K750i tichý režim vs. HF

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 1. 2007 01:09

Podržením křížku zapnu tichý režim, všechno v pohodě, ale když připojím sluchátka tak mi to aktivuje Profil: Přenosné HF ale vypne se tichý režim, takže ho musím snovu zapnout... A to samé naopak když sluchátka odpojím. :|

Dělá vám to taky tak??? Docela mi to vadí, jde to nějak pošefovat??
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 17. 1. 2007 06:16

Samozřejmě, že to obejít lze. Handsfree je samostatný profil, stejně jako normální, venku, nebo schůzka a aktivuje se při vložení sluchátek. Proto když tichý režim zapnete v režimu normální, vložíte sluchátka se zaktivuje jiný profil (Handsfree), ale když je vyndate, vrátí se tam zase zpět ten profil normální s předtím zvoleným tichým režimem. Pokud nechcete při vložení Handsfree aktivovat tichý režim, tak si v nastavení profilu Handsfree nastavte (menu-nastavení-profily) tichý režim ano. Přijde mi to ovšem méně praktické, protože pak ho u toho profilu budete mít vždy a zase byste ho musel případně vypínat ;-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Gromm 17. 1. 2007 16:10

Pokud máš připojený HF a zapneš tichý režim, tak při příštím zapojení sluchátek ho tam budeš mít :wink:
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson

5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MarkFX 17. 1. 2007 19:56

no joo, ale když sluchátka odpojím tak se tichý režim vypne... A to je nežádoucí když přindu do školy, sundávám sluchátka a sedám do lavice... a hrabat a něco nastavovat v telefonu se mi nechce, vždycky už je hodina :-P

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Junior

Odeslat příspěvekod tommy:-) 17. 1. 2007 20:24

Tak si ho musíš zapnout i předtím, než ta sluchátka připojiš. Potom se ti tam zase vrátí po odpojení sluchátek :-)
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Gromm 17. 1. 2007 23:11

MarkFX píše:a hrabat a něco nastavovat v telefonu se mi nechce, vždycky už je hodina :-P-/quote]

Je asi hodně težké 1 vteřinu podržet křížek? :wink:
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson

5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Pokročilý

Odeslat příspěvekod suah 18. 1. 2007 09:42

Lenze, ono sa s tym moze spajat vela inych cinnosti...nahmatat mobil vo vacku, odomknut klavesnicu...zamknut klavesnicu...cim sa tato cinnost natiahne, resp. mozno bude treba telefon aj vytiahnut :D
Inak, stotoznujem sa s nazorom, ze pred pripojenim HF treba zapnut tichy rezim...po odpojeni HF sa telefon vrati do predchadzajuceho rezimu, cize bude tichy...
suah
Junior

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 1. 2007 14:03

sice ja bych radši tichý režim aj při připojených sluchátkach ale stím se asi nedá nic dělat...

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Junior