SE K770i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cocotko 6. 5. 2008 11:34

2 vencos mohol by si dajme tomu po tyzdni napisat nejaku kratku recku
tiez mam o ten kram zaujem :-)
cocotko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vencos 7. 5. 2008 08:28

Když tejden vydržíš tak jo :) Poznatek 1: doporučuju zkusit si vůli krytu už při nákupu, protože mě se ten zadní začíná vïklat ( nahoře u pojistky- je tam i jiná mezera než všude jinde - večer zkusím nafotit)
To je zatim zhruba všecko. Zkoušeli jsme by vočko porovnávat jak to hraje proti K610 a bylo to celekm vyrovnané, ačkoliv nešlo o příliš náročnou píseň (johny B goode :) ), možná je K770 o něco méně hlasitá.
Co se týče chrčení repráčku, tak (ťuk ťuk ťuk) to se mi zatím nepovedlo, protože nejsem nějákej zarytej metalista. Ale běžný písně od ZZ Top nebo Motley Crue to celkem zvládne :)
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod francesco3 12. 5. 2008 12:07

Mám jeden akademický dotaz - u Vodafonu je K770 s trochu jinými tlačítky než má volně dostupná verze. U VF je místo internetového tlačítka a tlačítka pro multitasking zelený a červená telefon. Já jsem zatím SE nikdy neměl a nevím, kterou verzi bude lepší si koupit. Máte k tomu někdo nějaké postřehy?
francesco3
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 12. 5. 2008 14:59

Tak zeleny a cerveny telefon znamena volat a zrusit volanie. Takze zrejme multitasking Vodafone zrusil, alebo ho niekde zasil. Vzdy je lepsi original fon a nie od operatora, ten upravuje aj soft.. Ale tak pokial mas na ten telefon, ber radsej original..
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sodobar 12. 5. 2008 15:03

Mám dotaz, v recenzi bylo napsáno, že v tichém modu foťák při focení nevdává žádný zvuk. Ale nejen že dělá jeden ze čtyř tonů "závěrka", ale i autofokus, když je zapnutý. Podařilo se někomu ty protivné zvuky vypnout?
Sodobar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod francesco3 12. 5. 2008 15:18

No ono se to člověka zeptá při ukončování aplikace jestli chci zavřít nebo minimalizovat, takže multitasking asi jde víceméně normálně. Zkrátka váhám, jestli radši pohodlnější vracení do menu (řervenej telefon) nebo to multitaskingovací tlačítko, internetový tlačítko je pochopitelně v porovnání se zelenym founem n anic.
francesco3
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 12. 5. 2008 16:36

1. To ĺze decustomizovat,takze bys mel multikasthng tlacitko misto cerveneho a bohuzel web misto zeleneho.
Jinak u vf verze by mel byt muktitask schovany pod tlacitkem nahoru z hlavniho displaye. Vf verze nema cenu,pokud netouzis po stribrne nebo nekupujes zvyhodneny
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod francesco3 12. 5. 2008 16:52

Asi jo, hnědá se mi taky víc zamlouvá - telefon bych kupoval tak jako tak za plnou cenu. A dá se tedy předělat třeba jen jedno tlačítko? Udělat třeba z internetovýho zelenej telefon? To už je tedy jen tak mimo..
francesco3
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 12. 5. 2008 17:20

Sodobar píše:Mám dotaz, v recenzi bylo napsáno, že v tichém modu foťák při focení nevdává žádný zvuk. Ale nejen že dělá jeden ze čtyř tonů "závěrka", ale i autofokus, když je zapnutý. Podařilo se někomu ty protivné zvuky vypnout?

Pokud máš telefon od Vodafone, tak ti pomůže jedině decustomizace. Vodafone totiž vypnutí zvuku foťáku neumožňuje.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nitram47 12. 5. 2008 19:14

Ale pozor. Decustomizacia=strata zaruky. Inak tomu nechapem, aj orange pri w580i zmenil multitasking na hlavnu ponuku. Co tam robia zhulene hlavy?
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pietro (novy) 12. 5. 2008 20:32

Tiež mám oranžový w580i a nechápem, prečo to zmenili. Teraz je hlavná ponuka zbytočne na troch tlačítkach.
Pietro (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vencos 12. 5. 2008 20:49

Frančesko,pokud se s tim nechceš patlat,na vf kašli.
Jo to patlání je sranda,ale vsechny minule se jsem musel decustomizovat a pak mi je ukradli:-D
Ted mam na teldefounu konecne logo cybershot a decustomizovany krasne hnedy telefon se zarukou... A ten pocit me hreje
Skoda jen ze na trhu jeste neni bronzova varianta:-( ta je nejkrasnejsi
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sodobar 13. 5. 2008 08:46

To jsou pěkný šmejdi :-(
Sodobar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod toledun 14. 5. 2008 12:15

Kupil som si k770i, je to v celku fajn fon, len ma zaraza niekolko veci, teda neviem ci na to neviem prist ja, alebo ci to tak naozaj je, ale mam teda niekolko dotazov:

- Da sa k vytvorenej skupine kontaktov priradit specificke zvonenie?

- Da sa zvacsit cas kym zhasne display?

- Da sa nastavit za kolko sa ma zamknut klavesnica?
toledun
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 14. 5. 2008 12:36

- Nedá.
- Nedá.
- Nedá.

Skupiny slouží jen jako distribuční senzamy pro hromadné rozesílání zpráv. Hodiny se zobrazí na 5 sekund při stisku jednoho z bočních tlačítek hlasitosti. Čas automatického zámku kláves není nastavitelný.
Deleted user

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků