Heslo do pamě?i kódů u K750

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sluníčko 29. 9. 2005 23:03

Lidi, pomóóóóc!!! Normálně se mi zbláznil mobil. Mám K750i a používám Paměť kódů. Heslo pro vstup je v pohodě. Kontrolní slovo už je totální blud, ale to na štěstí nevadí. Co mi ale šíleně vadí je, že úplně všechna hesla, která mám uložena, se přenastavila - sama od sebe. Všechna čísla jsou úplně jiná, než jaká jsem zadávala. Tam, kde jsem měla písmena, jsou různé znaky a písmena taky jiná. Nastavení telefonu jsem neměnila, nikdo se mi do něj nevloupal. Nevíte někdo, kde je zakopaný pes?

//Daft: Změněn název
sluníčko
Junior

Odeslat příspěvekod Ukulelembo(smazano) 29. 9. 2005 23:19

Zadej opravdu spravne heslo pro vstup. Pokud zadavas spatne heslo, tak Ti telefon ukaze jine kontrolni slovo a schvalne zmenene ulozene kody.
Ukulelembo(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod Nuro 29. 9. 2005 23:19

niekto zmenil heslo, alebo je zle zadane
Nuro
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sluníčko 30. 9. 2005 00:27

Díky!!!! Je to přesně tak! Zkusila jsem zadat jiné heslo a funguje to!!! Už jsem se bála, že se mobil totálně zbláznil a ono je to naopak mazaně udělané. Ještě jednou díííííky za pomoc!
sluníčko
Junior

Odeslat příspěvekod Ninatus 30. 9. 2005 14:00

[quote="sluníčko"tDíky!!!! Je to přesně tak! Zkusila jsem zadat jiné heslo a funguje to!!! Už jsem se bála, že se mobil totálně zbláznil a ono je to naopak mazaně udělané. Ještě jednou díííííky za pomoc!
...T630->MPx200->T68i+iPAQ1930->T68i+TlE->K700i->T68i+TlT3->n3230->n6230->X480->K700i->E398->N6230->T610->N6610->N6681
Ninatus
Junior

Odeslat příspěvekod občan125 7. 10. 2005 16:00

Mám sice k700i, ale chtěl bych poznamenat, že divné je, že sice když se uživatel přihlásí jiným kódem, ukáže mu divný kontrolní slovo a kódy jsou nesmyslný. Ten uživatel ale může ty kódy změnit a když se přihlásí uživatel na správný kód a správné kontrolní slovo, má tam nesmysli z kódů, které tam nastavil ten špatně přihlášený. => člověk si tam může uložit své kódy, ale pokud se to dostane do rukou nepovolaného člověka, může o ty kódy přijít ( ten člověk je ale nemůže získat ). Takže závěr: Nejlepší je si kódy uschované v Paměti kódů napsat ještě někam jinam, jinak by o ty kódy člověk mohl přijít.[/i]
občan125
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod občan125 7. 10. 2005 16:06

Mám sice k700i, ale chtěl bych poznamenat, že divné je, že sice když se uživatel přihlásí jiným kódem, ukáže mu divný kontrolní slovo a kódy jsou nesmyslný. Ten uživatel ale může ty kódy změnit a když se přihlásí uživatel na správný kód a správné kontrolní slovo, má tam nesmysli z kódů, které tam nastavil ten špatně přihlášený. => člověk si tam může uložit své kódy, ale pokud se to dostane do rukou nepovolaného člověka, může o ty kódy přijít ( ten člověk je ale nemůže získat ). Takže závěr: Nejlepší je si kódy uschované v Paměti kódů napsat ještě někam jinam, jinak by o ty kódy člověk mohl přijít.[/i]
občan125
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků