Komu chýba funkcia Odosla? do Blogu v K800i od Orangeu?

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Vector 29. 12. 2006 11:12

Zdravim,
takze uz aj som sa stal nedavno stastnym majitelom K800i od Orangeu, ale chyba mi v mobile jedna vec. A tou je odosielanie obrazkov do Blogu. Zrejme vacsine z vas tato sluzba ani velmi nechyba, kedze som si zatial nikde nevsimol, zeby o tom niekto pisal, ale ja som sa na tuto sluzbu celkom tesil.
Tak som predpokladal ze by to mohol vyriesit update firmwaru v Orangei, ale tam ani vcera, 28.12.2006, novsiu verziu od tej v telefone (nachadza sa tam ta prava) bohuzial nemali.

Tak sa chcem opytat:
1. Kedy vlastne vyjde novy firmware pre Orange, ak vobec vyjde?
2. Ak by som si to aktualizoval doma pomocu aktualizacie z ofic. stranky SE, zrejme pridem o zaruku, vsak?
3. Je nejaky iny sposob ako sa dostat bez straty zaruky k najnovsiemu firmwareu?

(Ospravedlnujem sa moderatorom za pokladanie otazok, ktore tu niekde su uz mozno zodpovedane, a ze som nevyuzil funkciu hladat, ale pomocou funkcie Hladat som sa v tuto skoru rannu hodinu zmohol len na najdenie tejto temy , za pochopenie dakujem.)
Vector
Junior

Odeslat příspěvekod Aleš P. 29. 12. 2006 11:20

1) Tohle asi nikdo nedokáže přesně zodpovědět.. Vyjde, ale kdy.. To bych musel oprášit svou věrnou věšteckou kouli..
2) Ne, Sony Ericsson Update Service (SEUS) je oficiální cesta k aktualizaci firmware. Ale tohle se zde už mnohokrát řešilo a dalo se to snadno najít.. Například zde..
3) Zajít do autorizovaného servisu.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vector 29. 12. 2006 16:12

Tak som to skusil aktualizovat cez SEUS, ale ten mi vypisal, ze v telefone je najnovsi firmware :(.
Presne to iste bolo aj vcera v Orangei. A dotycny pracovnik sa tvaril, ako keby som si vymyslal. A ked som mu povedal, ze tam ma byt pri obrazkoch funkcia odoslat do blogu, tak vytiahol svoju K800i, ukazal mi ze to tam ani on nema a zatvaril sa ako keby to tam ani byt nemalo.
Vector
Junior