SE K750i + Tiskárna Canon a tisk fotografií?

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tamasha 13. 11. 2006 22:53

Ahojky, mám dotázek, protože vím, že SE K750i mají při zakoupení soft na tisk fotografií na tiskárně HP (Tedy, že se tiskárna připojí USB, a může se tisknout), mám otázku, jestli existuje java aplikace , která by dokázala aby K750i spolupracoval s tiskárnou Canon... Díky moc za odpoveď! (PS: Mám Canon Pixima iP4200) THX, za odpovedi!!!
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 14. 11. 2006 03:53

Dost silně o tom pochybuju. Ale není nejjednodužší nakopírovat foto do PC a odtama ho v pohodě tisknout bez nějakých okolků?

//edit: Ale pokud má tiskárna USB pro připojení foťáků, měla by si najít telefon sama, nebo né protože K750i nemá USB mass storage?
Anonymni

Odeslat příspěvekod Tamasha 15. 11. 2006 16:24

To jsem zkoušela... Ale nenajde ho, takže to zřejmě nepůjde... THX!
// ZMĚNA: Už NEJSEM TAMASHA, ale JSEM NAJJA... Profil (WWW).
Tamasha
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 15. 11. 2006 20:25

Mno koukal jsem koukal a už jsem pochopil jak to myslíš, je to Java program, mno ale já ho na svoji K750i nemám - je z volného prodeje a nenašel jsem ho tam.

BTW: nevíte kde ho sehnat, rád bych si to hodil do svoji W800i. Tiskárnu HP mám.. díky
Anonymni

Odeslat příspěvekod Filip Novák 15. 11. 2006 20:34

„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 15. 11. 2006 20:40

filiptoje píše::arrow: Download - HP PRINT

To mě taky mohlo napadnou, díky, jsem dlužníkem....
Anonymni


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků