Sony Ericsson C702 - Obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Snekac 31. 8. 2008 13:19

Potvrzuju že přihlášení je děs a hrůza ... mam Vodafone
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jacktalking 31. 8. 2008 13:54

Potvrzuju delší přihlášení s Vodafone i přes Qtek. Delší oproti O2 v K800. T-Mobile v K800 zkoušen také a zhruba 40s (čili jako Qtek)
jacktalking
SEkáč

Odeslat příspěvekod cooshit 31. 8. 2008 13:55

Adamsss píše:cooshit: A jinak jsi s telefonem spokojeny? A co barva,neloupe se ti? Nebo pouzivas nejaky obal?

Já s telefonem jsem spokojený . Barva se mi neloupe tak doufám že to byla jen vadná serie, ne obal nemám. Ale zdá se mi že dlouho nabíha po zapnutí jako celkově( ne že by mi to vadilo, stejně ho nevypínám, ale stejně), do sítě se přihlašuje celkem rychle (stopoval sem to na 10s) , mám O2 a taky mě docela vadí že nejdou posílat aplikace na mým starým telefonu siemens M75 to šlo.
Coopkees ... oh yeah
cooshit
Junior

Odeslat příspěvekod stano.mania 31. 8. 2008 14:32

Pokiaľ sledujem trh s mobilmi na Slovensku, aj konkurencie, tak začínam mať pocit, že mobil C702i je predražený, aj v akcii Orange Sk, ak nepôjdu s cenou hodne nižšie (SE Sk znížil cenu o 400 Sk, ale stále je to málo), predajnosť nebude veľká :potichu
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod dewarter 31. 8. 2008 14:58

no ja nevim, ale tady v cechach(myslim ti celou CR, moravaci at prominou)
se mi zda cena docela v poho.Sam sem byl prekvapenej, pri koupi v paladiu sem byl pripravenej na cenu 7210(podle e-shopu SE), a hle cena jen 6990, coz znamena stejne jako u T-m, ale v modre barve a bez brandu.

cooshit:no nevim jak to myslis, ale me z SE vzdycky aplikace posilat sly.
vtip je v tom, ze je nesmis mit nainstalovany, ale ve slozce jine.
To se mi libi narozdil od nokie, kde ses omezenej velikosti aplikace.
Musím zabít Vočka,Wii.
Musím zabít Vočka,Wii.
-Homer Simpson
dewarter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sun.baby 31. 8. 2008 16:59

Dobrý den,
nevíte někdo jestli se jde připojit přez PC na internet přez bluetooth, nebo kabel-myslím pomocí PAN profilu, nebo SDK.
Zkoušel jse, obě varianty, ale za nic to nemůžu dotáhnout do konce (u toho profilu nevím PAN profilu nevím jak ho mám aktivivat,v nabídce Nast.datového toku je nějaký PanUDefaultAccount, ale nevým co s tím.
Má vůbec C702 podporu propojení PAN? A SDK?
Díky
Naposledy upravil sun.baby dne 31. 8. 2008 19:54, celkově upraveno 1
sun.baby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cooshit 31. 8. 2008 19:26

dewarter píše:cooshit:no nevim jak to myslis, ale me z SE vzdycky aplikace posilat sly.
vtip je v tom, ze je nesmis mit nainstalovany, ale ve slozce jine.
To se mi libi narozdil od nokie, kde ses omezenej velikosti aplikace.

No ano to jdou, ale na siemesu mi třeba někdo poslal instalačku hry ( přes bluetooth ) , sem to nainstaloaval a i potom to šlo odesílat. Myslím to tak že ted, když mi někdo pošle instalačku tak už to nikomu nepošlu. Mylím že to bude tak že siemens si ukládal istalčku někam skrytě :?:
Coopkees ... oh yeah
cooshit
Junior

Odeslat příspěvekod stano.mania 31. 8. 2008 19:51

sun.baby píše:... připojit přez PC na internet přez bluetooth...

Malo by to ísť cez mobil každej značky. Robím to tak, že spárujem BT mobilu s PC, na mobile BT bez potvrdzovania, a potom cez ikonu BT dám Dial up, zadám číslo *99***x#, kde x je číslo, ktoré je v poradí dátových profilov s APN internet, u mňa na K530i je to číslo 3. (Stáva sa mi ale, že to ide cez 1, neviem prečo, a vtedy mi prepíše APN wap na internet, ak teda chcem ísť na wap cez mobil, tak skontrolujem a zase prepíšem internet na wap) :hm
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 1. 9. 2008 10:27

Sun.baby: myslis to tak, ze mobil pouzijes ako modem a tukat budes na pc? Vyskusaj SE Pc Suite, najnovsi, das polozku How To Connect a vytvori sa ti aj vse potrebne na vyuzitie mobilu ako modemu.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod blaaha 1. 9. 2008 14:28

Mám SE C702, ale trápí mě, že reprák hraje strašně potichu, je to vada jen mojeho kusu nebo se to vyskytuje obecně? Nevíte náhodou nškdo?
blaaha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirkausti 1. 9. 2008 14:36

mě hraje řekl bych normálně, vzhledem k "prťavosti" daného reproduktoru. :-)
A nevím čemu ty říkáš "strašně potichu". Mohl bys to nějak přesněji definovat? Např. že v tiché místnosti ho už na vzdálenost 3m není vůbec slyšet?
jirkausti
Junior

Odeslat příspěvekod blaaha 1. 9. 2008 14:38

No měl sem předtím K750i a ten ukrutně vyřvával oproti tomuhle, ať pustím hudbu, nebo budík, nebo vyzvánění a hraje televize nebo rádio nebo jinej ruch tak C702 nemá šanci
blaaha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stano.mania 1. 9. 2008 14:58

Podľa toho kde je reproduktor. Ak mám napr. K530i (C702 ešte nemám) položený na stole a som 3m ďalej a ide televízor, tak temer nepočuť zvonenie, lebo ten reprák vydáva zvuk práve len do stola, a ak je tam nejaký obrus, čo pohlcuje zvuk, tak stáva sa, že zvonenie nepočujem :roll:
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod sun.baby 1. 9. 2008 16:17

nitram47 píše:Sun.baby: myslis to tak, ze mobil pouzijes ako modem a tukat budes na pc? Vyskusaj SE Pc Suite, najnovsi, das polozku How To Connect a vytvori sa ti aj vse potrebne na vyuzitie mobilu ako modemu.

Myslím to obráceně, abych mohl internet tahat z PC do mobilu...Spíš mě to zajímá jen tak se zajímavosti, že bych si jako večer si mohl z mohl z postele číst net, a nemusel plati za data( když už platím za normální internet).
Na K550 jsem vyděl nějaký profil internet bluetooth (nebo obráceně), myslím že je k tomu přímo určený.Na C702 jsem to nenašel, tak asi smůla...
sun.baby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nitram47 1. 9. 2008 18:55

No to som aj ja skusal, neviem to rozbehat. Ak najdes navod, napis aj sem. Skusal som dat aj iny ovladac bt, ako som sa niekde docital, ale nesiel, navyse som odstavil wi-fi, tak som musel nanovo davat windows:-(
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka