K700i - hlasitost videi a zvuk fotaku

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod irca 5. 4. 2005 13:47

Ahojky, mam novou K 700i je to fajn telefoun ale mam problem kdyz natacim video a ode me nekdo 60cm povida, tak foun ten zvuk vezme jako tiche septani.Jde nekde pri prehravani videa ten zvuk zesilit???
Dalsi problemek je ze i kdyz zapnu tichy rezim tak spoust fotacku hlasite cvakne .. nevite nekdo jak ten zvuk odstranit??? ...

Diky Moc :?
irca
Junior

Odeslat příspěvekod ondra333 5. 4. 2005 14:46

Zvuk u všech multimediálních souborech př.: videa, mp3...jde hlasitost nastavit na levém boku mobilu kde je + a -. Tento mobil mám také ale se zvukem u fotaku ti neporadím...zřejmě to nejde:-(
ondra333
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod me2d(smazano) 5. 4. 2005 15:17

zvuk cvaknuti fotaku je dan verzi firmware vlez si do servisniho menu a podivej se jakou mas verzi firmware
me2d(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod irca 5. 4. 2005 15:27

... mam firmware R2AE033 a na tom mi to nejde ... nevim jestli je to nejaky novy firmware nebo stary ... ale tel mam 2 dny tak nevim nevim
irca
Junior

Odeslat příspěvekod Pavel_d(smazano) 6. 4. 2005 05:49

A nezakryvas pri nataceni mikrofon? :eh
Jinak bratr ho ma taky a zvuk u videi ma vcelku dobry...
Pavel_d(smazano)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod me2d(smazano) 6. 4. 2005 08:12

mas nejnovejsi software u toho by to melo byt opraveno ja mam R2L001 ten je o dost starsi nez mas ty a nedela mi to!
me2d(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VooDoo (novy) 6. 4. 2005 08:16

Zvuk u foceni jde vypnout jak u ktereho firmware.. ja mam R2AA003 a vypnout mi jde... a co se tyce tech videi, zvuk je docela hlasity, zalezi na tom, jak se vam to povede nahrat.. na boku telefonu si pri prehravani muzete zvuk zesilit..
VooDoo (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod me2d(smazano) 6. 4. 2005 08:51

jinak cvaknuti pri vypnutem zvuku bylo odstraneno u firmware R2C001
me2d(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fflegmo 9. 4. 2005 18:19

to je nový zakon ze je to slyset aby to jaklo nebylo smirovani
Mi5ho.s
fflegmo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod irca 14. 4. 2005 12:53

Tak bohužel to vypadá, že u nejnovějšiho firm.. to nejde vypnout, zkouselo to uz vic znamych a vysledek zadny :cry: Jedine co pry pomuze nechat to odstanit ze softu coz znamena nechat v tom nekoho postourat, coz si zase myslim neni nejlepsi. To ten zvuk fotacku nejak prekousnu :hm Jinak s těma videema je to uz v poho ... musi byt v mistnosti klid a drzet tel tak aby tam ani kousek prstu nesahal k mikrofonu :wink: Aspon ze na novem softu jde vyhledavat podle vice pismen v seznamu :mrgreen: hura ...
Je to fakt supr foun ... ma par chybicek ale nyni uz se ztrati za temi dobrymi vlastnostmi

Zdravim fandy SE ... a to jsem byla vesmes Nokiak:o)
irca
Junior

Odeslat příspěvekod ykul 26. 5. 2005 10:21

Vypnout zvuk fotacku se u novejsich formware neda, ale pry se to da vyresit treba tak, ze pri foceni volas (treba na nejaky bezplatny zeleny linky) a ten zvuk se neprehraje. Ale nemam to ozkouseny.
ykul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Railbot 27. 5. 2005 07:26

Jojo presne tak. Staci zavolat napr. na nejakou infolinku, kde je plechova huba a pri tom fotit, zadny zvuk se neprehraje. Je to sice malicko nepohodlny, ale porad lepsi nez nic :wink:
CDMA - více ze života! :D
Railbot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filda 27. 5. 2005 11:57

Můžu se zeptat kde je servisní menu K700i? :|
Ericsson A1018S, Siemens C35i, Siemens C60, Siemens CX65 ,Sony Ericsson K700i, Sony Ericsson K800i, Sony Ericsson W580i
Filda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daft 27. 5. 2005 12:02

Do servisního menu se dostanete pomocí kódu (mačkání joysticku do příslušných stran a mezi to hvězdičky): >*<<*<*
Daft
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivan(smazano) 27. 5. 2005 14:26

Ja mám firmware R2AE033 a keď dám tichý režim/vypnutý zvuk/,tak foťák nešťukne.
Ivan(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků