Průzkum: Proč (ne)kupujete telefony Sony Ericsson?

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Wincik 14. 2. 2007 14:13

Měl jsem hodně SE a se všemi jsem byl spokojen...tedy kromě Z200, ale ten jsem měl jen provizorně....jinak si na ně nemůžu stěžovat. :pozor2
Ericsson A1018s->Alcatel One Touch->Ericsson A1018s>Motorola V100->Nokia 5510->SE T310->Siemens SX1->SE P900i->N-GAGE->SE Z200->SE K750i
Wincik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pota 14. 2. 2007 15:28

Já jsem si koupil SE(konkrétně W800i) kvůli
kvalitnímu mp3 přehrávači,poměrně povedenému
desingu,velice logickému způsobu ovládání(tlačítka
zpět a C),foťáku a taky kvůli rychlé javě a 3d technologii
her.Dnes bych si ale raději koupil nějaký simbian
s velkým displejem.
pota
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladin2 14. 2. 2007 18:35

Golman píše: ....


já nejsem žádný zastánce žádné značky ty tvrdíš ,že každý majitel se měl problémy s joystickem já měl se t630 3 roky a bez problemu .krom nabíjení nebýt umts tak bych ho měl doted.ja netvrdím ,že jsi lhář ,ale mluv laskavě za sebe.servis mají naprosto bezproblémový takové mám já zkušenosti.nový mobil ,který ted budu kkupovat .bude mimochodem HTC tytn nebo něco obdobného,takže nejsem žžádný maniak na SE to je jen shoda okolností ,že jsem kupoval tutež značku
ladin2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas454545 14. 2. 2007 19:53

4 ladin2: Máš trochu pravdu, ale na druhou stranu musíš uznat že joystick se spousta lidem skutečně rozbil a nevyreklamovali jim to.Je to určitě o zacházení s mobilem, ale poněvadž se mi po 7 měsicích šetrného zacházení joystick rozbil a na reklamaci mi řekli něco dost podobného, tak chápu nechut lidí k SE. 8)
nokia 3310-->SE k500i-->SE k610i
Tomas454545
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Golman 14. 2. 2007 20:49

ladin2 píše:
Golman píše: ....


....


Tak to se omlouvám. Věřím, že se najde spoustu spokojených zákazníků, já myslel v mém okolí. Dnes jsem o tomto fóru sdělil kámoši co měl také problémy s jedním SE a říkal, že jeho dcera má také u své "pětistovky" (pokud se nepletu, opravdy ty typy neznám) také problém s joystickem. A má pravdu v tom, že SE jsou nabušený mobily, jsou určený hodně pro mladý, teenagery tzn. paření her (nejsem teenager a nikdy jsem na svém T610 nehrál žádnou hru a přesto mi joystick odešel) a kdybych na tom ty hry hrál, tak je po měsíci používání v servisu (alespoň ten můj kus).
Golman
Junior

Odeslat příspěvekod nechandik 14. 2. 2007 21:19

mě se na Sony Ericssonech nejvíce líbí že za rozumnou cenu koupíš nadupaný mobil (Sony Ericsson K750i; Sony Ericsson K800i) :D
Siemens MT50 ---> Sony Ericsson D750i (R1AA008) + 1GB SanDisc Memory Stick PRO Duo ---> že by 6120 classic??? :-)
nechandik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boy-slovak 14. 2. 2007 22:36

Pomer cena/vykon, dobry fotak, myslim tym K750i, hlavne HPM-70, stabilny FW.co ma mrzi, su joy-e, a male zastupenie Symbianu. po K750i to asi bude nokia N93i, hlavne kôli displeju fotoaparatu a symbianu. ale na to este mam cas, klarka zatial sluzi ako ma :)
Phone -> SE K750i
Príslušenstvo -> HPM-70, Memory Stick Pro Duo 1 GB
Operátor -> Orange Slovensko, 02 Slovensko
boy-slovak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 14. 2. 2007 22:42

nechandik píše:mě se na Sony Ericssonech nejvíce líbí že za rozumnou cenu koupíš nadupaný mobil (Sony Ericsson K750i; Sony Ericsson K800i) :D /quote]

IMHO u K800i nemuze byt o rozumne cene ani rec
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zhusak 14. 2. 2007 23:40

Prvni mobil,se kterym jsem po 3 mesicich od koupe mrstil o zed a nelitoval toho,byla K750i. Ten joy me fakt dostal. Vratil jsem se k Series60 a jsem zase spokojeny. Manzelka taky jednou mela cca pul roku SE a ted ma Nokii a take spokojena. Jedine me dceri (12 let) se mobily SE libi (ted ma K700i) a ja trnu,jak dlouho joy vydrzi.
zhusak
Junior

Odeslat příspěvekod johnnym 15. 2. 2007 19:37

Telefony od SE se mí líbí designově, vybaveností a i cenově. Proto jsem sáhnul po K510i.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 2. 2007 22:06

Ja sem sice s joyem problem nemel ale koupil sem si predtim od Vodafone K700 a po deseti dnech kdyz sem paril java hru se mi zniceho nic vypla a nesla zapnout, dal sem ji do opravy a vratili mi neopravenej foun s tim ze v telefonu byl provedenej neodbornej zasah dokonce mi i poslali fotky a ten telefon byl ve vnitr uplne zprasanej, takze sem foun vyhodil no
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Kája 16. 2. 2007 00:23

Já nejsem vyloženě na značky, beru co se mi zdá pro mě nej. Jako první byl Siemens M50, pěkný telefon, ale trochu sem si pohrál s flash pamětí a...nemá cenu rozebírat. Zaujal mě tehdá po půl roce t300, to byl relativně nový, moc mobilů s barvama nebylo, zvlášť "dostupných". Měl irda, měl pěkný displej a z šedého dovozu byl takřka za hubičku. Používal jsem jej 3,5roku (a pořád jej jako toho siemense mam v krabici:)) až ke konci blblo občas pár tlačítek, ale joy, kontrukčně stejný jako u pozdějších modelů, za celou tu dobu nezazlobil. Celkově telefon, přes svojí pomalost, byl úžasným společníkem, dokázal přirůst k srdci.
Věřte nebo ne, ačkoli mam teď nově k750i, nebylo to kvůli tomu, že už sem měl t300. Chtěl jsem mobil s bt, paměťovkami a především pak mobil kvalitním foťákem, ovšem ne moc drahý. Pak byla volba vcelku jasná. Aspoň pro mne. Ostatně o poměru cena/výkon hovoří rozšíření tohoto modelu. A nezklamal mne. Ať si říká kdo chce co chce, já jim to neberu, ale ovládání SE mi přijde velice příjemné. Pohybování v menu pomocí čísel používám normálně, vše je kde má být (1z mého pohledu) a telefon prostě funguje jak má. Ostatně tady musím poznamenat, že třebas irda mě v době mé t300 závidělo dost lidí, u nich šlo posílat vizitky apod, kdežto u mě vše. No a u nás ve třídě SE vedou v bt-spolužák se hacknul do siemense bez problémů, ale do SE to nešlo...sám měl SE.
No zkrátka, mají i své nedostatky jako každý telefon, taky mi přijde, že poslední modely nejsou tak úplně ve všem hi-end. Nejvíc mi chybí kvalitní video, ale cena/výkon je pěkná, foťák...a upřímně, vetšina protiargumentů v téhle diskuzi mi přijde nanejvýš úsměvná
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Entervole 16. 2. 2007 13:27

Me pozadavky na novy mobil byly takove: prijatelna cena, prevazne dobre zkusenosti majitelu, kvalitni displej a fotak, mp3, email klient, prehledne menu, prakticke funkce, neextravagantni vzhled, cerna barva. To vse splnil K750i. Neni co resit.
Entervole
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 16. 2. 2007 19:12

Mě je na SE líbí: menu, funkční výbava, kvalita zpracování
a nelíbí: předražené příslušenství a rozměry telefonů
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 16. 2. 2007 21:39

SE má povedené telefony, jen se jim divím, že dávají porád ty samý joystiky
i do novejch founů, musí snad vědět, že je po nich prd, na druhou stranu mám zase co dělat, každý týden tak 3-6 kousků.
Slávek
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků