Reklamace SE w800i

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Deeper 9. 5. 2006 15:21

chtěl bych se zeptat jestli když mi nejde zapnout tel. mám ho poslat nebo raději zajít na nějakou pobočku protože sem si koupil mobil na http://www.mobilky.cz vím že to není kvalitní prej na reklamaci a když sem tam poslal mail tak mi napsali že je to SW chyba tak nevím...
a jestli to mám poslat tak je tam napsaný na stránkach mobilkách že si mám zboží pojistit... totok nechápu nikdy sem nic takhle nereklamoval nemám s tím zkušenosti... chtěl bych se zeptat jak ten mobil mám zabalit a co všechno tam mám dát... já vím že všechno je napsaný na http://www.mobilky.cz/getpage.php?cat=rad ale já to nějak s tama nechápu... sem prostě ten méně inteligentní člověk kdyby byl někdo tak ochotnej a napsal mi podrobnej návod jak a co zabalit..... díky moc
Deeper
Junior

Odeslat příspěvekod Filip Novák 9. 5. 2006 15:28

Určitě jim ho dej na reklamaci....

Radši bych zašel osobně...

Jsem zvědavej jak pořídíš, Satron je Satron...
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 9. 5. 2006 15:29

Jestli jsi kupoval na http://www.mobilky.cz, tak to sis teda zadelal na pekny problemy... je to Satron a kdyz si proctes forum, tak se dozvis, ze reklamace u Satronu je o nervy...
Zavolej jim a rekni jim to, jestli je telefon v zarucni dobe, tak by ti to meli vzit (i kdyz u Satronu clovek nikdy nevi) a rovnou se s tebou domluvit co a jak
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deeper 9. 5. 2006 15:31

já vím sem si ho kupoval na 123mobil.cz a tam nic o satronu(nebo sem si toho před tím nevšiml) není a potom sem zjistil že je to vlastně přes mobilky nj sem malý kokino... a když tam zavolám co jim mám říct?
Deeper
Junior

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 9. 5. 2006 15:36

Rekni jim ze chces reklamovat telefon, protoze blabla... Meli by se s tebou domluvit co a jak, jestli budou delat problemy tak se nenech zastrasit a stuj si za svym - jsi v pravu (pokud je v zarucni dobe)
Nejlepsi by potom bylo jim to tam asi osobne zanest (jestli je to mozny), nebo aspon nekoho poprosit aby to tam zanesl, postou bych to moc neposilal...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deeper 9. 5. 2006 15:39

no jako bydlím v Prostějově a pobočku mají bud v Brně nebo v Praze a nikdo tam nejezdí(jako známej) já vím že sem v právu ale taky vím že jsou s něma problémy...
Deeper
Junior

Odeslat příspěvekod Deeper 9. 5. 2006 15:41

jo ael já sem jim taky psal mail a řekli prostě že je to sw chyba a postup při reklamaci mám napsanej http://www.mobilky.cz/getpage.php?cat=rad tady
Deeper
Junior

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 9. 5. 2006 15:41

Tak si udelej treba vylet... Udelej si volnej den, sbal telefon, priprav si nervy a vyraz na ne :)
Urcite to bude spolehlivejsi nez to posilat postou (kdo vi, co by si mohli vymyslet). Takhle jim to das osobne a dohlednes na vyplneni toho reklamacniho formulare (nebo co to je) a budes si na ne moct i dupnout...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deeper 9. 5. 2006 15:45

no jako zítra mám volno... tj ale zase sámotnýmu se mi tam nechce... já jim to zkusím poslat napiš pls návod jak to zabalit a když mi to pošlou zpět a nic s tím neudělaj tak se naseru a budu to řešit právně! nejsem žádnej mlíčnák! chtěl bych jen vědět jak to zabalit a jak se pojistit a ještě tam zavolám!
Deeper
Junior

Odeslat příspěvekod Deeper 9. 5. 2006 15:46

já jim do tel. řeknu narovno že to sou nespolehlivý ***** a že doufám že s něma nebudou problémy a nějak jim i vlezu doprdele (jako že sem si u nich koupil comp...atd)
Deeper
Junior

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 9. 5. 2006 15:49

No v tom reklamacnim radu primo pisou, ze to lze i donest do jejich pobocky, takze si to zabal a dovez jim to tam. Urcite by to bylo jistejsi. Jestli to budes posilat tak to ti neporadim. S pritelkyni jsme u nich reklamovali telefon taky, ale dovezl jsem jim ho tam sam (radsi)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deeper 9. 5. 2006 15:53

já nevím kolik ti je a kde bydlíš ale určitě máš víc času a nálady než 15-ti letej puberták! :wink:
Deeper
Junior


Odeslat příspěvekod Ťuhýk 9. 5. 2006 15:59

No jsem student VS a kvuli brigadam a skole rozhodne moc casu nemam. A naladu reklamovat neco v Satronu uz vubec ne, ale proste osobne je to jistejsi:) Ale vazne: Nejdriv jim zavolej, pak zabal vsechno do puvodni krabice a pokud mozno to jeste do neceho zabal (aspon do papiru, ale idealne do nejake vetsi krabice bez napisu a vycpi to necim (i kdyz vlastne nemusis, protoze W800 ma dost pevnou krabici)) a dones to na postu a nech to poslat. Nech to oznacit jako krehke (jestli se to vubec dela jeste:-)
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Šponty 9. 5. 2006 16:56

Já když sem si kupoval K700i na http://www.1m.cz a pak sem ho reklamoval, tak oni vůbec reklamace nedělaj, řeknou ti ať si objednáš svoz zásilky na firmu BRITEX v Kladně která je zaměřená na opravy SE. Svoz zásilky provádí firma PPL a je zcela zdarma. Stačí dát do krabice od telefonu, telefon nabíječku a baterku, to je všechno, pak stačí krabici přelepit páskou a napsat na to SERVIS BRITEX KLADNO a druhej den to tam maj a pak můžeš na jejich stránkách sledovat co se zrovna s tvim telefonem děje. Tudíž reklamace pro mě proběhla uplně v pohodě. I když je pravda že každá reklamace je nepříjemná :-/
Šponty
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků