Sony Ericsson C702 - Obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Át 24. 12. 2009 23:16

S internetovými obchody jsem vždy obezřetný, a když tu byla možnost koupit mobil v kamenném shopu, v místě kde jsem každý den... když si objednávám na netu, chci aby shop měl možnost osobního odběru, a do prahy si raději dojedu. Nechci zažít aby mi zboží došlo buhvikdy,a nějakém stavu. Na obchodě si nechám ve předvést , razítka, podpisy a mam klid. Tím jsem vubec nechtěl pomluvit AAAmobil a jiné.

K mobilu. Mám jej už 7 dní. Jediné co me štve je malá vydrž na baterie . Až si s ním přestanu furt hrát, snad se to zlepší
Dr.Át
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod obluda zelená 24. 12. 2009 23:30

To asi bude tím, že si s ním opravdu dost hraješ. BTW, jak dlouho ti teď při hraní si s ním vydrží?
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slyer 25. 12. 2009 10:54

Zdravím,chtěl bych se zeptat,jestli nevíte o nějakém GPS softwaru,který nepotřebuje připojení,jako omlouvam se ale me prijde jako spojeni GPS-internet jako blbost :D ,pokud znate naky takovy software tak mi ho sem prosim napise at to nemusim platit :( Dekuji.
slyer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram47 25. 12. 2009 11:28

preco sa niektori ludia nenaucia hladat? :oboze narychlo najdene viewtopic.php?f=24&t=1088563&hilit=aplikac*+GPS
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franta.koudelka 26. 12. 2009 16:02

Dr.Át píše:
K mobilu. Mám jej už 7 dní. Jediné co me štve je malá vydrž na baterie . Až si s ním přestanu furt hrát, snad se to zlepší

njn..taky si myslím že by baterka mohla vydržet déle..a to máme tu nejsilnější co se do c702 vyrábí..hm-soudruzi asi někde udělali chybu
...jo, didaktig gama, 80kB RAM rozdelenych do dvou bunek a gama copy, to byly doby. ...jo,jo...
franta.koudelka
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Át 29. 12. 2009 01:27

baterka.. 2-3 dny. To mě mrzí, je to nepraktické na i na dovolenou (voda, stanování) . Můj předchozí mobil byl šrot co neuměl nic, ale vydržel 10 dní... JO ! rohy se mi ještě nešoupou, ale už ,,konečně :-)" praskl rámeček okolo spouště. Aspoň se líp domačkává, desing neřeším :-d
Naposledy upravil Dr.Át dne 29. 12. 2009 01:36, celkově upraveno 1
Dr.Át
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr.Át 29. 12. 2009 01:34

Jinak, otázka pro tunery : Všiml jsem si že při focení s přisvícením, se v okamžiku snímání objektu diody rozsvítí více. Bylo by zajímavé toho využít. Pokud by diody nesvítily naplno déle jak 5 minut, určitě by se nespálili. A zapínání funkce světlo je nepraktické , zkusím něco vymyslet v A2uploaderu.
( když jsem vybíral mobil, dal jsem si jako jednu z priorit - zapínatelná LED jako světlo. proto vyhrál C702. Takhle v zimně už jsem si mockrát posvítil, super. )
Naposledy upravil Dr.Át dne 29. 12. 2009 01:42, celkově upraveno 1
Dr.Át
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 12. 2009 01:40

Rozsvítí se asi kvůli zaostření a na ten moment při focení, aby toho foťák zabral co nejvíc. Proto se asi rozsvěcují ty diody na menší intenzitu. Plný výkon jim prý škodí
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 5uch 29. 12. 2009 01:43

Ten rámeček okolo spouště je venku hned ;-) .
Mě vydrží tak 4 dny když jen beží zapnutý a moc ho netrápím (s vypínáním na noc).

A k rychlému zapnutí světla se mi osvědčila sekvence: odsunout krytku (aktivuje se foťák) a stisknout křížek. Funguje i při zamknuté klávesnici. Pravda, trvá to pár vteřin než naběhne foťák. Pořád ale lepší než dvojhmat na odemknutí, a pak lovení povelu pro světlo z menu.
Možná je to i rychlejší než když je aktivace světla naložena jako zkratka na jeden ze směrů pohybu kurozorové klávesy.

Pak je ještě možnost mít na foťáku blesk trvale zapnutý - světlo se rozsvítí pouhým odsunutím krytky.
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Át 29. 12. 2009 02:04

seterwohipikule píše:Rozsvítí se asi kvůli zaostření a na ten moment při focení, aby toho foťák zabral co nejvíc. Proto se asi rozsvěcují ty diody na menší intenzitu. Plný výkon jim prý škodí

Také jsem pochopil jak to ti inženýři v SE mysleli.. jen z toho chci dostat vícnež je zdrávo, ty diody na plnej jas svítí fakt parádně :-d. Jen tak mimochodem. K focení lidí je to hrozný, šajnit jim do ksichtu je hrůza.
5uch píše:Pak je ještě možnost mít na foťáku blesk trvale zapnutý - světlo se rozsvítí pouhým odsunutím krytky.


Taky to tak dělám, klávesová zkratka v zamčené klávesnici je k ničemu. Zlatá n5140i :-)
Dr.Át
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 12. 2009 02:10

Kdyby tam dávali diody, co něco vydrží... Ve firmwaru je to jistě naprogramováno, diody ***** vydrží, zatěžovat minimálně a pak to tak vypadá.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Át 29. 12. 2009 02:21

intenzita svícení bude pravděpodobně dána nějakým parameterem, který se v průběhu focení změní.. atd. Mohl bych na to jít vědecky, změřit intezitu v lux, pak uvážit velikost PN přechodu a klidně to zvýšit. Ostatně, čelovka z tvořená 2 bílými 5mm led, ( je tam ještě jedna malá červená, k čemu ? :-d )kterou jsem zakoupil u vietnamce svítí daleko více, a funguje na rybách déle jak rok :-d .

jenže tohle stejně asi zůstane jen u mých keců. Musím teď projít driver kamery... no nevim :-d
Dr.Át
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod buban 30. 12. 2009 09:00

Tak ramecek kolem spouste mam po temer roce OK :-) ale osoupani okolo displaye je kruty,a to tel. nosim vyhradne v pouzdre za pasem :-(. Vydrz spolehlive 2 dny,do tretiho se s 20% baterie nepoustim. Jen me ted zacina zlobit klavesnice,nektera tlacitka se hur tisknou,jako by bez cvaknuti,takze se chystam na reklamaci:-(
buban
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cufe 24. 1. 2010 14:40

no tak já po roce rameček u spoušte ok jedina vada je asi nad displejem ošoupáno jen takové oboči a na krytce fotoaparátu ošouplá ta jedna tečka jinak je mi drvný že už ten šroubek u krytu baterky nedrži jako při koupi po čase už de otočit nehtem :( baterka po koupi vydržela nekdy i 14 dní což sem byl mile překvapen ted tak týden jinak ješte u spoušte mám takovou mezeru mezi krytem displeje a tou spouští a po zmačknuti vrzě hold jeden pád a už to by lo :D jinak sem spokojený soft stále jako při koupi a jedu dál :) :love:
Alcatel OT easy->nokia 3410->SE C702,1662,E1120
Cufe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod niverin 24. 1. 2010 22:43

Já po víc jak půl roce vše jako nové, až tedy na displej, který je "mělce", ale za to celkem četně poškrábaný.
niverin
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků