Sony Ericsson C702 - Obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jacktalking 8. 10. 2008 19:10

mimkork: co ti uz ide? PC Suite či kopírování? U C702 nakopíruju z telefonu stejně na kartu jako u K800. Nemáš to náhodou nějak libově brandované? ;)
jacktalking
SEkáč

Odeslat příspěvekod mimkork 8. 10. 2008 19:34

Suit si proste odpoji telefon kedy chce ale uz mi ide aspon kopirovanie z telefonu nie len z pamatovej karty. Mozes mi pls napisat ako priamo v C702 prekopirujem napr. video z pamate telfonu na pam. kartu?
//uz som rozbehal aj TrekBuddy
//je este nejaka ina navigacna aplikacia ktora nepotrebuje mobil internet? Alebo taka zeby som ju iba raz zaktulaizoval a slapalo by to potom.
mimkork
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dzonhy 9. 10. 2008 12:10

Ahoj, mam takovej dotaz... Docela casto se pohybuju v prirode a rozhod sem se pro koupi "neceho" co podporuje GPS... A pride mi docela prakticky mit to zaroven jako mobil, a ne sebou tahat mobil a jeste k tomu GPS. A chtel sem se zeptat, jestli ta vydrz baterky v C702 se zapnutou navigaci je opravdu jenom do tech 6ti hodin - to je pro me malo, vetsinou kdyz du tak du od patku do nedele, a jenom malo kdy narazim na misto kde by se dal mobil nabit... A nejde mi jen o navigovani pomoci GPS, ale hlavne o zaznam trasy, takze je asi nutny mit mobil/GPS zapnuty po celou dobu... Je teda pro me lepsi koupit si treba turisticku navigaci (predpokladam ze tam bude mit baterka vetsi zivotnost), nebo jit do C702 a k tomu si koupit treba 3 nahradni baterky?
dzonhy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirkausti 9. 10. 2008 13:14

já uvažoval stejně jak ty. Koupil jsem zatím jen jednu náhradní baterii (cca 400,-) a vždycky jsem s nimi vystačil. Kdyby ti přesto energie nestačila, dá se to vyřešit buď externí baterií nebo solární dobíječkou. Pokud se cestou stavíš někde v hospůdce, tak GPS vypni. Sice se záznam trasy ukončí a další bude zas jako nový soubor, ale jdou velice jednoduše spojit. (Jsou to vlastně jen textové soubory)
Jirka
Naposledy upravil jirkausti dne 9. 10. 2008 13:17, celkově upraveno 1
jirkausti
Junior

Odeslat příspěvekod jacktalking 9. 10. 2008 13:16

mimkork: C702 kopírování souboru na kartu - levé tlačítko MOŽNOSTI>SPRÁVA SOUBORU>PŘESUNOUT (nebo KOPÍROVAT) a vybrat paměťová karta. Zkoušel jsem překopírovat a přesunout obrázek a funguje OK. Nemáme brandovaný kus

dzonhy: nová originální baterie stojí cca 800-1000Kč. Tzn. že v nejhorším případě dáš 3000Kč za baterie a k tomu cena mobilu. Takže spíš co je pro tebe lepší finančně a z praktického hlediska.
jacktalking
SEkáč

Odeslat příspěvekod Tonda512 9. 10. 2008 14:48

mimkork: Byl nějakej problém nebo TB šlape v pohodě? Budu mít chvilku C702 tak abych se u toho nezasekl....
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dzonhy 9. 10. 2008 15:46

Tak mam dilema... Novej mobil by se hodil a C702 mi prijde jako docela povedenej mobil, ale jak sem psal, de mi tam dost o tu navigaci, tak nevim jestli nekoupit rovnou navigaci... treba takovej Garmin eTrex Vista HCx, kde mi ta baterka vydrzi 30 hodin... hm :-) Ale zas na druhou stranu je drazsi jak cela C702... chjo...
A jen tak mimochodem, netusite nekdo jestli je nejaka levnejsi alternativa k tomudle?http://www.tochcimit.cz/?p=productsMore&iProduct=1&sName=powermonkey-explorer
dzonhy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram47 9. 10. 2008 16:23

Mimkork: ak ti to odpaja cez ten suite, vyskusaj aj program 'my phone explorer' ci to bude robit aj tam. A tym by sa dalo zistit, ci je chyba iba v suite alebo niekde inde
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod msx. 9. 10. 2008 23:46

mimkork píše:nazdar, mozem vyuzivat GPS na C702 bez toho aby som mal mobilinternet? Teda ze stiahnem z netu raz na pametovku napr. alebo tak nejak a GPS bude fungovat. Dufam, ze som v dobrej teme ak nie tak ma prosim aspon navygujte kde by som sa mohol o tomto docitat. Vopred dakujem :)
//este by ma zaujimalo ci je uz daky novy firmware a ci vam korektne funguje Sony Ericsson PC Suite ((3.2). Lebo mne dako blbne...

Dá sa to, dnes som to odskúšal. Ale počítaj s tým, že ak máš nastavený nejaký profil na Internet, tak stačí len spustiť navigáciu a dáta na Internet do odosiela. Stačí v menu navigácie vybrať Informácie o polohe a hneď sú 2 kB v háji. Nechápem prečo je to tak, ale podľa mňa je tam prístup na Internet zbytočný. Okrem toho jedna aplikácia si veselo odosiela SMS do zahraničia, skoro mi oči vypadli.
Posledná chyba v programe je v skutočnosti tou predposlednou.
msx.
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 10. 10. 2008 16:08

msx.: která aplikace?
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jacktalking 10. 10. 2008 16:14

msx.: ANO, KTERÁ? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Předpokládám že zabudovaná, ta se nemusí ptát zda SMS povolíš. Případně na jaké číslo? Dělá to pravidelně?
jacktalking
SEkáč

Odeslat příspěvekod Mican 10. 10. 2008 16:23

Ten wayfinder se při prvním spuštění někde registruje a odesílá si smsku. Telefon se samozřejmě ptá jestli to povolíš a při dalších spuštěních už pochopitelně neodesílá nic.
Hyena rulez!
Mican
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mar72 14. 10. 2008 19:21

Mam dotaz na vlastniky tohohle mobilu a zvlast na ty co maj variantu Cool Cyan. S mobilem jsem vcelku spokojen ani prechod z Nokie nebolel tolik jak jsem se bal krome toho ze telefon je docela pomalej ale trapi me jedna vec a tam smeruji i svuj hlavni dotaz, vsude se pise o perfektni konstrukci telefonu ale ten muj vykazuje pomerne slusnou skviru mezi prednim kryten dispeje a tim stribrnim paskem krery se tahne kolem celeho mobilu. Nahore to je vse OK ale potom se to u krytu karty a tlacitka fotoaparatu zvetsi tak na cca 0,5mm a nejde to nikak dotlacit kdyz to zmacknu na jedne strane druha se zvetsi jako kdyby byl ten dil maly. Mate jeste nekdo tento problem nebo je to jen u mne? Mobil jsem kupoval z netu tak kdyby se to vyskytlo jen u me tak ho vratim. Diky za odpovedi
mar72
Junior

Odeslat příspěvekod stano.mania 14. 10. 2008 19:38

Ak si kupoval cez net a nie si spokojný, vráť :pozor Načo mať mobil v ruke a byť nespokojný, alebo ho predať so stratou :shock:
Pred mesiacom som kúpil C702 Cyan, nebol som spokojný, a preto som vrátil :potichu
Myslel som, že kúpim Black, ale som váhal, a ako ceny idú dole, uvažujem o G900, ale cena je stále dosť vysoká, lebo ak doplatím pár stoviek, mám N82 :roll:
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod Paffel 14. 10. 2008 20:16

Tak já bych řekl, že je to naprosto normální. mám tam také slušnou švíru, to asi vadit nebude. Těsnění je vloženo okolo displeje a vše staženo šroubky k šasí a přes těsnění pruží tento díl telefonu. V tomto problém nespatřuji, horší je, že u částečně odolného mobilu se odírá barva v rozích nad displejem a to po velmi krátké době používání (2-3 týdny) !!! Nokia 3310 nám sloužila téměř sedm roků a kryty OK, protože jsou z probarveného plastu. SE má tuto část lakovanou a to dosti nekvalitně. Stříbrná barva na černém plastu, to samé je poutko na spodní části mobilu. Toto provedení je na úrovni pouťových cetek !!! Podle mě je to obrovská ostuda pro SE !!! Za 6000 kč je to fakt do nebe volající !!! A tak se ptám: už jste tento problém někdo reklamoval, a jak jste dopadli ? Jak se K tomu SE postaví ? :pozor :pozor :pozor
Paffel
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků