k750i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod kimiii 8. 10. 2005 17:32

Cau lidi uvazuji ze bych si koupil k 750i ale slisel jsem ze se starsim FW docela dost zamrza je to pravda a pokud si ho chci koupit do 14 dnu bude tam jiz novy FW nebo jeste ne?
A co dvirka drzi vam pevne?
Diky
kimiii
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hotspot 8. 10. 2005 17:49

Jo, znám model se starším fw který šel o dost pomaleji než můj a občas se na chvíli kousnul, ale klidně to mohla být ojedinělá vada - s dodávaným USB kabelem si stejně můžeš fw aktualizovat z netu takže bych v tom neviděl problém. A jestli myslíš těmi dvířkami kryt baterie, ten sice drží pevně ale vrže jak starý vrata ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod olas11 8. 10. 2005 18:08

me drží a nevrže ani trochu!!!zalezi na kusu...BTW ted již budou mit 100% novejsi FW, nez ktery se sekal..a jestli ne, tak si ho aktualizujes velmi jednodušše přes net..
olas11
Junior

Odeslat příspěvekod Apophis.k 8. 10. 2005 19:44

a mě to ani aktualizovat nejde poradte někdo..
Apophis.k
Nemám nic, jsem studý chudent...
Apophis.k
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kimiii 9. 10. 2005 09:41

Temi dvirkami jsem myslel krytku na fotaku.Hodne lidi mi tvrdi ze za chvilku mi stejnak upadnou. Tak jak tam tedy kvalitne drzi?
A jak mam zjistit verzi FW? Nikdy pred tim jsem SonyEricsson nemel tak neznam ten kod
Dik
kimiii
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hotspot 9. 10. 2005 09:44

Krytka se sice viklá (poznáš to jenom když s ní víc zakýveš) ale zatím drží pevně, mám ho tak 3 tejdny. A kód pro servisní menu, kde nalezneš verzi FW: >*<<*<*
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod QumAQ 9. 10. 2005 09:45

O "dvířka" alias krytku foťáku se neboj - i když se mírně viklá, drží pevně - zatím jsem ani od jednoho uživatele K750i neslyšel, že by mu krytka upadla 8)
QumAQ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vratko 12. 10. 2005 23:44

..to, ze vrzga krytka fotoaparatu sa este da pochopit a da sa s tym zmierit (inac drzi na svojom mieste pevne a isto)..ale, ze mi vrzga este aj kryt klavesnice a "menu" tlacidlo, tak to uz je na mna silne kafe :pozor2 ..s tymto sa po vyse mesiaca este stale neviem zmierit.
..mozem sa aspon tesit, ze kryt baterky drzi pevne a este si ani nevrzol..zatial :wink:
Sagem RC815 -> Ericsson T10 -> N3310 -> Sagem myX-5m -> Sagem myX-7 -> SE K750i
Vratko
Kolemjdoucí