Myslíte, že mám risknout SEUS?

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ondrej.peroutka 29. 11. 2006 15:49

Mám zkusit použít Aktualizační službu Sony Ericssonu? Mám telefon SE K750i a už o tom uvažuju 3 měsíce. Přečetl jsem i kupu článků (Semania,...), ale stále nevím.
Sony Ericsson K750i; O2 Pohoda Simple
ondrej.peroutka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gromm 29. 11. 2006 16:02

Určitě to zkus, vždyt se nic stát nemůže :wink:
Při nejhoršim to dáš do servisu a týden počkáš
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson


5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 29. 11. 2006 16:03

O aktualizační službě Sony Ericssonu tady na fóru určitě nějaká vlákna najdeš :wink: .Pokud jsi pozorně přečetl články na SEManii.cz a jsi schopen postupovat dle návodu,tak v tom nevidím problém.Jo,pokud budeš mít smůlu a v průběhu aktualizace vypnout proud,tak to máš problém..

Osobně jsem takové aktualizace již prováděl a vše proběhlo v pořádku,tak to klidně zkus.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 29. 11. 2006 18:24

Určitě je dobré při takovém kroku zvážit, kolik mi toho nový firmware přinese kromě dobrého pocitu z faktu, že mám v telefonu nový firmware. Když jsem kupř. svou starší verzi srovnával s nejnovější v přístroji, co si koupila kolegyně, našel jsem jediný rozdíl v nemožnosti zoomovat při nejvyšším rozlišení právě v nové verzi. Pokud by mě nenutil fakt, že můj současný firmware obsahuje chyby, které brání pohodlnému užívání telefonu, do podobné operace bych se raději nepouštěl.
Deleted user

Odeslat příspěvekod cubush 29. 11. 2006 19:11

no já měl taky poprvé docela strach, ale můžu říct že není čeho se bát, hlavně si nabí baterku, píše se že musí být plně nabitá ta moje byla asi tak na 50%, všechno probíhá hladce, nemáš se čeho bát ;)
cubush
Junior

Odeslat příspěvekod Matej Pospichal 29. 11. 2006 19:19

Taky jsem aktualizoval asi před 3 měsíci a je to úplně v pohodě.
,,Odvaž se a pak se uvidí"-Napoleon
Nějaká motorola:)-Nokia 6150-Siemens MT50-SE T630-SE D750i+512 MB MSPD+HPM70-???
Matej Pospichal
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AiR 29. 11. 2006 19:29

pres SEUS jsem aktualizoval nekolik telefonu, napr. T630, K750i, P910i a vzdyzky vse vpoho, akorat u GC85 mi to napsalo, ze neni k dispozici novejsi verze, ikdyz byla ;)

takze, huraaaa do toho :tleskani

doporucuji postupovat dle tohoto navodu http://semania.mobilmania.cz/content/view/1383/2/
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Vencos 29. 11. 2006 21:18

HMM. taky sem to zkoušel(třikrát), ale dál mě to nepustilo než za hlášku "Stáhněte si něco(nevím co ale asi Macromedia Flash) z Macromedia.com" což jsem taky udělal(nehledě na to že ho tam mám už dlouho předtím) a pořád to dělá totéž...
To je ale moje věc, takže bych se do toho klidně pustil...
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrej.peroutka 30. 11. 2006 20:19

No tak to zítra odpoledne teda zkusím snad se to nepos*re :roll:
Sony Ericsson K750i; O2 Pohoda Simple
ondrej.peroutka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@ngo 30. 11. 2006 21:10

zichr...to bude pohodka,pri nejhorsim ho umrtvis;-)
MM...3310 5210 7210 N80 P900 P910i (5000) BB9780&apod. ... nová éra ...MM
M@ngo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrej.peroutka 1. 12. 2006 06:34

No psal jsem na SE a tam mi řekli, že pokud mam mobil v záruce vymění firmware zdarma. tak doufám
Sony Ericsson K750i; O2 Pohoda Simple
ondrej.peroutka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Niky 1. 12. 2006 18:33

Vencos píše:HMM. taky sem to zkoušel(třikrát), ale dál mě to nepustilo než za hlášku "Stáhněte si něco(nevím co ale asi Macromedia Flash) z Macromedia.com" což jsem taky udělal(nehledě na to že ho tam mám už dlouho předtím) a pořád to dělá totéž...
To je ale moje věc, takže bych se do toho klidně pustil... /quote]


Vtip je v tom, ze nemate na pocitaci aktualni verzi flashe. Teda, mozna mate, ale pro Firefox. Aby vam to fungovalo, musite v IE navstivit stranky macromedia.com a naistalovat ten flash. On se vam totiz nainstaluje, ale jenom specialni verze pro prohlizec, ktery prave pouzivate.. Takze sup sup na macromedia.com v IE, stahnout FLASH a garantuji, ze vam to pojede...
Niky
Junior

Odeslat příspěvekod ondrej.peroutka 2. 12. 2006 11:59

NO bohužel mi to hlásí že není firmware dostupný, ale já vím že nejnovější nemám
Sony Ericsson K750i; O2 Pohoda Simple
ondrej.peroutka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš P. 2. 12. 2006 14:15

ondrej.peroutka : A víš to jistě? Zkus mrknout na seznam aktuálních firmwarů na web SEManie.cz.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ondrej.peroutka 2. 12. 2006 14:16

No právě odtamtud vim, že nemam
Sony Ericsson K750i; O2 Pohoda Simple
ondrej.peroutka
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků