HPM-70: strašně moc kabelu

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kubahucek 23. 11. 2006 19:39

Dnes jsem si koupil ke KOSS Prota Pro a SE K75Oi redukci HPM-70. Ale najednou mi vede od sluchátek k telefonu strašně dlouhý kabel. Když ho jen tak smotám v ruce a někam ho strčím tak to je docela nepraktický, jelikož se pak motá a překáží. Jak jsem kdo vyřešil tento problém?? Děkuji za radu

//filiptoje: Drobně upraven název diskuze...
kubahucek
Junior

Odeslat příspěvekod Jirrick 23. 11. 2006 19:50

ja mel tenhle problem s moji T630 k niz sem si ze stareho K700koveho headsetu udelal redukci na normalni sluchatka ( byla to blbost protoze pet pisnicek v AMR neni to prave orechove , ale me bavila ta vyroba :)) resil sem to takovyma elektrikarskyma zubatyma upinkama. stocil jsem kabel mezi mobilem a redukci na jack a svazal timhle pomocnikem ( melo to delku 15 cm ).
rekl bzch ze podobne by ucinkovala i elektro izolacni paska :D
Siemens A50 -> (Nokia 3310) -> SonyEricsson T630 & P800 (MS Duo 128 MB)

MSI BToes 3X
Jirrick
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 23. 11. 2006 20:25

Já ten kablik vždycky sroloval do kapsy a pak když mi někdo volal, tak sem to většinou nestihl vzít :mrgreen:
Jinak nechal by se někde určitě sehnat kebelovej zavináč... Je např na Sennách HD-202
Obrázek

A jak ti to jinak hraje? Spokojenej?
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubahucek 23. 11. 2006 20:40

No hraje to docela dobře, ale na normální mp3 přehrávač to podle mě asi nemá. Kvalita je podle mě ale dostačujíci a hlasitost taky, ani to neposlouchám naplno. Ten navíješ by se mi opravdu líbil. Nevíš kde by se dalo něco takovýho koupit?? Normálně v obchodě to asi nebude :( Jinak jsem s tim spokojenej.
kubahucek
Junior

Odeslat příspěvekod Vencos 23. 11. 2006 20:44

Nějakej slovák má nějakej patentovanej, viděl jsem to kdysi v LEVELU... Zkus hledat, ale já nic nenašel.. :cry:
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kudli3 23. 11. 2006 20:57

No tak si to flaschni na w800i a bude to hrat jeste lip ;-)
Kudli3
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 23. 11. 2006 21:00

FW flash na W800 ti dýlku kabelu nezkrátí.. :roll: :roll: :roll: :roll:
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubahucek 23. 11. 2006 21:00

no mě se to tedka moc flaschovat nechce, jelikož nechci přijít o záruku. Pak do toho ale asi pujdu. A to je takovej rozdíl ve zvuku mezi K750i a W800????
kubahucek
Junior

Odeslat příspěvekod Vencos 23. 11. 2006 21:01

Neni tam rozdil zadnej, kudli neví co kecá...
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 23. 11. 2006 21:30

A to se neprodava kratka redukce? POkud vim tak HPM-70 sou sluchatka ktera se daji zhruba v pulce rozpojit, ale ta pulka sluchatkovyho kabelu ti tam zustane
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 23. 11. 2006 21:32

Presne tak, rozdil veskerej zadnej, ponevadz vnitrek je porad stejnej :wink:
Jinak s tim kabelem je to problem, kdyz sem mel puvodni sluchatka z HMP-70 na reklamaci tak sem mel v redukci obycejny pecky a taky sem si s tim nevedel rady, nakonec sem to resil tak, ze jsem tou sponou co se to s ni chyta na obleceni prichytil i ten dlouhej kablik (vetsinou jsem ho musel chytit i jakoby nadvakrat, protoze to bylo fakt dlouhy :-D)

EDIT: lu.kas ta redukce je dlouha, samotny pecky jsou vlastne bez ni uplne nepouzitelny, protoze maji jen strasne kratkej kablik
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 23. 11. 2006 21:36

Samotná sluchátka zakončená 3,5 jackem mají asi 5cm kablík...
Zbytek(přes metr) je redukce, protože je na ní mikrák, tak aby šel připíchnout blíž k puse
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubahucek 26. 11. 2006 20:14

tak jsem se byl všudemožně ptát na ten navíječ od Sennheiseru a nikde o nemaj :( Tak nevím jak to jinak vymyslet aby to vypadalo nějako k světu.
kubahucek
Junior

Odeslat příspěvekod Vencos 26. 11. 2006 20:37

Byl nějakej kabelovej zavináč kterej se jmenoval: Kabelový zavináč
Myslim že ho vymyslel nějakej Slovák a že ho tu taky prodávali asi za 250 korun...
Hledal jsem -> Nenašel :(
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků