Jakého jste zvolili virtuála a proč?

O virtuálních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jůzr 12. 5. 2014 15:44

Mobil.cz z jednoduchého důvodu. Internet zdarma každý měsíc.
Ušetřím za balíček internetu. Přešel jsem z Blesku. ;-)
Závislost na moderních technologiích, může být stejně příjemná i nepříjemná, jako závislost na sexu.
jůzr
Junior

Odeslat příspěvekod Mafa 12. 5. 2014 17:54

Zvolil jsem SazkaMobile. Ceny za volaní mi vyhovují. A číslo od Vodafone bylo přeneso bez problémů
Mafa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _fx_ 12. 5. 2014 18:10

Vlastně to není úplně virtuál, ale mám mVolání. Flat s 4GB dat za 599. A jsem spokojený.
_fx_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod penav 12. 5. 2014 18:11

Odorik.
Uctovani po vterinach, 0,59Kc v siti, 1,49Kc za volani ven, kvalitni sluzby a VOIP.
penav
Junior

Odeslat příspěvekod hopalda 12. 5. 2014 18:39

Mobil.cz!!! Používám jen internet (zdarma a funkčně i po vypršení 30 dní/200MB) a občasné volání (2,20,-) :) Útrata mi spadla z 300Kč na cca 80 Kč/ měsíc :tleskani
hopalda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod thegrid 12. 5. 2014 18:57

Převáděl jsem od O2 k Tescomobile sebe i otce. Podruhé dělali problémy. Trvalo to měsíc. Prý že to je ve smlouvě i když žádný úvazek nebyl. No než se rozčilovat, raději jsem převedl i internet z O2 k WIA.
Výsledek je úspora asi 1000kč otce a já mám cenu poloviční. Z 450kč platím tak 230kč měsíčně. Krom levné ceny za vše mám i jistotu, že mi O2 nenapálí třeba najednou 800kč jak se to stávalo. Mimochodem se to stávalo i u T-mobile. Teď mám předplacenku, volání do vlastní sítě zdarma a klid. Ještě musím převést přítelkyni. :oboze
Jsem už s cenou spokojen, ještě ten roaming :tleskani
thegrid
Junior

Odeslat příspěvekod maniakovzostravy 12. 5. 2014 19:12

Zdravím,

za virtuála jsem zvolil gorila mobil z těchto důvodu: nabízí všechny typy SIM (potřebuji Nano), výhoda ceny za dlouhé hovor (5 Kč - hodina), samaobsluha přes aplikaci v telefonu).

Přechod probíhal v pořádku a termíny byly dodrženy.
maniakovzostravy
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 12. 5. 2014 19:14

Kaktus. Dobre podminky a signal. Teprve se chystam prejit ;)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod cermak.daniel 12. 5. 2014 19:27

Mobil.cz přešel jsem od O2 hlavně kvůli internetu zdarma a výhodnějšímu volání + SMS. převod proběhl bez problémů jen mi ještě 2 měsíce po přechodu chodily na mobil SMS s jejich (O2) nabídkama :)
Naposledy upravil cermak.daniel dne 12. 5. 2014 21:26, celkově upraveno 1
cermak.daniel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 12. 5. 2014 19:31

1. Tesco Mobile
2. Díky 100% kreditu navíc cena 1,25 za minutu a 0,75 za sms a ve vlastní síti volání zdarma.
3. Vše bylo ok.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasil 12. 5. 2014 19:31

voocall.
Posekundach uctuje.
1.49kc za minutu
V siti jen 0.59kc
Vasil
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hekrhy 12. 5. 2014 19:33

Mobil.cz
Stejně jako už psali jiní, tak internet zdarma...sice pokud nedobiju, tak pomalý, ale pro moje potřeby pořád dostačující. Cena za volání taky není nejhorší, provolám co provolám a není toho za měsíc moc - jinde bych sice ušetřil pár korun (max. do ceny jednoho piva :-)) ), ale zase bych neměl ten internet...
Navíc má jednoduchý ceník i podmínky. Loni jsem využil i jeho roamingový EU dat. balíček na dovolené.
hekrhy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjara 12. 5. 2014 19:37

+4UMobil,dříve šedivka,teď virtuál.Za 149 Kč 100 minut do všech sítí,volání v TM zdarma a 150 MB.Plně mi to vyhovuje.
jjara
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Kája 12. 5. 2014 19:40

- Bleskmobil (ale ono tehdá mezi virtuály moc na výběr nebylo)
- Předplacená karta (nerad se upisuji) + ceny jsou slušné i díky akcím zdvojnásobujícím dobitý kredit. Ten se mi hromadí a to je také důvod, proč nepřecházet.
- Přechod spojený s převodem čísla probíhal hladce


Nicméně přemýšlím nad Kaktusem. Líbí se mi FB zdarma (+částečně řešení problémů přes něj), účtování po sekundách a způsob účtování internetu (ten používám obvykle tak akorát na zjištění spojů, a platit kvůli tomu dvacku denně jako u BM mi přijde zbytečné). Ale překážkou je zmíněný nahromaděný kredit a jistá nedůvěra k T-Mobile.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pkohut 12. 5. 2014 19:44

Odorik.cz s novým telefonním číslem (levnější). Z důvodu otevřenosti tohoto operátora, účtování po sekundách/KiB, přehlednosti nabídky a její bezbalíčkovosti (s výjimkou dat, kde díky tomu může nabídnout lepší cenu).
pkohut
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků