K550i: nový Cyber-shot s EDGE, nástupce K510i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 22. 3. 2007 16:42

Je fakt, že K550 se mi opravdu líbí vzhledově. Spíš koketuju s myšlenkou, že bych na ni z K750 přešel v různých případech, ale zatím o tom neuvažuju nijak navážno - nic mě nežene, K750 mi slouží dobře a o mnoho víc, než nabízí, od telefonu neočekávám.
Jinak si myslím, že K750 se začne doprodávat, zatímco se K550 bude usazovat v nabídkách prodejců. S vzájemným dvoutisícovým cenovým rozdílem opravdu nemohou oba telefony vedle sebe fungovat.
Deleted user

Odeslat příspěvekod sumox 23. 3. 2007 12:47

Tento telefonek je velmi pěkny ale ta klavesnice no nevim nevim :hm ale funkčně je vyborne vybyveny.Uvidime aš ho bude nekdo mit tak napište co si o něm myslite. :oboze :D
sumox
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 23. 3. 2007 13:02

Tak skoro na kazdy klavesnici se da psat, kdyz si na ni clovek zvykne :) kdyz slo treba psat na SX1 a ta mela klavesnice opravdu hroznou podle me, tak tohle celkem jde :)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 23. 3. 2007 13:03

Ja bych do nej urcite sel (kdybych si pred par mesici nekoupil K750i). Ale rozhodne az tak v horizontu jednoho roku, az cena klesne na nejakou rozumnou uroven. Cim dal tim vice mi totiz vadi nedostatky K750i - pouze jeden budik (resp. 2) a hlavne USB Mass storage! Bude to bomba. Displej neni z nejlepsich, ale pro ty, co nesleduji filmy myslim ujde. Rozhodne by ale SE mel prijit s necim podobnym jako ja aktivni pohotovostni rezim. To bych si nechal libit. Nastesti umoznuje ukladat poznamky na pohotovostni displej, cehoz casto vyuzivam.
LovecDuchu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan Y. 23. 3. 2007 14:55

Oproti K750i by také K550i měla podporovat Bluetooth PAN profil pro snadné využití internetové konektivity PC v mobilu, takže další plus.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 23. 3. 2007 17:40

A myslite, ze bude vytvaret lepsi fotky nez K750 ? nekde tady bylo receno ze K550 ma mensi ohnisko u fotoaparatu...:(( takze horsi foto
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 23. 3. 2007 17:47

To jsou podle mě dost zbytečné obavy. Tipuju, že v praxi nebude zhoršení ani zlepšení nijak patrné.
Deleted user

Odeslat příspěvekod black-ice 23. 3. 2007 21:33

K550i bude asi iba len vylepsená verzia K610i

Pozorované rozdiely oproti K610i:
- o 3 mm tenší dizajn,
- podpora pásma 850 MHz,
- nepodporuje 3G,
- podporuje EDGE,
- lepší fotoaparát s aktívnym krytom a autofocusom,
- dvojitý LED blesk,
- o 50 mAh silnejšia batéria, ale rovnaký čas výdrže,
- chýba konektor na externé anténu,
- FM rádio s RDS,
- TrackID,
- stereo slúchadlá v balení K550i,
- IrDA v K550i,
- interná pamäť K550i o 50 MB väčšia,
- žiadna karta v balení K550i,
- dátový konektor na boku.

Recenziu najdete na stranke : http://fony.sk/index.php?podstranka=rec ... clanku=439
Battlestar Galactica BSG
black-ice
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Worth 23. 3. 2007 22:42

mate uz nekto tenhle mobil?? nasel jsem ho na netu za 6000,-
snad diky tomu ze je jeste vprodeji K750i..
Worth
Junior

Odeslat příspěvekod Higgi 23. 3. 2007 22:54

No, cesta k němu... Někdy začátkem února mi začala haprovat motorka MPx220. Na displayi to ukazovalo nesmyslný čáry, externi display a vše ostatní šlo. I odnesl jsem ho do reklamace (Datart). Tak ok. 22.3. mi přišla sms, že to je vyřízený. Tak jsem tam naběh. Neopravitelná závada - přineste komplet a vrátíme prachy. Tak jsem to udělal (fakt jsem po tom roce a půl našel všecko) a vrátili mi prachy. No jo, ale co koupit teď, Protože mobily sleduju jen tak zběžně, tak jsem koukal, co by se jako dalo... Rozhodoval jsem se mezi NK 6233 a právě k550i. Když jsem je obě viděl naživo, k550i byla jasná. Mám jí na stole a dobíjí se, takže mám večer co dělat...ptejte se tedy na co chcete a já se budu snažit odpovědět co nejlíp.
Higgi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Worth 23. 3. 2007 23:00

kde se da sehnat za rozumnou cenu? jde mi hlavne o cenu jakou bude mit tendenci? predpokladam dokud bude nedoprodana 750i tak by se snad mohla drzet K550i na 6000,- viz http://www.mobilni-telefony-biz.cz/
dale me zajima hlavne ta klavesnice- je ergonomicka? pohodlna..?? jak se nani pracuje?
Worth
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 24. 3. 2007 11:22

Jeste jedna novinka co se tyce rozdilu oproti K610i je to podpora zvukoveho formatu WMA
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod borland 24. 3. 2007 12:29

Mám otázky na prvých majiteľov k550i.
- Ako je to s pevnosťou zadného krytu? Na nie jednom serveri sa písalo o značnej vôli, ktorá je sprevádzaná nepríjemným vrzgotom zadného krytu.

- Ďalej ma zaujíma hlasitosť slúchadla v rušnom prostredí - napr. v autobuse, na rušnej ulici. Počujete volajúceho dostatočne hlasno?

Ďakujem za odpovede.
borland
Junior

Odeslat příspěvekod Higgi 24. 3. 2007 13:03

borland :

ad a)
Jojo, trochu se hejbe, ale nic tragickyho to neni

ad b)
Otestuju.

Worth píše:dale me zajima hlavne ta klavesnice- je ergonomicka? pohodlna..?? jak se nani pracuje?
No...funkcni klavesy ok, postranni tlacitka taky ok, ale na numeriku si to chce zvyknout. ale sam jsem prekvapenej, mam docela velky pazoury a byl jsem zvyklej na klavesnici u MPx220 a tahle mi necini extremni potize.

//ales76: Příspěvky sloučeny. I po odeslání příspěvku ho můžete Obrázek & Odstraněna citace. S touto funkcí zacházejte prosím citlivěji. Viz. zde, děkuji za pochopení.
Higgi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hlinax 28. 10. 2008 18:38

zdravim. koupil jsem chytre k550i z druhý ruky. A da se říct ze by to byla i výhodná koupě, jen kdyby to po Me po vložení mé simky nechtělo kod ! Samozřejmě původní majitel je fuč. Takže nevíte nekdo jestli se da takovej telefon nějak odblokovat ? Díky
hlinax
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků