K610i vadna cela seria

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod spot 14. 3. 2007 07:58

mam SE K610i. Prvy kus som 3x reklamoval, neboli mi schopny opravit chrcanie a vypinanie sa reproduktoru tak som vyfasoval novy kus. No a po mesiaci, dvoch pouzivania som tam kde som bol. Ta ista chyba opat. Zda sa ze cela seria tychto mobilov je vadna. Odskusanie: pustite akukolvek mp3-ku ktoru mate odskusanu ze hra cisto a v poriadku. Mierne pritlacte pocas prehravania prstom na miesto pod reproduktorom (3 bodove vystupenia su tam). Mne uz na druhom mobile reprak chrci a vypina sa. neskor sa to dostane do stadia ze reprak sa zacne vypinat uplne. Je to skoda ten mobil mi mimoriadne vyhovuje.... Nik nemate takuto skusenost s tymto mobilom?
spot
Junior

Odeslat příspěvekod Krabott 14. 3. 2007 08:36

moj brat ma presne ten isty problem, sluchadlo mu chrci a nejde, uz sa chysta do orange. Telefon ma asi dva mesiace. Mojmu telefonu zasa odisiel pravdepodobne predny reproduktor, pretoze sa stane, ze nepocujem a takisto mi tam chrci.
Este mam problem s nastavenim siete, kedy mi stale hodi 3g aj napriek tomu, ze nastavim niecoco ine. V orange mi povedali, za sa to neda opravit. Si myslim, ze to bude chyba firmware ale co uz. Inak ten telefon je skutocne perfektny.
Krabott
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aleš P. 14. 3. 2007 08:55

O kazivosti K610i již zde vlákno je, pokračujte prosím tam.

Zde zamykám, děkuji za pochopení.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků