 MB za 69 Kč.
Sice denní paušál 0,70 Kč, ale pokud utratíte víc jak 100 Kč za posledních 30 dní, tak se neúčtuje. Takže kombinace levného datového balíčku za 69 korun a provolání zbývajících 31 korun za měsíc je to vlastně výhodný tarif, kde neplatíte nic navíc.
Navíc účet je propojen i s jinými službami kde lze ještě více ušetřit jako callback (1,18 Kč/min), použití čísla přes VOIP (z počítače nebo SIP - 0,59 Kč/min).

Nevýhodou je akorát jednorázový poplatek za sim kartu a za převod čísla.
Jinak převod bez problému. Akorát trval trochu déle než jsem čekal (týden). Odorik mi nenabídl dřívější datum převodu, ač jsem měl předtím předplacenku s kladným kreditem.
vindis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod honzatrx 14. 5. 2014 00:33

bigboban píše:Go mobil. V případě nějaké útraty nulový paušál, nízká minutová sazba. Mám to jako další číslo kam jsem "uklidil" svoje památeční číslo 601 z dob Eurotel NMT. :-) Kdo z vás to má? :D

Já mám takhle 601 ještě z NMT na ČEZ mobilu. Ten je s nulovým paušálem jeden z nejvýhodnějších, boužel jsem technicky limitován je na síť O2 a VDF, protože T-Mobil je na chalupě bez pokrytí, takže s čímkoliv přes T-M bych tam byl přes víkend bez spojení.
honzatrx
Junior

Odeslat příspěvekod MASH 14. 5. 2014 01:13

- Fayn
- za 289Kč nabízejí 350 minut do všech sítí (poté 1Kč/min). Žádné balíčky ani faktury, platím kreditem. SMS za 1Kč.
- přenos trval asi 5 dnů
MASH
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petyo 14. 5. 2014 07:51

Já mám ještě dvě čísla 601.... A dokonce na nich mám tarif TIP Relax.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod pj84 14. 5. 2014 13:36

Zvolil jsem OpenCall.

Vyhovuje mi levné volání do ČR a na Slovensko za 1,80 s účtováním (alespoň) 60+1. Co je však bezkonkurenční, je roaming ze zemí EU a Švýcarska: 3,50 Kč za min. s účtováním 30+1 a SMS za 1 Kč. A protože učím češtinu pro cizince, vyhovuje mi levné volání do zahraničí - např. na Ukrajinu za 3,90 Kč. Kredit platí 6 měsíců.
Za hovor na zákaznickou linku se nic neplatí, perfektně funguje také chat na jejich stránkách. Pracovníci jsou milí i v prodejně OpenCall v Revoluční 22 v Praze.

Přenos od Vodafonu proběhl naprosto hladce.
pj84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rain888 14. 5. 2014 14:10

1)OneMobile; Dragon
2) a-OneMobile: zaparkoval jsem číslo na které mám navázáno ibanking,gmail,outlook.cz přešel jsem z O2 ZERO. (poslední faktury u OneMobile na 5,-; 2,- a 1 Kč)
b-Dragon neomezené volání do všech sítí za 498,-.(internet nepotřebuji). Mám nové číslo. Rušil jsem pevnou linku.
3) U obou virtuálů vše bez problémů.
rain888
Junior

Odeslat příspěvekod jxjl 14. 5. 2014 14:18

Přešel jsem k Mobil.cz
- ve srovnání s předchozím o2 zero relativně dobré ceny
- funkční internet zdarma (sice 200 MB FUP, nicméně na email a jiné mobilní záležitosti je i rychlost 32 kbps po FUPu naprosto dostačující)
- přechod od kyslíkářů hladce neproběhl, jelikož ač dle zákona to mají udělat za 3 dny, zákon obcházejí nesmyslně dlouhými výpovědními lhůtami a číslo tak blokují
jxjl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vobis 15. 5. 2014 08:33

Mobil.cz na sms a internet, po vyčerpaném fupu menší komfort nicméně mě to nijak žíly netrhá.
volám většinou přes Voocal (nemám od nich sim ani paušál, jen si u nich dobíjím převodem kredit), kde využívám jen callback, nad VOIP jsem zlomil hůl, nebyl stoprocentní hlasový přenos (šum, ozvěny), callback bez problémů za 1,1 Kč kamkoli po ČR :)
Vobis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pe.kova 15. 5. 2014 10:51

City Mobile
- zaujala mne nabídka pěkných balíčků a dostal jsem se na 50% oproti předchozí smlouvě u T-M
- přenos v pořádku bez výhrad
pe.kova
Junior

Odeslat příspěvekod dejvid11 15. 5. 2014 18:07

Z O2 na +4UMobile naštěstí jsem stihl staré tarify za 599 neomezenka a 30Gb data.LUXUS hlavně potřebuji i data a nikdo jiný nic takového nenabídne.
dejvid11
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků