mobilni aplikace UPC Telefon

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod moriszz 28. 4. 2014 12:36

prisel mi z UPC email, ze spustili novou mobilni aplikaci, pres kterou se daji provolat minuty z pevne linky, tzn treba s mojim Telefonem100 muzu tech 100 minut provolat do vsech siti z mobilu, kdyz jsem na WIFI nebo 3G, navic na to chodi i prichozi hovory na pevnou, coz je taky fajn. Byl jsem o vikendu v Nemecku a pouzil jsem to pro volani do Cech a fungovalo to bez problemu, ale nikde o tom na webu UPC nema zadne informace a na zakaznicke lince me odkazali na myUPC a GooglePlay.

Prislo vam to taky nekomu? Tady na to muzete mrknout a stahnout na GooglePlay https://play.google.com/store/apps/details?id=com.upc.phone.cz
moriszz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 28. 4. 2014 13:01

Jo přišlo a funguje to přesně jak popisuješ. Ještě by to chtělo aplikaci, kde by bylo vidět, kolik je ještě volných minut. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 28. 4. 2014 13:09

Tak na to vždycky stačilo vytočit nějakou linku co to automat odkecá. Já měl od UPC pevnou asi před 8 lety, ale jen 3 měsíce, což byl tehdejší úvazek pro bezdrátový telefon zdarma a zároveň byl paušál na první tři měsíce po koruně. Pak jsem přešel na klasický VoIP přes SIP.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod A1rh- 30. 4. 2014 12:39

UPC je z mého pohledu v zásadě VoIP operátor, akorát s šíleně ustřelenýma cenama za volání. Jediné proč to matka ještě má, tak že si volá zdarma s asi třema lidma na UPC neomezeně.
Pozor si člověk musí dát u linek 84x xxxxxx, to jsou slušné pálky. A nedávno jí zas účet za paušály cca o 50Kč zvedli, nikdo neví proč, nejspíš tam zas dali nějaký pronájem telefonních šňůr nebo konektorů ...
Jakýkoliv jiný VoIP operátor má sazby o třídu lepší, alespoň když jsem se na to před delším časem díval, tak to tak bylo.
A1rh-
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků