Zamky-hasla

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod sealand 22. 11. 2006 01:44

Vie mi poradit niekto ci existuje program alebo aplikacia na SE W810i na uzamknutie suborov a videi alebo celeho foniku?Dakujem krasne
sealand
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Filip Novák 22. 11. 2006 14:39

Na "uzamčení" souborů doporučuji aplikaci File Protect.

File Protect funguje takto píše:File Protect je exklusivní aplikace, která dokáže zaheslovat jakýkoliv soubor uložený v paměti telefonu nebo na paměťové kartě přímo z telefonu. Po spuštění si jednoduše vyberete na virtuálním disku vašeho telefonu soubor a pod heslem ho zaheslujete - zabráníte zobrazení v telefonu. Soubor můžete kdykoliv opět odhleslovat, stačí si heslo zapamatovat. Zamknutý soubor v telefonu neotevřete, můžete ho maximálně odeslat jinam...e/quote]


Download:
:arrow: http://k750i.net/aplikace/File_Protect.jar

Obrázek
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berčová 22. 11. 2006 21:18

Takže to dokáže zaheslovat třeba i zprávy?
Berčová
Berčová
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gromm 22. 11. 2006 21:41

Zprávy to myslim zaheslovat neumí
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson


5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filip Novák 22. 11. 2006 21:44

Ne nedokáže, "skryté systémové" soubory to nedokáže prohlížet ... :wink:
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sealand 22. 11. 2006 21:47

Dakujem za radu.Skusila som to,ale neide mi to,alebo neviem ako na to.Pyta si to cestu k suboru a ked ju zadam,vypise mi to chybu...
sealand
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Berčová 23. 11. 2006 20:58

Grrr, to mě teda dost štve... No tak hold mají kamarádi smůlu, jedoduše nebudu ten mobil nikomu pučovat a ať si o mě myslí co chcou... Ale štve mě to docela :pozor2
Neexistuje něco co by dokázalo zamknout zprávy? :( :oops:
Berčová
Berčová
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sealand 24. 11. 2006 01:36

filiptoje DAKUJEM za radu.S pomocou priatela po telefone som tu aplikaciu rozbehla,xi.Len je to dost zlozite...pred kazdym pozretim fotky a videa sa preklikavat a odomikat to a zase zamykat...
sealand
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků