SE Z710i nebo W300i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod swah 2. 1. 2007 16:41

Zdravím, vážně uvažuji o přechodu od Nokie k SE, konrétně mám na mysli telefon Z710i nebo W300. Rád bych Z710i, jelikož mě láká jeho bohatší výbava v čele s foto, chci se ale majitelů zpetat, jak je to s hudebním přehrávačem potažmo kvalitou přehrávání. Bez mp3 přehrávače neudělám ani krok a rád bych, aby mi tak telefon i sloužil. Všude je psáno, že telefon je použitelný jako mp3 přehrávač, ale to bylo u mé dosavadní Nokie psáno také a není tomu tak. Brouka do hlavy mi ještě nasadil jeden server, kde v recenzi píšou, že se SE v tomto telefonu s přehrávačem vytáhli, který je totožný s tím ve walkmanové řadě, ve druhém odstavci ale zase, že kvalita zvuku se řadí do poslouchatelného průměru a na opravdový zážitek z hudby si musíte pořídit jiná sluchátka a nejspíše i telefon z Walkmanové řady. Prosím proto některého majitele Z710i jestli by na toto nemohl zareagovat a srovnat přehrávání hudby s běžnou mp3kou, díky
swah
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod YAMATO 2. 1. 2007 16:51

Měl jsem možnost poslechu MP3 z Z710 se sluchátky HPM-70 a je to OK, srovnatelné s Walkmany.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý

Odeslat příspěvekod swah 2. 1. 2007 17:04

děkuju, dodávám ještě, že k poslouchání neplánuju používat orig. SE sluchátka, ale Kossy UR-20
swah
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gromm 2. 1. 2007 17:35

Podle me je to jasný. Z710i už kvůli displeji.
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson

5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Pokročilý

Odeslat příspěvekod YAMATO 2. 1. 2007 17:47

Redukce není problém, je jich více, takže bez problémů.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý

Odeslat příspěvekod quetzalcoatl 7. 1. 2007 00:40

Ano, redukce stojí cca 180 Kč (neorig. od Sony) a mám Z710i a musím říct - skvělý mobil!!! Jediné, co bych vytknul je to, že video nejde přehrávat na celém displeji... :roll: Ale jinak :tleskani :tleskani
quetzalcoatl
Kolemjdoucí