Sony Ericsson V630i - Zkušenosti...

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Wlashack 27. 9. 2006 10:01

Vím že téma pro SE V630i už tu je ale FAQ ještě ne. Již dva dny jsem spokojeným majitelem tohoto mobilu. Má-li někdo nějaké otázky, sem s nimi!

Pro moderátory: Nevěděl jsem pro kterou kategorii se rozhodnout, kdyžtak to vražte do Sony Ericsson. Díky!
Samsung Galaxy S (GT-i9000) @ Darky's ROM - 16GB microSD
HP Pavilion dv6550 (C2D 2.0, 3GB DDR, 500GB, NV6200, WF-BT)
XBOX360 Elite (CFW1.6)

Pillowrecker - new ID for Wlashack.
Wlashack
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heimmi 14. 6. 2007 14:35

mam otazku.jak do nej stahnu filmy??pise mi to nejakou chybu v sektoru:-(
Heimmi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Filip Novák 14. 6. 2007 15:24

Heimmi: 1) Přes jaký program to video nahráváte? 2) O jaký formát videa se jedná? 3) Kdy Vám (a co) vypisuje chybu sektoru?
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 14. 6. 2007 18:09

Na kartu nelze stahovat do posledního MB. Film buď normal pres průzkumníka,v režimu přenos souborů, nebo pres MyPhoneExplorer. Jinak také vsechny odkazuji na http://www.v630.profitux.cz, kde je mnoho vyřešených dotazů apod..
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _brandon_ 16. 6. 2007 21:29

kámoš v práci ho má a je spokojený, mě od něj odpuzuje jen displej a to provedení, protože to je pak jak hračka na písek, jinak bych do něj šel taky
_brandon_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mila33 28. 6. 2007 08:52

dotz na mp3 přehravač:synek ho má ale kdyz spustím horním tlačítkem přehravač tak začnou hrát vyzváněcí melodie jak řadit mp3 aby hrála jen hudba a ne vyzváněcí mp3? Díky mila
mila33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 28. 6. 2007 09:39

V přehrávači je položka Seznamy skladeb - pomocí ní si lze vytvořit seznam jen požadovaných stop. Docela se vyplatí řadit vyzváněcí melodie a hudbu do zvláštních adresářů, je s tím pak méně práce.
Deleted user

Odeslat příspěvekod mobilemike 7. 8. 2007 19:59

umi V630i od VDF posilat v pohode pres BT na jine mobily vybavene bluetooth soubory jako napr.fotky,MP3 apod. ze sve pameti & pametovky ??? Vim ze zrejme ano,nicmene na mobilmanii nebyl recenzovan a informace tato tam chybi,tak radsi se optam a kdyz ano jen dobre a neudelam koupi chybu :D

MMike 8)
Nokia 6131 fw. 6.10 + microSD Transcend 1GB + Kredit 450 + Surf+ (rezervni VDF Odepiš)
mobilemike
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 7. 8. 2007 20:58

Jasně, s tím není problém.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 8. 2007 20:58

@ MMike>
Umí - tak daleko customizace operátora už opravdu nezachází. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod binman 8. 8. 2007 10:01

Lidi, z čistého nebe mi do mobilu spadla chyba, že se mi nezobrazuje seznam nepřijatých hovorů. To, že mám nepřijatý hovor se mi zobrazí, ale když jdu do seznamu, tak tam žádné nové číslo není. Toto chování přestane, když vymažu seznamy volání, ale za neurčitou dobu se to zase vrátí. Zkoušel jsem i přeinstalovat software, ale dělá to stejně :x Čím to?
binman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 8. 8. 2007 10:17

Firmwarem:-) Bohužel. Můžeš zkusit servis, kde mohou udělat fullflash. Jinak si napsal správný postup, jak to můžeš opravit.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod final.cs 8. 8. 2007 13:00

To ja už se asi po roku se svym V630i rozloucim. Neska ho povezu na 4.reklamacku(3xsluchatka,1x vymena desky,1x vymena systemovyho konektoru a preinstalovani firmware) tak budu pozadovat vraceni penez a koupim asi k800i nebo W610i. snad mi penize vratej... a chtel se mse zeptat, ja mel v baleni 256Mb kartu a t usem prodal a koupil sem 2Gb, bude to pri reklamaci a vraceni penez vadit kdyz bude chybet karta? pac se mi jim nece davat ma 2Gb....
final.cs
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 8. 8. 2007 15:04

Když na to nebudeš moc upozorňovat a budeš mít štěstí na prodavače...
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 27. 1. 2008 20:09

Já si chci tento telefon koupit ale nevím jestli by mi vyhovoval je mi totiž 14 a mám o něj zájem
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků