sony erecssin K700i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod alban 24. 8. 2005 08:43

zdravím jsem tu prvně potřebuji radu na tento mobil proč mě nejde video a jdeto do složky : Jiné ??
alban
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zelik 24. 8. 2005 08:47

A v jakym to video máš formátu?
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod alban 24. 8. 2005 09:18

no mam to 3gp ale vše jiné jde nemáš něco na tento mobil ?to jsi ty na tom obrázku?jak tam dostanu taky fotku?porad sem tu novej a nevim co a jak se dělá porad a děkuji skype nemáš na psaní?
code (handshake):)
alban
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepcadvorak 24. 8. 2005 09:22

Tak buď můžeš fotky poslat z telefonu nebo do telefonu přes BT, nebo kabel. Infraport moc nedoporučuji. Pokud si koupíš do PC vysílač BT od MSI, tak ten stojí asi 700kč. Já to používám, a jde to dobře. Hlevně se dá přes K700i ovládat PC, a to vcelku obstojně.
pepík je King
pepcadvorak
Junior

Odeslat příspěvekod Zelik 24. 8. 2005 09:49

Ne,na ten fotce je jenom nějaká pěkná holka :) ...dej si nahoře na liště -Nastavení-a tam si přihraj obrázek... :)
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod Kkozi 24. 8. 2005 09:49

Jj,to ovladani pc pres telefon prostrednictvim bluetooth je fakt mazec.
Kkozi
Junior

Odeslat příspěvekod Zelik 24. 8. 2005 09:52

Jo to je,zkuste takhle hrát hry :D
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod alban 24. 8. 2005 10:12

Zelik díky už sem si to nastavil co sem chtěl to neni ale aspon něco pěkného.Má tu někdo nějaké věcičky na mobil K 700i jako jsou videa a tak.Mám staženo něco ale neni tam to chci to Caalonme od Eric Prydze dík
alban
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alban 24. 8. 2005 10:54

ještě jedna otázka jakej program používate na převod videa do té koncovky 3.gp???? Je to v češtině ? A má to někdo kde se to dá stahnout poradte nemam stim moc zkušenosti mám ho teprve týden děkuji
alban
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod icikus 24. 8. 2005 13:00

http://k700i.site.cz/menu.php?menu=programy

Tady máš programy, je tam mezi nima aji na to, co chces...
icikus
Junior

Odeslat příspěvekod alban 24. 8. 2005 16:16

pokud máte někdo tip na super hru napište. A jaké máte zkušenosti z k 700i a jak baterie a výdrž baterie, kolik vám vydrží?Další otázka která by mě zajímala a to Email na mobil ,měl sem T630 a tam to šlo co tady jde to aby to ukazovalo příchzí email ?A další ve složce zprávy je složka email to se jako dá psát na Email?nebo jak a kčemu to tam je a kolik to stojí jestli to odesíla email díky čau Alban.
alban
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zelik 24. 8. 2005 16:18

Baterie vydrží jak kdy-3dny,2dny někdy jenom den,podle toho jak ho používáš...e-mail nepoužívam ale prej funguje dobře :)
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod alban 25. 8. 2005 09:45

Prosím dá mě někdo to video ???jen to Caalonme
alban
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maccoII 25. 8. 2005 10:39

Chtel jsem se zeptat jestli nekdo nevi jak se da vypnout zvuk fotaku pri foceni?(pri vypnuti zvuku telefonu to stejne cvakne...)
maccoII
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod icikus 25. 8. 2005 10:45

maccoII:to se resi vsude, staci se koknout...u nekterych firmawaru to vypnout nejde, jenom kdyz volas, tak to zvuk neudela...zavolej na bezplatnou linku(treba operatorovu) a minimalizuj a fot...!!!:))
icikus
Junior

Odeslat příspěvekod alban 25. 8. 2005 14:25

Poradí mě někdo jak spravně nastavit na mobil aby mě chodili Emaily?Ja sem to dnes dělal po netu z operatorem ale stejně to nejde,mám T-mobile sem registrovan na T-zones a schrámku mám na seznamu proč to nejde na T630 mě to šlo kde je chyba poradte děkuji Alban.
alban
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tudor 25. 8. 2005 17:00

Používáte někdo tento telefon jako modem na internet GPRS?
Tudor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jajar 25. 8. 2005 17:19

alban píše:Poradí mě někdo jak spravně nastavit na mobil aby mě chodili Emaily?Ja sem to dnes dělal po netu z operatorem ale stejně to nejde,mám T-mobile sem registrovan na T-zones a schrámku mám na seznamu proč to nejde na T630 mě to šlo kde je chyba poradte děkuji Alban.d/quote]

Zkus napsat konkrétněji, co nefunguje (neodesílá, nepřijímá, vůbec se nepřipojí, popř. nějakou chybovou hlášku)
Sony Xperia Z1 Compact
Dell Latitude E6540
Jajar
Junior

Odeslat příspěvekod alban 26. 8. 2005 12:07

ok už jsme to nastavili ale operator na T-mobile neví nic ,ale kámoši vědí víc jak operátoři.Bylo to nastaveno blbě na seznamu protože na T-zones to šlo a jak se to poslalo ze seznamu tak to nešlo,špatně nastaveno přeposílaní emailu ted už ok.Ale nadále čekam na někoho kdo by mohl vysvětlit a poslat to video které ja furt sháním ale ze stránky:http://k700i.site.cz/menu.php?menu=programy mě toto video jediné nejde jinak vše jde tovideo Callonme se mě stále ukládá do konceptu ale tam to nejde spustit nebo nějak jo???porad te díky Alban.
alban
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ally 3. 9. 2005 17:37

Mě foťák při vypnutém zvuku ( # ) necvaká.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
Junior