Výběr virtuálního operátora

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 9. 5. 2014 08:59

Já jsem s internetem na den taky měl problémy s rychlostí.
Ale u ainternet350 a internet150, které jsem zkoušel, je vše OK.

-- 9. 5. 2014 09:00 --

Samozřejmě youtube nejde a další podobné věci (stream) také ne....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod gadzo4 9. 5. 2014 12:41

Kdybych Tesco kartu nenabil kreditem, aby se neobnovil mesicni FUP, pojedou data dal nebo se po mesici uplne deaktivuji?
gadzo4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smates 9. 5. 2014 14:09

Muze mi nekdo pomoct s vyberem virtuala.Chci pausal bez zavazku do cca 500Kc.Ted mam Vodafon za 380Kc 100min+150MB.S minutama s jakstaks vystacim ale data potrebuju alespon 500MB,samozrejme vic volnejch minut nevadi.Poradte dik.
smates
Junior

Odeslat příspěvekod Vasil 11. 5. 2014 17:47

Solutus 600MB od https://www.voocall.cz/
Uz trapim se z vodafonem poslednich par tydnu.
Vasil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smates 11. 5. 2014 18:12

To nevypada spatne,dik.Jeste info,kdyz si chci prenest cislo a mam 2x sim na stejne cislo kvuli dvoum telefonum abych nemusel stale prendavat.Zustanou mi funkcni nebo mi poslou novou jejich na stejne cislo?Jestli novou tak je mi to k prdu protoze pochybuju ze by sedivaci meli tyhle dualni sady.
smates
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos VoIP 11. 5. 2014 18:38

To si pleteš pojmy , šedivák Voocall není , s těmi simkami máš smolíka. :-D
iPhone 12 Pro Max, AW 5
Carllos VoIP
Junior

Odeslat příspěvekod nail77 12. 5. 2014 22:44

Mobil.cz protože mám internet zdarma pořád,kdykoliv potřebuje můj chytrý mobil nakrmit daty,samozřejmě využívám nejčastěji na informace,aktualizace aplikaci,stahování obsahů jako je hudba,obrázky,videa,hry,aplikace atd.
nail77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 14. 5. 2014 11:29

smates

data se po měsíci deatkivují a přepnou na internet na den, jinak u tesca to moc neválí ani před fup, ale za to může síť O2, proto od nich odcházím

sice už mám vybraného operátora, ale pokud by měl ještě někdo tip na nějakého dobrého (hlavně aby to za pár dní nezabalil) operátora na provolání cca 200minut(občasně i více proto nechci jen dobrou cenu v balíčku ale i po) 20-30sms a net buď po MB za 1kč nebo max tak 80kč za měsíc za 100/150MB, síť nejlépe vodafone případně t-m, ale tam bych nerad volil operátora s vysokými vstupními poplatky, protože nemám jejich síť vyzkoušenou, ale O2 už nikdy více
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ramses33 14. 5. 2014 13:12

JayDeeSq 14.


A jaká síť je u tebe funkční na vyšší rychlosti?
Telefon ti je umí vypsat.

-- 14. 5. 2014 14:14 --

nail77 píše:Mobil.cz protože mám internet zdarma pořád,kdykoliv potřebuje můj chytrý mobil nakrmit daty,samozřejmě využívám nejčastěji na informace,aktualizace aplikaci,stahování obsahů jako je hudba,obrázky,videa,hry,aplikace atd.


Na to potřebuješ plnou rychlost dat a to je pokud vím 200 Mega za 200 Kč na měsíc. To není příliš výhodné. :-]
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomtelini 14. 5. 2014 13:55

Na to potřebuješ plnou rychlost dat a to je pokud vím 200 Mega za 200 Kč na měsíc. To není příliš výhodné.


Nechci být šťoura, ale ve skutečnoti je to 200 Mega za 0,- Kč Těch 200,- Kč může prokecat za půl roku. A 32Kb/s na navigaci, aktualizace a Viber jakš takš stačí
tomtelini
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 14. 5. 2014 14:08

tomtelini 14. 5.


Špatně sis to přečetl.
nail77 píše: Mobil.cz protože kdykoliv potřebuje můj chytrý mobil nakrmit daty,samozřejmě využívám nejčastěji na informace,aktualizace aplikaci,stahování obsahů jako je hudba,obrázky,videa,hry,aplikace atd.


Na to potřebuje plnou rychlost :-]
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 14. 5. 2014 14:23

ramses33

tak mě de o mobilní internet, ne net doma, doma zrovna je 3g o2 a t-m vdf tu má jen edge, ale jde mi o to, že o2 má sice více 3g pokrytí, ale stačí být v budově a je po 3g a ta rychlost pak stojí za to, stejně jako tam kde 3g není, jako rychlosti 20-30 kbps mě zrovna neuspokojí, net v mobilu používám občasně, používám mobil k práci ne na hraní, ale občas potřebuju něco zjistit v terénu a ne čekat třeba na pdf dokument o 2MB 10minut, to je docela otrava při jednání se zákazníkem, dřív sem měl vodafone a tam sem takové rychlosti neznal, pokud byl signál bylo i edge které jelo alespoň těch 150kbps, případně 3g které bylo stabilní i uvnitř budov a v husté zástavbě atd. to prostě u o2 je hrůza, ověřoval sem si to na více telefonech i originál o2 simkratách jestli v tom nemá prsty tescomobile a výsledek by stejný, paradoxně majitelé o2 to považují za normální, že jim to někde de prostě takhle pomalu. T-M myslím míval solidní edge pokrytí, u O2 je dost míst ještě gprs, ale i tam kde je edge tak z poloviny míst to jede rychlostí gprs, jen na már místech se mi podařilo dostat z edge víc jak 100kbps, jinak k tescu nemám co vytknout, jen škoda že není v jiné síti
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ramses33 14. 5. 2014 18:06

No, asi máš smůlku. Já u O2 i bez 3G mám rychlost schopnou okolo 180 kbps...
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pokudos 14. 5. 2014 20:31

ramses33: Taky se mi to zdá divné. Na 2G mám určitě nejméně 150 kbit, na 3G ve velmi exponovaných lokalitách (centrum Prahy, Brna) dosahuji rychlost alespoň 3 Mbit/0,75 Mbit. Daleko častěji mám o hodně vyšší rychlost – zhruba 6/2. JayDeeSq má zřejmě smůlu na signál.

Kde se připojuješ?
pokudos
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 14. 5. 2014 21:10

nejčastěji okres jablonec liberec a semily, ale i u prahy sem narazil na gprs, takže mi to nepřijde jen jako lokální problém, vím že v dobách kdy ještě nebylo 3g a připojení vládlo gprs/edge tak o2 tady na tuhle oblast co se týká edge kašlal,jak je vidět tak je přidali 3g, ale 2g síť nechali po staru i když na většině míst mi na mobilu svítí "E" tak nějaké úpravy asi provést museli, je škoda, že stačí zajít dovnitř budovy a nebýt někdě přimo u vysílače a je taky edge s rychlostí gprs..i třeba v centru liberce
JayDeeSq
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků