iPhone 5S - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod P3jcha 10. 3. 2014 21:09

Objevilo se Vám po instalaci 7.1 v té roltce ze spodu displeje nad tlačítkem play nápis Safari - po zmáčknutí "překvapivě" spouštějící Safari?

Jinak telefon mi přijde ještě svižější.
Samsung Galaxy S -> HTC Desire S -> HTC Desire Z -> HTC One V -> HTC One X -> HTC One V -> HTC One -> Apple iPhone 5S 32GB
P3jcha
Junior

Odeslat příspěvekod Johny. 11. 3. 2014 09:25

Libi se mi na klavesnici nove tlacitko Shiftu a ve fotaku autoHDR :)
Johny.
Junior

Odeslat příspěvekod Fruitix 19. 3. 2014 06:55

Jaké to má parametry oproti tomuhle desingovému klonu? http://www.smart-mobil.eu/produkty/160-jiayu-g5-advanced/

-- 19. 3. 2014 09:10 --

Jo a neměřil někdo výkon v benchmarku Antutu???
Fruitix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod steweirving 19. 3. 2014 08:26

Jasně, kup si za 8 litrů fejk s Androidem a podpoř čínské plagiátory.
we live in the era of smartphones and stupid people
steweirving
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fruitix 19. 3. 2014 08:29

No na to jsem se ale neptal, má to sice podobný desing, ale vnitřnosti úplně jiné, jde mi o porovnání výkonu. Nemám prachy na zbytečně drahé věci.
Fruitix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Clothylda 19. 3. 2014 11:03

Ahoj. Předem se omlouvám, ale o iPhonu nevím vůbec nic. Mám Samsung Galaxy S4 a vlastně skoro pořád mám Samsung, ale S5 mě vůbec nezaujala. Uvažuji o přechod na iPhone 5s. Mám hodně moc kontaktů, které synchronizuji s gmailem. Zásadní otázka pro mne je, zda se dá na iPhonu synchronizovat kontakty s gmailem.
Clothylda
Junior

Odeslat příspěvekod Lumcak02 19. 3. 2014 11:44

ano, dají. Nastavení>mail, kontakty, kalendář>přidat účet> Google
tam si vyplníš jméno, email, heslo a je to. Máš sync email, kontakty a kalendář synchronizovaný.
Nokia 5110> Nokia 3310> Motorola V50> Nokia 6510> SE T630i> Nokia 3510i> Moto V3 Razr> SE W800i> Nokia N95> Iphone 3g> iPhone 3Gs 16 GB JB RedSn0w> Nokia Lumia 800> Samsung Galaxy S III> Nokia Lumia 925
Lumcak02
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod steweirving 19. 3. 2014 13:14

Fruitix píše:No na to jsem se ale neptal, má to sice podobný desing, ale vnitřnosti úplně jiné, jde mi o porovnání výkonu. Nemám prachy na zbytečně drahé věci.


Podobný design? asi myslíš vykradený.. no to je jedno, v AnTuTu tady ten číňan udělal 16500 bodů, iPhone 5 udělá 20000 jak nic, 5S ještě daleko víc..
we live in the era of smartphones and stupid people
steweirving
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johny. 19. 3. 2014 19:11

Na Antutu jsem dal s iPhone 5s 29500 :) jinak si myslim, ze nema cenu kupovat nejakej cinskej smejd, kterej dela jakoby vzhled iPhonu ...
Johny.
Junior

Odeslat příspěvekod Fruitix 19. 3. 2014 21:53

No jo nedivim se Vám dát za to třikrát tolik taky bych brblal :D
Fruitix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod popokatepetl1969 19. 3. 2014 22:26

Dlouho jsem se trápil jak dostat fotky z telefonu do pc teda z 5s do pc mate nekdo typy dopředu rikam ze iTunes neslo a jak mass storage pripadne jako foťák taky ne fotky jsem dostal do pc az kdyz jsem si stáhl z stranek apple iCloud jako program ted nemam na mysli úložiště iCloud a pres ten jsem je dostal rázem do ipadu ale i do pc mate nekdo i jinou zkusenost?
popokatepetl1969
Junior

Odeslat příspěvekod Chr1s 19. 3. 2014 22:31

Fotky z iPhonu do PC dostaneš tím nejjednodušším způsobem a to, že připojíš iPhone k libovolnému PC a on se ti zobrazí jako foták, pak už jenom kopiruješ, nechápu co ti na tom nejde? :-)
Chr1s
Junior

Odeslat příspěvekod Fruitix 19. 3. 2014 23:02

No jak to tak sleduju jedno je drahé druzí jsou zase vopice, člověk si nevybere..stejně bych chtěl nejvíc Xiaomi Mi3 to srčí do kapsy všechny za 13tis kč 37tis bodů v Antutu, ale zase tam nemaj dualsimky... Achjo
Fruitix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ornitolog 20. 3. 2014 06:26

to: Lumcak02
Určitě bych nepřecházel z SGS4 na iPhone 5S. Já to udělal - tedy jen z SGS1 na iPhone 5S a celkem lituji. Nic moc jsem tím přechodem nezískal. Skutečně - vynaložené peníze za to nestojí. Podruhé už bych to neudělal.

-- 20. 3. 2014 08:06 --

Informace pro případné zájemce o iPhone 5S, kteří se stále rozhodují. Pořídil jsem si jej (mám též ipad1 a ipad4, to jsem se namlsal na stabilitu a výkon iOS), a nyní po dvou měsících používání jsem stále v rozpacích. Co mi vadí na iPhone?
a) skutečně se relativně špatně drží v ruce (dost klouže)
b) opravdu to není v ruce nic příjemného, ty hrany fakt jakoby řežou (5C je lepší v ruce), i ta kombinace sklo+kov je dost chladná, špatně se zvedá ze stolu
c) poměr stran displeje je divný zbytečně nataženo na výšku, displej je dost úzký SGS má taky 4 palce, ale poměr stran je takový ideálnější, mě se zdá displej prostě malý oproti SGS1)
d) taky to není žádný drobeček
f) trestuhodné chybějící opakované notifikace zmeškaných událostí zvukové či led (jen u SMS, za to bych dal apple pokutu)
g) nemožnost přidělat k iphone manipulační poutko !
h) tragický dialer (telefon appka)
i) nechápu proč nepřidají tlačítko zpět dolu k homebutonu

Budu shánět nějaký obal, abych odstranil nedostatek a+b+g
Některé nedostatky f+h se dají nahradit aplikací z appstore, některé jsem byl nucen řešit JailBreakem + tweaky. Tím jsem přišel o trochu spolehlivosti. Občas zásek či respring nebo tak něco. No ale používám. A na ostatní si musím zvykat,

Co se mi líbí?
1) není to lopata
2) design
3) odladěnost iOS7 (ale to dnes má i Android i WP8)
4) rychlý foťák

Kdybych mohl vrátit čas, už bych ho nechtěl. Příští změna bude zpět směrem na Android.
To je totiž možnost vybrat si z mnoha modelů (výrobců, tvarů, materiálů a velikostí), a v neposlední řadě si lze upravit prostředí telefonu k obrazu svému. iPhone je v podstatě jeden typ, skutečně relativně malý displej, ergonomie obsluhy je na nízké úrovni. A ta cena skutečně vůbec nekoresponduje s dodanou užitnou! hodnotou.

Ještě to s ním chvíli zkusím, ale myslím, že brzy prodám IPhone 5S. Spíš bych řekl, že už se na to těším.
Ornitolog
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rayu 20. 3. 2014 07:45

Nahnevaj sa na mňa, ale nedá mi to, musím zareagovať na obranu iP5s, to čo píšeš sú úplne sra.ky, to čo považuješ za mínus sú čisto subjektívne veci, jedine by sa dal prepáčiť ten bod s ostrými hranami, ja osobne kvôli tomu používam original Apple case, ale to nič nemení na veci, že sčím ty nesúhlasíš môže prísť niekomu inému ako banalita, a na záver mám malý dojem, že si priveľmi zaťažený na Android priateľu, skús sa na to pozrieť aj s iných uhlov ;-) nebrať prosím ako urážku je to len názor :-)
Žive -  iMac 21.5" (late 2013)
-2,9GHz q-core i5 Haswell
-8GB RAM
-NVIDIA GeForce GT 750M 1024 MB
MobilMánia -  iPhone 7 Plus 128gb Black
AVmánia - AKG K702 + AKG K451
rayu
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků