Sony Xperia T/TX

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Motorolka 28. 2. 2014 11:14

Já stahovala aktualizaci 25.2.. Zatím z toho mám smíšené pocity.
Klávesnice Xperie - při psaní přetahováním prstu po klávesnici to v závěru nabídne jen jedno slovo, ale když si to hned rozmyslím, tak se mi nesmaže slovo celé, ale umazává se po písmenech. Nepovedlo se mi nastavit na horní liště klávesnice další znaky jako . , ? : atp, což mě mrzí, byla jsem zvyklá tuto "zkratku" využívat. Mapy cz se mi nespustí, přehrávání videa se také chová dost divně. Kalendář v mobilu už umí barevně rozlišit události dvou a více kalendářů google, ale jen v detailu. Dám-li si zobrazení celého měsíce, tak jen pracně hledám, jestli je ve dnu nějaká tečka, která by signalizovala, že v ten den mám něco naplánovaného. Miniaplikace se rozšířily na sedm - časovač, gmail, kalendář, kalkulačka, poznámky, chrome-záložky, záznam.

Vzdala jsem to, udělala jsem zálohu souborů a na mobilu dala tovární nastavení. Mapy cz už chodí dobře. Video - tuhle aplikaci snad raději nepoužívat. Problikává mi modře displej :hm
Z Alba se dá nahrané video pustit i přes aplikaci fotky a pak je už vše o.k.

Jo, také přibyl režim STAMINA - teprve ho testuji.

Na zamykací obrazovku možno přidat náhled na email, gmail, chytré karty google, kalendář a pod.
Motorolka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mildapm11 1. 3. 2014 02:36

Doporucuju udelat zalohu, obnovit tovarni nastaveni a az pak obnovit. Vyresi to 99% zaznamenanych problemu.
Mildapm11
Junior

Odeslat příspěvekod Motorolka 1. 3. 2014 10:40

Teď nevím, jestli ti rozumím. Chtěl jsi říct, že je lepší dát mobil do továrního nastavení (samozřejmě před tím udělat zálohu) a pak teprve stáhnout aktualizaci systému ?
Je to poprvé co jsem měla problémy. Před tím jsem měla HTC (HTC desire X) a ten mi bez nejmenších problémů aktualizaci systémů přežil (ale je taky fakt, že aktualizace byla o jeden stupínek a ne o dva jako tentokrát).
Motorolka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Motorolka 3. 3. 2014 09:57

Má někdo podobné problémy po nové aktualizaci?
Další poznatky: Wi-Fi připojení se zhoršilo, často vypadává.
Kalendář - při upřesnění připomínky v popise, nelze na mobilu s klávesnicí Xperia vytvořit nový řádek.
Kontakty - přiřazení speciálního vyzvánění pro určitý kontakt - dříve člověk viděl, jestli má u daného kontaktu speciální vyzvánění. Nyní zde nic není vidět. Nastavení lze udělat v menu. Sice se nastavená skladba udrží, ale nikde se to nezobrazuje. :-(
Přijetí hovoru - už se mi párkrát stalo, že se mi okamžitě při přijetí hovoru aktivoval hlasitý odposlech (to se mi ve staré verzi OS nikdy nestalo)

Vypadá to, že je to šité horkou jehlou. Doufám, že brzy vyjde nějaká oprava. :oboze
Motorolka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srnec111 3. 3. 2014 10:57

Dá se někde v nastaveni nastavit aby při příjmu hovoru se aktivoval hlasitý odposlech?
srnec111
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mildapm11 3. 3. 2014 17:24

ani jednu z tebou popisovanych chyb nepozoruji, doporucuju pripojit telefon pres pc companion a udelat opravu softtu. snad by to mohlo pomoc.
Mildapm11
Junior

Odeslat příspěvekod serif111 3. 4. 2014 15:59

Prosím poraďte: odrazu mi zhasol mobil a nejde zapnúť ani po nabití /zel.dioda), ani dlhým podržaním tlačítka ON/OFF. Dík za radu
serif111
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod l1bi 10. 4. 2014 08:37

Zdravím prosím můžete mi poradit?od poslední aktualizace postrádám upozornění na smsky a vůbec veškeré oznámení,i když to nastavené mám tak telefon jen zavibruje ale beze zvuku což mne celkem štve,nevíte někdo jak se dá sundat kovový rámeček kolem lcd?mám náhradní SXT nepoškozen a chtěl bych to přehodit.
Htc touch pro wm6,1
Htc touch pro2 wm6,5
Htc Desire Z ics 4.0.3Sensewich
Sony Xperia T(Mint Rita)
l1bi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 5. 5. 2014 16:52

I1bi: Vím, že píšu pozdě, ale zkus přeinstalovat firmware včetně vymazání všech dat.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků