Zkušenosti se Sony Ericssonem W800i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod andels 19. 9. 2005 16:54

Rendy píše:Tak sem našel nějaké další ukázky fotek i videa z telefonu...
Jsou tam i informace o fotoaparátu a displeje prostředí fotáku.
http://www.fotografovani.cz/art/fo_r_mo ... ml?tisk=on

Musim říct že fakt super fotky na mobil, když si vzpomenu na fotky z prvního fotomobilu snad u nás (nokie 7650) tak to je opravdu o něčem jinym. (ty fotky mám ještě v počítači)m/quote]

tak co rendy... :) uz je doma nebo furt cekas? kdybys chtel tak hod icq cislo pokecali bysme bo mam o nej zajem taky :mrgreen: odepis hned jak to pujde 8)
andels
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod irca 20. 9. 2005 07:20

Tak konečně jsem dalším šťastným vlastníkem W800i a moje stará K700i šla do světa. Je to fakt supr telefonek ... já jsem ho sehnala přes deltamobil.cz ... dopoledne jsem zavolala a odpo jsem si ho vyzvedla
irca
Junior

Odeslat příspěvekod dabel 20. 9. 2005 08:05

cjacking W800i píše:to si myslim ze je zbytecne neznam lidi ktery by to potrebovali ale jinak dobra namitka :tleskani uz se nemuzu dockat az ho budu mit doma na stole :D-/quote]

Ehm... sme sa nepochopili - nehladam za kazdu cenu chyby, ale chcem proste vediet, ci to ide (w800i mam cca. 2 tyzdne a tak sa este len zzivame). Takisto odpoved, ze je to zbytocne, je trosku pomimo - pre Teba to mozno zbytocne je, pre mna dost potrebne.
dabel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod worm001 20. 9. 2005 20:56

chodíš na xchat chtěl bych si pokecat o W800 dík za odpovědět
worm001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod andels 25. 9. 2005 14:37

to si mluvil ke komu,??? 8)

//Marek L.: Odstraněna citace
andels
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod deluX 25. 9. 2005 16:47

hmm,zyjimavy:)
deluX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 25. 9. 2005 17:10

co je zajimavy???

//Marek L.: Odstraněna citace
andels
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod deluX 25. 9. 2005 19:20

temer nic,jenom ten mobil

//Marek L.: Odstraněna citace
deluX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 25. 9. 2005 19:24

ti reknu ze je uzasny :mrgreen:

//Marek L.: Odstraněna citace
andels
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod deluX 25. 9. 2005 19:35

no jen jestli se to do nej vyplati investovat...je to tak aji tak K750i a tak se rozmyslim mezi Kckem a Wckem,ale ten desing Wcka me celkem bere,jeste ty pryzovy spuntovy sluchatka,no parada.ale ta karta me u ni sere,je o to drazsi a ja bych radsi 1GB :)

//Marek L.: Odstraněna citace
deluX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 26. 9. 2005 03:55

si kup korejskou verzi tam dodavaj 2GB :mrgreen: ale kdo by tam jezdil pro mobil :eh

//Marek L.: Odstraněna citace. Naučte se prosím diskutovat ve fóru, třeba tak, že budete chvíli sledovat ostatní. Zatím tady děláte nepořádek. Děkuji.
andels
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod andels 26. 9. 2005 19:04

Sakra lidi to tady jeste nikdo nenapsal kdo ma W800i a zatim tady tlachame o tom kolik stoji a jak vypada :mrgreen: co kdyby tady nekdy napasal nejakej zkusenej uzivatel toho to krasavce :wink:
andels
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod deluX 26. 9. 2005 19:08

cjacking W800i: hodilo by se ! :D
deluX
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dabel 27. 9. 2005 08:43

No moje vyhrady som uz popisal, ale pozitiva su vyssie ako negativa. Trosku si aj po 3 tyzdnoch zvykam na ovladanie (holt 5 rokov so Siemensami zanechalo stopy). Prijemne ma prekvapila vydrz (pri mojom beznom pouzivani 5-7 dni). Klavesnica je v porovnani so Siemensami dost "tuha", SMSky sa ale pisu dobre. Trosku ma stve odpocitavanie az pri poslednych 20 znakoch a to, ze odpocitavanie je pod vyberom znaku (pisem zasadne bez T9). Fotky robi celkom pekne pri dostatku svetla, pri horsich svetelnych podmienkach je to hrozne zasumene. Dobra vychytavka je "baterka", uz parkrat sa mi to zrazu hodilo ;) Trosku zmatene je logovanie hovorov, pri volani znameho kontaktu sa musim doslova "preklikat" k samotnemu cislu (ked ma kontakt viacej tel. cisiel a chcem vediet, ci mi volali z pevnej linky alebo mobilu). Prijemne ma prekvapila kvalita prijmu, v istej dedine, v ktorej som dost casto, sa uz vela mobilov nechyta vobec, w800i ma este "dve ciarky".

Ak este chcete nieco vediet, tak sa kludne pytajte ;)
dabel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod andels 29. 9. 2005 16:50

mam mensi otazku :) Kdo hlasoval na strankach sony ericsson o 100 nejlepsich pisnicek??? (samozrejme 100 nejlepsich bude v telefonu W800i ktery muzeme vyhrat :)) a napiste jake ste tam dali :)
andels
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků