K800i - FW R1ED001

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod milos1507 18. 11. 2006 21:03

Napište prosím ci nahratim noveho softwaru do kustomizovaneho telefonu nestratim zaruku
milos1507
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gaerlond 25. 12. 2006 21:48

Tak mám ten firmware teprve pár dní ale ty velké hodiny skutečně nad datem nejsou.Joystick naopak opravdu neprobudí displej což mě pěkně s.... :pozor2 tohle fakt není krok kupředu....jinak vpoho firmware.
gaerlond
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r3no 27. 12. 2006 13:33

to milos1507: pokud do provedeš pomocí originálního programu SEUS tak nepříjdeš o záruku ani o customizaci

to gaerlond:souhlasím, ale objevil se ještě jeden problém - při přehrávání videa problikne černý pruh

vadí mi ale ještě tyto věci:
-hodiny při šetřiči obrazovky jsou hodně malé - neuškodilo by kdyby byli klidně přes 1/2 displeye
-pokud je zapnuto automatické zamykání kláves tak se klávesy zamykají za 15s, to se mi zdá hodně krátká doba



ps:to jsou drobnosti, tenhle telefon je super
r3no
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gaerlond 27. 12. 2006 20:23

Telefon jo,ale ten firmware se fakt nepoved :roll: ....ach jo....at uz udělají nový firmware bozeeee :oboze
gaerlond
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MMarkus 30. 12. 2006 12:50

Tak jsem si koupil SE K800i a měl jsem tam FW R1CF001, dále dva problémy, když jsem ke kontaktu přidal obrázek, při zavolání dotyčné osoby telefon zamrzl a jen vybroval, pomohlo vyndání baterie, to samé, když jsem ke kontaktu přidal zvonění. To si zvonělo stejně podle obecného zvonění a občas to také zamrzlo. Tak jsem stáhl prostřednictvím mobilu nový FW R1ED001, to se zdařilo ale můj problém se tím nevyřešil, zamrzá znovu. Jednak se mi v novém FW neprovedla změna ohledně hodin, které mají být nad datumem a stále je mám přes datum, to je podivné. Pak mě bylo řečeno abych zkusil v telefonu obnovení nastaveni/obnovit vše. Ale nevím jestli by to pomohlo, znamená to pro mě znovu celý telefon nastavit atd.
Máte s tím někdo nějakou zkušenost, jestli by to stálo za to? Co vše obnovením ztratím?
Mám telefon od O2.
MMarkus
Junior

Odeslat příspěvekod r3no 30. 12. 2006 14:20

No ty hodiny neřeš, mám to samé, telefon od O2 a R1ED001.U toho s tím obrázkem u kontaku netuším, sám sem to nezkoušel ale vyzkouším a dám vědět. A co se týče obnovení telefonu do původního stavu tak ztratíš vše, data, nastavení atd. prostě bude jako novej, netuším jestli by to pomohlo.

:arrow: edit: žádné problémy při nastaveném obrázku a vyzvánění pro kontakt, je to OK
r3no
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMarkus 30. 12. 2006 14:52

Díky, takze stratim i preddefinovane profily na internet co jsem tam měl od O2 po koupi?
MMarkus
Junior

Odeslat příspěvekod !nt_ 30. 12. 2006 15:01

Měš se nelíbí. Mám telefon od O2 a předtím jsem měl (zdá se mi to) lepšífirmware. Třeba : Hraju hru a sekají se mi písničky (předtím nedělalo) , když dám klávesu menu činností a ve vlastní skratky položku hry tak telefon věde na plochu a 3 sekundy se načítají hry. Když najíždí hra tak se objeví předtrím prosím čekejte , to tam předtím také nebylo :( . NJN jinak je to kvalitní mobil , ale tento firmware nedoporučuju.
SE 4rever
!nt_
Junior

Odeslat příspěvekod r3no 31. 12. 2006 10:33

to MMarkus, ne ty by tam měli zůstat a když ne tak si to pošleš přes konfiguranční SMS

pozn. stalo se mi že mi telefon nezaznamenával přijaté/odchozí/zmeškané hovory - stačilo vymazat seznam hovorů a už to je OK
r3no
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod !nt_ 1. 1. 2007 14:26

Nezamrzá vám telefon , když posíláte mp3 přes bluetooth? Mě tak co 5 odeslání telefon zamrzne a musím vyndat baterku....
SE 4rever
!nt_
Junior

Odeslat příspěvekod !nt_ 2. 1. 2007 09:31

Když mám zaplé rds a af tak se mi rádio co cca 3 minuty sekne asi na 5 sekund a pak zase hraje. Když vypnu rds a af tak to nedělá. To mám ten telefon podělaný jenom já? viz ostatní moje příspěvky na této stránce
SE 4rever
!nt_
Junior

Odeslat příspěvekod havros 2. 1. 2007 16:33

!nt_: Stačí si vypnout AF (funkce, která se při špatném příjmu FM snaží najít jinou frekvenci - z toho důvodu se na pár sekund přeruší zvuk) :wink:
RDS (ukazatel informací o aktuálně naladěné stanici) jako takové na to nemá vliv
| iPhone 12 Pro Max |
---
havros
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků