3,5 jack sluchátka -> Fast Port

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vencos 7. 11. 2006 22:09

Odešli mi sluchátka od mě D750, tak sem si řek že zase udělám nějakou blbost a že napájim obyč sluchátka na Fast Port...
Ptřebuju ale vědět co kam připájet.

Tady je káblik od sluchátek:
Obrázek

Tady od FastPortu:
Obrázek

Pokud někdo poradí budu mu vděčen :wink:
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mouse2 7. 11. 2006 22:27

Mno to nejspis nepujde......doporucim ti jediny,sezen redukci z FP na 3.5mm JACK.
Treba tady http://www.telel.cz ji maji a stoji 250kc...kupoval jsem ji tam taky.
Nokia E51 White Steel / SanDisk microSD 1GB
O2-Fajn
Konfigurace PC viz. profil
Mouse2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hanes 7. 11. 2006 22:50

Já bych do toho taky raději nešel.... tak 3 stovky zase není tak moc a máš celkem záruku spolehlivosti :wink:
Hanes
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beatle 7. 11. 2006 23:09

Nedavno jsme koukal na stranku, kde byl velice jednoduse popsany navod na vyrobu redukce.Bohuzel ji nemohu najit, nasel jsem jen tuto : http://k750i.net/?p=navody/navod16&n=navod16 Jinak redukce jdou koupit snad uz od 50Kc, ale kvalita bude asi srovnatelna s tou domaci vyrobou.
Beatle
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johník 8. 11. 2006 05:44

Neměl by být problém připájet sluchátka na FP. Napiš mi popis kolik je přesně drátů a jestli v těch slabých je jeden vodič nebo i opletení a podobně. A ještě co je v tom bílém drátu nebo je to zpevnění? Dáme to dohromady.
Car: Corollka "Modroočko"
Phone: SE W810i + 2GB + HPM-70 and Nokia 6210
Comp: Intel C2D E6850, 2x1GB RAM Geil, GF NX8800GTX MSI OC, 2x 320GB a 1x 200GB HDD, Seasonic 550W, Eizo S2031W.
Johník
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 8. 11. 2006 07:00

Ten bilej drat bude zem, rekl bych... Taky sem si jednou takhle hral.

EDIT: Nez primo sluchatka, tak bych tam radsi pripajel spis 3.5mm jack konektor.
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Johník 8. 11. 2006 09:21

bylo by rozumnější tam dát 3,5 mm stereo zásuvku,to určitě.
Car: Corollka "Modroočko"
Phone: SE W810i + 2GB + HPM-70 and Nokia 6210
Comp: Intel C2D E6850, 2x1GB RAM Geil, GF NX8800GTX MSI OC, 2x 320GB a 1x 200GB HDD, Seasonic 550W, Eizo S2031W.
Johník
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 8. 11. 2006 14:26

1)Redukcí sem měl spoustu, ale všechny musely chodit poštou, takže sem stejně musel poslouchat na ty sluchátka co sem dostal...(mám přes měsíc objednáno, ale furt nic...)
2) 3,5 jack má na Mp3 přehrávači, tudíž ho nepotřebuju na telefon(kterej stejně využiju jen na Praxích), navíc mám jen Porta Pro(nebudu tahat do dílny) a špunty od Sansy, kerý používám ve škole(tudíž je nechci zničit na prachích)
3)Jack bych musel shánět, tohle bych jen připájel a bylo by to...
4) až odejde redukce, musel bych kupovat novou, kdežto když odejde tohle, připájim zas jiný sluchátka(přemýšlím o Koss P4 :twisted: )

Až budu mít čas, napíšu kterej drát je kterej :wink:
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 8. 11. 2006 15:49

Jack sezenes za par korun skoro v kazdym ksefte s elektrosoucastkama...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Vencos 8. 11. 2006 18:14

Redukci sem zkoušel, ale dobře nedopadla...
Jestli de koupit někde v praze, hoďte link(nebo název a adresu)
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod dolnajs 9. 11. 2006 11:49

Vencos: Máš to oddělené dobře (na fotce), až na to, že zem je ten prostřední, který obaluje bílý a černý (ty jsou mimochodem od ovládacího tlačítka na příjem a ukončení hovorů). Jsou tam pak ještě ty dva oddělené, které máš po bocích a to je pravý a levý kanál. Zrovna včera jsem kamarádovi pájel místo fastportu 2,5 stereo jacka. Problém v kabelech od pravého a levého signálu, že to byl jeden úplně tenký drátek obalený v jakési textilii, proto jsem zvědav, jak dlouho to kamarádovi vydrží.
dolnajs
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 9. 11. 2006 14:29

k čemu teda připájet nulák?(od sluchátek) A který je pravý a levý na sluchátkách?

BTW u i-obchodu můžu jen přijít a koupit??? Maj tam po předchozí domluvě...
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dolnajs 9. 11. 2006 15:23

Pravý sem nechal ten zelený. Čímž pádem musí být zbytek jasný.
dolnajs
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dani-Filth 9. 11. 2006 16:08

BTW u i-obchodu můžu jen přijít a koupit??? Maj tam po předchozí domluvě...u/quote]
Tak já teda u nich bral jen přes dobírkou, ale tak napíšeš jim a oni až to budou mít ti zavolaj.. Nevím, jak na to spěcháš..
Dani-Filth
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků