Váš názor na W700i....

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Filip Novák 4. 4. 2006 16:37

:arrow: Co si o něm myslíte? Líbí se vám? Nezdá se vám že je těch Walkmenů nějak moc?
Obrázek
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod matho83 4. 4. 2006 16:43

No mne najviac vadi ze sa zacinaju vypustat fcie,
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hotspot 4. 4. 2006 16:48

Tenhle model je podle mně zbytečný. Kdo se v těch Walkmanech má vyznat (když už, proč aspoň neupravili design??) a ta hnědá s bílou je pěkně hnusná...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod YAMATO 4. 4. 2006 17:10

Přesně, SE začíná jít cestou Nokie...trošku jiné funkce, nepatrně jiný design a hned máme "novinku"! Neberte to jako flame, to je prostě fakt.
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jvraga 4. 4. 2006 17:27

Jsem přiznivce SE, ale naprosto souhlasím s YAMATO....
In another thousand years we´ll be machines or Gods...
jvraga
Junior

Odeslat příspěvekod Am!go 4. 4. 2006 17:34

Sice mne jako model moc nezaujal, ale barevná kombinace se mi líbí
Am!go
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zelych 4. 4. 2006 17:45

Barva se mi libi vic, nez ta oranzova. Ale taky jsem cekal nejake zmeny v designu. Ale uz tech walkmanu zacina byt opravdu nejak moc.
Zelych
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dominik(smazano) 4. 4. 2006 18:20

Ja si myslím že je to kravina. :pozor2
dominik(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dajur 4. 4. 2006 18:24

Mne sa celkom paci ta farba, ale na to ze je to odlachcena verzia W800 by ju muhli dat odost lacnejsiu. Potom by mal zmysel vydavat nove verzie.
dajur
Junior

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 4. 4. 2006 18:58

No, levnejsi variantu W800i bych si predstavoval trochu jinak... Jlavne to ***** s tou pametovkou: 256MB je malo a clovek si stejne bude muset koupit 512MB-1GB kartu, takze za tu puvodni vlastne zaplati zbytecne a bude se mu valet doma... To tam radsi nemeli davat zadnou...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 4. 4. 2006 19:35

No takhle na obrazku vypada docela decentne. Ale ta puvodni oranzova je o dost hezci... btw: kde jste na nej prisli?
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Matej Pospichal 4. 4. 2006 19:37

Musím přiznat, že mě SE hodně zklamal. Další varianta na nesmrtelný W800i... a jen kosmetické změny. Kdyby aspoň ubral rádio nebo pozměnil design, ale jen bude k dostání další barevná kombinace, menší paměťovka a chybějicí AF. No nokiáři, až se zas budu navážet do Nokie kvůli množství stejných telefonů, tak mi tohle připomeňte.
,,Odvaž se a pak se uvidí"-Napoleon
Nějaká motorola:)-Nokia 6150-Siemens MT50-SE T630-SE D750i+512 MB MSPD+HPM70-???
Matej Pospichal
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 4. 4. 2006 19:45

Farebna kombinacia sa mi paci viac, ale tiez si myslim ze je to zbytocny model. Uz na zaciatku mohli spravit W800ku v dvoch/troch fareb. kombinaciach a nedodavat k nim ziadnu kartu. Kupujici by si kupil taku, aku by chcel. (alebo by boli 3 balenia - s 256/512/1Gb kartou, ako to je pri mp3 prehravacoch) Ako uz povedal YAMATO, SE ide cestou Nokie...
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Junior

Odeslat příspěvekod Filip Novák 4. 4. 2006 20:01

YAMATO píše:Přesně, SE začíná jít cestou Nokie...trošku jiné funkce, nepatrně jiný design a hned máme "novinku"! "/quote]

:cry: Bohužel tento nešvar začíná dělat právě i SE :pozor2
Ach jo... :cry:
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod discoteca 4. 4. 2006 21:04

no já bych to viděl na to že vzhledem k tomu že brzy dorazí w810 tak w800 se pomalu začne pomalu vytrácet, je blbost aby byly v podstatě 3 shodné telefony v nabídce se...
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior

Další stránka