Problémy so SEUS-om

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod georgius 29. 10. 2006 19:45

Som si chcel aktualizovať moju W800i a počas aktualizácie mi spadol comp. Teraz telefón nejde zapnúť a nejde mi ani cez SEUS. Zajtra ho chcem poslať do servisu. Bude to v rámci záruky?
georgius
Junior

Odeslat příspěvekod F1.2000 31. 10. 2006 16:55

ale v těch podmínkách co se oběví na začátku jak se kliká na souhlasím je napsáno že neseš riziko a si zodpovědný za škody způsobeny tímto programem takže když ti to spadlo tak si v loji hold si to asi musí někdo přečíst, budeš platit za opravu protože se na to nevstahuje záruka, ale dyž uděláš smutné oči tak ti to možná na záruku uhrajou
F1.2000
Junior

Odeslat příspěvekod F1.2000 1. 11. 2006 16:00

to máš pravdu nemám s tím zkušenosti vždy sem narazil na poctivou ericssoňáckou práci s žádným SE sem neměl problémy k700i- každej říká že se *****í joy a po 2 letech pořád fachá, k750- to samé a kryt foto.. drží, k800- vše ok až na to že mi klekla- nejde zapnout (připojil sem ho k nabíječce a konečná) nikdy sem nepřehrával ani nenechal přehrávat FW. a taky záleží na koho v servisu natrefíš klidně ti řeknou ok v poho a za půl roku ti řeknou ne protože si třeba nedal raní kávu.
F1.2000
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 13. 9. 2008 13:34

Mam takyto problem. spustim aktualizacnu sluzbu, az nabehne okno, ako mam postupovat. vybrat baterku atd... stlacim tlacidlo C, pripojim kabel a C-cko drzim. po chvilke- vyse minuty mi na telefone nabehne "prenos suborov sa pripravuje", potom nabehne nabijenie cez USB. stale drzim C-cko. po dalsich par minutach sa vobec nic nedeje, na pc je stale to okno s ponukou, ako postupovat. naspodku je iba tlacidlo "spät". ked chcem nieco kliknut na pc, ten nakomplet zamrzne. pomoze iba tvrdy reset. co s tym mam? viete niekto poradit?
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tonda512 13. 9. 2008 13:44

Zkus to přeinstalovat, když se ti u toho mobil zapne, tak to můžou být špatné flash drivery......pokud si dobře pamatuju, tak se zapnout nesmí..
Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod nitram47 13. 9. 2008 13:52

nezapne sa, iba naskoci ta obrazovka s nabijanim cez usb...preinstalovat SEUS staci? alebo caly PC SuIte?
hard to the core

nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tonda512 13. 9. 2008 14:00

Stáhni si jen nejnovější SEUS a nainstaluj to....
Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod nitram47 13. 9. 2008 15:22

vzdavam to. furt to zamrzne. nemam uz na to nervy, ani cas
hard to the core

nitram47
VIP uživatel