hra Playman World Soccer a SE W800i?

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Flynn 10. 4. 2006 23:31

chtěl jsem se zeptat dá se tahle hra rozběhat i na SE W800i? zvažuju nový mobil, a o tomhle SE docela hodně uvažuju chtěl bych ho hlavně využít jako ten mp3 přehrávač, ale taky docela rád si na mobilu zahraju dobré hry a hlavně fotbálky jsou moje oblíbené, tenhle vypadá dost našláple, dá se to na něm rozjet a nebo mám raději počkat na W900i, páč hry půjdou určitě dopředu a abych to na něm rozchodil, jenom abych věděl, díky za odpověď. :nenapadne
Flynn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod YAMATO 11. 4. 2006 01:11

Na K750 to jde v pohodě, takže na W800 by také neměl být problém.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý

Odeslat příspěvekod discoteca 11. 4. 2006 06:04

mě to na k750i jede, takže na w800i to půjde taky, no problemo :lol:
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 11. 4. 2006 07:14

Na W800i jede uplne v pohode
EDIT:
Ono obecne na nem hry jdou uplne v pohode. Neboj se, ze kdyz si ho koupis tak na nem nic nepujde. Je sice pravda, ze uz je na trhu nejakej patek, ale je to porad spicka. Vsak se podivej na 3D hry jako treba V-Rally 3D...
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Flynn 11. 4. 2006 12:02

OK tak to je super, já si právě četl recenzi co byla tady na mobilmanii a tam se zmiňovali že na K750i to nejede zcela plynule, tak jsem chtěl slyšet něčí názor, chtěl jsem se na ten SE W800i zeptat, kdo s ním má vlastní zkušenosti jestli je vpoho, a jestli tam třeba nezlobí ten joystick? a nebo jestli je přímo nějaký uživatel co má zkušenosti i s W800i i s W900i jestli je tam znatelný rozdíl ve výbavě, rychlosti a podobně, mám ted N6610 ale chtěl bych si pořídit něco multimediálnějšího, a docela jsem se zakoukal do SE, Nokia mi delší dobu neukázala nic co by mě lákalo, a Siemensy mě nebraly nikdy, díky za názory a zdar :nenapadne
Flynn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 11. 4. 2006 13:20

U toho joysticku je to kus od kusu a taky zalezi jak se k tomu chovas. Nekomu muze odejit po dvou mesicich a nekdo s tim nema problem. No tak W900 je samozrejme lepsi ale taky ta cena je nekde jinde...
Jinak W800 je rychly a stabilni telefon. A podle me je multimediani az dost. Muzu jen doporucit.
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 11. 4. 2006 13:34

Rozchodíš to úplně bezproblému...vlástní skušenost, dokonce jsem na mé 6230i rozjel ten Fotball 2006 3D!!!!!!!!
Jack O´Neill
Junior

Odeslat příspěvekod nirman 14. 4. 2006 18:07

na něm jde všecko.pravda,stalo se mi že něco šlo pomaleji,ale tady toto šlo.
nirman
Junior