SIM Toolkit a SE W810i od TM

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Vendalin 9. 11. 2006 12:13

Dobrý den, potřebuji poradit zda SE W810i umí SIM Toolkit a pokud ano , tak kde ho hledat. Mobil mam od TM. Na MM ve vlastnostech je, ze umí TM infolinka si nebyla jista, prodejce v TM tvrdil, že neumí. Pravda je ta , že ja jej neumím určitě najít. Pokud někdo víte, prosím, poraďte. Ozvěte se i Vy , kdož víte, že to určitě nejde. Mějte se všichni fajn.
Vendelin
Vendalin
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 9. 11. 2006 12:16

SE W810 by měla zvládat SIM Toolkit stejně jako ostatní Sony Ericssony. Pokud tuto službu poskytuje Vaše SIM karta, měla by to být položka T-Mobile. Tu najdete buď jako první položku v submenu Zábava, nebo přímo v rozcestníku hlavního menu pod ikonou SIM karty - v závislosti na customizaci Vašeho telefonu.

Odeslat příspěvekod radegast 9. 11. 2006 12:19

Možná mimo mísu, ale možná pomůžu. T630- to měla v Menu, ikona vlevo dole "Připojitelnost", první položka T-Mobile, .....si myslím. :-)
radegast
Junior

Odeslat příspěvekod Vendalin 9. 11. 2006 12:22

Ježišmarja, děkuju, bylo to v zábavě a já tu první položku považoval za nadpis. Bohužel v tom, že to nejde , mne utvrdil autorizovany prodejce, řekl(a) mi, že místo toho tam mam Walkmana. Takže diky moc administratorovi a moc se omlouvam , že jsem otevřel zbytečné téma. Díky.
Vendelin
Vendalin
Junior

Odeslat příspěvekod Oops! 9. 11. 2006 12:23

V necustom w810 mám SIM Toolkit jako první položku v zábavě.

Edit //heh, koukám že si byl rychlejší :)
Oops!
Junior

Odeslat příspěvekod Vendalin 9. 11. 2006 12:25

děkuji i radegastovi, v T630 jsem to zvládal , ale u W810 neni připojitelnost a ve hrach mne to zmatlo, tam jsem to ani moc nečekal. I tak diky
Vendelin
Vendalin
Junior

Odeslat příspěvekod Vendalin 9. 11. 2006 12:30

Oops! Díky i Tobě , kdyby Tě nepředběhl Majkl vP. , tak jsi byl první.
Vendelin
Vendalin
Junior