Režim masstorage K800i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod MMarkus 1. 1. 2007 10:42

Když připojím telefon přes USB, tak mám na výběr ze 3 možností. Když vyberu přenos souboru, telefon hlásí pouze neodpojujte USB dokud neukončíte aplikaci v PC. Ale já žadnou aplikaci namám zapnutou? Telefon má být v režimu masstorage a nedá se na něj prý dovolat. Co to znamená. Jako že je další disk v PC a kde ho najdu? V salamandru žádný disk navíc nemám?
Naposledy upravil MMarkus dne 1. 1. 2007 11:44, celkově upraveno 1
MMarkus
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 1. 1. 2007 11:43

měl by se objevit v "Tento počítač" jako další disk. Tou aplikací se myslí bezpečné odebrání hardwaru, které je dole v liště... ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak

Odeslat příspěvekod DarkLady 11. 1. 2007 13:09

poněkud dementní otázka: já kabel odpojím prostě tehdy, když dokončím stahování souboru a zavřu okno nabídky, které mi ukazuje k800i jako další disk. :oops: to je teda špatně? V tomhle jsem lama, ale nějak se mi nezdá, že by to bylo špatně - s telefonem nic nedělám, všechno jsem dokončila prostě se mi zdá to "bezpečné odpojení hw" jako zbytečné používat... :nenapadne
DarkLady
Junior

Odeslat příspěvekod cubush 11. 1. 2007 13:19

né špatně to není, správně by jsi měl ukončit připojení tak jak to říká Kryštof Korb přes bezpečné odebrání hardwaru, ale já to taky kašlu, jen to zdržuje :D prostě zavřu okno a foun odpojím, je tam ale riziko že se ti může stát že při takovémto odpojení si sformátuješ paměť - všechno se ti smaže... ale to se mi vžiovtě s žádným USB, flash diskem, ani kartou nestalo takže bych se toho zas tak nebál, ale to riziko tam je....
cubush
Junior

Odeslat příspěvekod Návštěvník 12. 1. 2007 23:19

vymenitelny disk by som pred odpojenim doporucil vzdy zastavit. moze sa stat ,ze padne cely windows. (kamarat sa uz poucil)
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ondrej.peroutka 14. 1. 2007 21:09

Já ani nevím že tam nějaká možnost jako "bezpečně odebrat" je a tak to vždy hned po přenesení odpojim a zatim se s tim nic nestalo tak :D
Sony Ericsson K750i; O2 Pohoda Simple
ondrej.peroutka
Junior

Odeslat příspěvekod Zero.xxx 27. 1. 2007 21:32

Tak mě už se jednou povedlo takhle zformátovat flashku,takže to s founem radši neriskuju...
Motorola D 520 -> Motorola T 2288R -> Nokia 3310 -> Nokia 5510 -> nokia 8310i -> Siemens A 55 -> Sony Ericsson T 300 -> Nokia 3510i -> Siemens C 72 -> Motorola MPx 200 -> Nokia N-Gage QD -> Sony Ericsson K 800i
Zero.xxx
Kolemjdoucí