K750i jaké má nedostatky..

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod ok 11. 8. 2005 11:24

Prosím všechny uživatele K750i - napište jaké má tento telefon podle uživatelských zkušeností nedostatky 8)
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior

Odeslat příspěvekod YAMATO 11. 8. 2005 13:24

Z mého pohledu jediná větší vada: absence 3,5 mm jacku na sluchátka přímo v telefonu. Display mohl být větší nebo s větším rozlišením...ale vůbec není špatný! Opakované události-mimo narozenin jen přes synchronizaci. Prohlížení kontaktů jen přes "upravit kontakt". Takže spíš drobnosti...je to perfektní telefon/foťák/MP3 přehrávač!!!
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ok 11. 8. 2005 14:10

Nelze listovat v telefoním seznamu jako např. u nokie? Má nebo dá se nastavit rychlý přístup do tel. seznamu - jedním tlačítkem nebo joystickem? Dá se vyhledávat v tel. seznamu postupným psaním i s čárkami ..háčkami?¨

Spousta otravných otázek, že. Ale mám 6230i a chci přesedlat na K750i a tyto věci jsou dobré když fungují... 8)
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior

Odeslat příspěvekod krtenek 11. 8. 2005 14:15

ok píše:Nelze listovat v telefoním seznamu jako např. u nokie? Má nebo dá se nastavit rychlý přístup do tel. seznamu - jedním tlačítkem nebo joystickem? Dá se vyhledávat v tel. seznamu postupným psaním i s čárkami ..háčkami?¨

Spousta otravných otázek, že. Ale mám 6230i a chci přesedlat na K750i a tyto věci jsou dobré když fungují... 8) /quote]

Čéče, tak si některý věci vyzkoušej na telefonu v obchodě, ne? Neřikej, že ti ho nikde nedaj na chvíli do ruky s jejich zkušební SIM.
krtenek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod James Bond 11. 8. 2005 14:38

ok píše:Nelze listovat v telefoním seznamu jako např. u nokie? Má nebo dá se nastavit rychlý přístup do tel. seznamu - jedním tlačítkem nebo joystickem? Dá se vyhledávat v tel. seznamu postupným psaním i s čárkami ..háčkami?¨

Spousta otravných otázek, že. Ale mám 6230i a chci přesedlat na K750i a tyto věci jsou dobré když fungují... 8) /quote]

To vsechno a jeste mnohem vic u K750i jde :wink:
James Bond
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod YAMATO 11. 8. 2005 14:39

Jde listovat, vyhledávat postupným psaním, rychlý přístup také...jen když máš u kontaktu třeba adresu či poznámku, tak tam musíš přes tu úpravu. No, je to o jeden stick klávesy víc, takže žádné neštěstí.

V obchodě si určitě nestačíš vyzkoušet vše, mimoto některé vychytávky a pod. nemusíš znát...nevidím nic zlýho na tom, že se zaptáš.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Makyna 13. 8. 2005 15:31

Můžeš si všechno vyzkoušet na oficiálních stránkách SE - je tam přímo pro k750i - vyzkoušt telefon - je to super a doporučuju!!
Makyna
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod InfernoX 13. 8. 2005 17:23

A na českých nebo anglických stránkach?
InfernoX
Junior

Odeslat příspěvekod Free-Style 13. 8. 2005 17:33

Víš co je podle mě nevýhodou tohoto mobilu ? Že nemá operační systém. Vypadá pěkně, ale prostě to co néma OS pro mě nemá cenu.
Alcatel OT 303 - > Alcatel OT 735i - > Eurotel Go :) !!!!!!!!!
Free-Style
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Peepa 13. 8. 2005 18:54

No vratim se zpátky k nokii 6230i......škoda,ale za ty penize chci mít všechny funkce,např.EDGE,rychlost.Vždyť ty mobily jsou strašně předražený......čau.
Peepa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnyJ 14. 8. 2005 10:19

na co os kdyz umi skoro vsechno?akorat by to byla dalsi vec navic,co by se srala...
me teda jediny,co vadi a to dost podstatne je vystouply displej a to,ze se spatne cisti,kdyz se umatla.
a jeste,ze clovek musi byt docela sikovny,kdyz chce vymenit pametovku,ale to je detail:)
JohnyJ
Junior

Odeslat příspěvekod suah 14. 8. 2005 11:18

Podla mna by sa mu hodila lepsia baterka, nech ho nemusim nabijat tak casto :D
suah
Junior

Odeslat příspěvekod JohnyJ 14. 8. 2005 14:08

edge,edge,porad edge...abyste se z toho jednou nezblaznili:) stejne je pokryto prd procent obyvatelstva...to si radsi pockam na site 3G...
osobne teda radsi uprednostnim mobil s lepsim fotakem a vetsim displejem,a ne kvuli nejakymu "okraji",ktery je trochu lepsi GPRS(akorat ze GPRS pokryva daleko vic lidi).
JohnyJ
Junior

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 14. 8. 2005 14:18

Pakliže nemá OS a podle vás umí skoro všechno, tak nevim jak by jste vyjádřili to "všechno" kdyby tam nějaký OS byl.
oneill_sx1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod InfernoX 14. 8. 2005 23:05

Že má všechno...Co se týče zábavy tak už je lepší N-Gage nebo SX1.Je to prostě hloupej foun a že má 2megapix foťák mu moc nepomůže i kdyby těch megapixelů měl třeba 5!!!!
InfernoX
Junior

Další stránka