SE W810i Pro X Proti

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod cubush 18. 1. 2007 22:49

ChesterBen píše:Promiň,ale ptám se i na vaše názory,které máte na ostatní telefonye/quote]

no jasně, já proti tomu nic nemám jen že od tohodle je topic "jaký mobil a kde" nebo tak nějak se to menuje... :wink:
jde jen o to že se tu řeší něco co s W810 nemá VŮBEC NIC SPOLEČNÉHO - joystick
cubush
Junior

Odeslat příspěvekod LukeD 18. 1. 2007 23:12

cubush: Z mé strany bych to uzavřel tím, že jsem se jen zkrátka a dobře chtěl zastat joysticku, poněvadž s ním mám relativně pozitivní zkušenosti. ;)

Ale zpátky k tématu. Shodou okolností - a z toho důvodu jsem vlastně původně i tuhle diskusi navštívil - právě přemýšlím o pořízení nového telefonu. Sice mám od Vodafone objednaný SE K750i, ale zároveň na něj mám i teoretického kupce. No a abych pravdu řekl, W810i už jsem zvažoval v čase, když byla i v nabídce výše zmiňovaného operátora. Neustále tak zvažuju plusy a mínusy obou telefonů a stále ještě nejsem pevně rozhodnutý, který z nich se nakonec stane nástupcem mého dosluhujícího T610i.
U W810i mluví pro design (ten jsem si přímo zamiloval), novější menu, větší paměťová karta, lepší mp3 přehrávač, klávesnice alá T610i a snad i ten kurzorový kříž. V neprospěch zase to vrzání krytů (i když nevím, zda je to u K750i lepší), nekrytá čočka fotoaparátu a možná nějaké ty SW věci (které už ale možná byly odstraněné dalšími verzemi FW), jako např. nemožnost vidět na displeji zmeškané události, hovory a sms bez nutnosti rozsvícení displeje.

Můžete mi vypsat důvody, proč bych měl volit právě W810i? Buď ve srovnání s K750i, pokud tu někdo má tu zkušenost, anebo jednoduše na základě dlouhodobé uživatelské zkušenosti s W810i. A rád uslyším i věcí, které vás na tom telefonu opravdu štvou. :wink:
Sagem RC922 -> Sony CMD-J6 -> Ericsson R520m + T65 -> Sony Ericsson T610i -> K750i + W995
LukeD
Junior

Odeslat příspěvekod Aleš P. 18. 1. 2007 23:18

LukeD píše:Můžete mi vypsat důvody, proč bych měl volit právě W810i? Buď ve srovnání s K750i, pokud tu někdo má tu zkušenost, anebo jednoduše na základě dlouhodobé uživatelské zkušenosti s W810i. A rád uslyším i věcí, které vás na tom telefonu opravdu štvou. :wink:l/quote]
To už je zde na fóru zmiňováno nesčetněkrát.. Stačí trochu HLEDAT a pročíst si diskuze o W810i jako je tato.
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod THeBaNDiT 18. 1. 2007 23:40

balik123 píše:... A taky me desne vadila ta vycnivajici krytka fotaku a to jsem ho mel u sebe jne chvilku... W810i zas enma zadnou krtyku tak je cocka porad takova zaspinena ale dobry je na to vatova tycika...

brat ma W810, a sklicko na objektive sa mu akosi oskriabalo, avsak pozor: na mobil si daval mimoriadny pozor, v ziadnom pripade sa to nejako mechanicky neoskriabalo... je nam zahadou, ako k tomu doslo... a mozno s tym suvisi aj kvalita fotografii, su dost zasumene a rozmazane, aj ked sklicko je inac ciste... prikladam foto:
ObrázekTakze krytka by sa urcite zisla...

Kdesi na fore som cital, ze kvalitu fotiek vylepsuje novsi firmware... brat ma momentalne R4CEO12, EROM: R3AOO5. Je na tom nieco pravdy? (staci strucna odpoved, je to efektivnejsie (v tomto pripade) nez citat niekolkomnohostrankove diskusie, aj ked tuto som precital celu)

Inac je s telefonom velmi spokojny...
zive: Lenovo Z570 (i5 2430M, RAM 8GB, GF GT540M 2GB)
digiarena: Nikon D5000 + 18-55mm DX VR + 55-300 DX VRII + SB-700
avmania: Panasonic TX-P46ST30E + VU+uno + Nvidia Shield TV 2017 + ONKYO TX-NR414 + Jamo S426 HCS3
mobilmania: Samsung Galaxy S7 Edge
THeBaNDiT
Junior

Odeslat příspěvekod LukeD 19. 1. 2007 00:02

ales76 píše:To už je zde na fóru zmiňováno nesčetněkrát.. Stačí trochu
Sagem RC922 -> Sony CMD-J6 -> Ericsson R520m + T65 -> Sony Ericsson T610i -> K750i + W995
LukeD
Junior

Odeslat příspěvekod pan Y. 19. 1. 2007 08:27

LukeD: Až se necháš přesvědčit, tak před případnou objednávkou W810i určitě udělej jednu věc: vem si ji do ruky a zkus čtyřsměrnou ovládací klávesu s potvrzovacím středem. Mně (zvyknutému na joystick z T630, K700i a K750i) na tomto telefonu například vůbec nevyhovovala. Jednoznačným plusem W810i by ale pro mě byla přítomnost EDGE.
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ChesterBen 19. 1. 2007 08:46

Když už jsme u té čtyřsměrné klávesy s potvrzovacím středem,neni nějak moc zapuštěná? Když jsem si v obchodě zkoušel maketu,špatně se mačkal potvrzovací střed
ChesterBen
Junior

Odeslat příspěvekod LukeD 19. 1. 2007 09:30

neser: Já už si ten telefon zkoušel, ještě když byl v nabídce u Vodafone. A musím říci, že mi ta čtyřsměrná klávesa také nějak zvlášť moc nevyhovovala. Přišlo mi, že se s ní dá jednak hýbat docela ztuha (což se ale možná časem s používáním změní), jednak mi přišel ten potvrzovací střed, resp. jeho "joystickový" výstupek docela vysoký a díky tomu se mi špatně mačkala čtyřsměrná klávesa směrem nahoru. Na druhou stranu, nebylo to nic, co by se nedalo vydýchat.

ChesterBen: Na základě makety nemůžeš nic usuzovat. Pokud chceš něco vyzkoušet, tak opravdu jedině originál. O nějakém přílišném zapuštění nevím, resp. jsem nic podobného nezaznamenal.
LukeD
Junior

Odeslat příspěvekod cubush 19. 1. 2007 14:19

THeBaNDiT: jn ta čočka se mi taky takhle nechutně poškrábala ale myslím že na kvalitu fotografií to vliv nemá já si teda spon nevšiml že by telefon fotil nějak hnusněji než v den kdy jsem ho koupil (a udělal si hned pár zkušebních fotek), na telefon si taky dávám hodně pozor a nosím ho v Crystal Packu ale tomuhle se asi zabránit nedá, každopádně když se to poškrábe nějak hodně že by se to podepsalo i na kvalitě fotek, tak to krycí sklíčko se dá vyměnit za nové....
LukeD: no já přecházel ze SE k700i a s tím joystikem, no ze začátku sem měl trochu nutkání hýbat potvrzovacím středem, ale za pár dní si zvykneš, alespoň já si zvykl, a joy už bych rozhodně nechtěl po zkušenostech z k700 mám vůči němu averzi, jinak jestli vrzá kryt ti nepotvrdím já mobil nosím v obalu (Crystal Packu) takže mě nic nevrzá. já ten telefon doporučuju za chvíli to bude půl roku co ho mám a žáden problém sem s ním od té doby neměl. Rozhodně při volbě k750 a w810 jednoznačně w810 (můj subjektivní názor)
cubush
Junior

Odeslat příspěvekod ChesterBen 19. 1. 2007 18:10

Oki,tak díky všem,sem se rozhodl,že půjdu do SE W810ička :) Jen ještě chvilku počkám,až bude levnější,snad půjde ještě trošku dolů...
ChesterBen
Junior

Odeslat příspěvekod Lican 19. 1. 2007 19:41

to s poškrábanym sklíčkem foťáku asi nebude tak moc záviset na kritce, u k750 jí mam skoro furt zavřenou a mam tam úplně to samý....ale na fotky to asi vliv nemá
K850i - T-mobile CZ
Lican
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ChesterBen 19. 1. 2007 22:47

Mně se to ani nezdá moc jako škrábance... Spíš jako by tam bylo něco malinko rozlitý a zaschlo to,nebo tak něco
ChesterBen
Junior

Odeslat příspěvekod ChesterBen 21. 1. 2007 11:45

Ještě se zeptám.. Právě jsem dočetl recenzi (http://www.mobilmania.cz/default.aspx?r ... review=952
) , kde se píše o nějakém šumu v přehrávání,dále lupání atd. Je to pravda?
ChesterBen
Junior

Odeslat příspěvekod cubush 21. 1. 2007 16:02

nevím, nic takového sem nezaznamenal. ale na stránce s tou peticí to hooodně lidí docela se*e takže to de asi slyšet víc než jen na pozadí, ale jak říkám, já tam nic neslyším.... asi mám moc hlasité mp3ky....
cubush
Junior

Odeslat příspěvekod japekar 21. 1. 2007 16:48

Dotazek neni nahodou v nejakem novejsim FW poreseno zobrazeni zmeskaneho hovoru ci zpravy,
to ze se to nezobrazuje mi pride jako docela argument proti
japekar
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka