SE T630-Zbytečný mobil?

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Matej Pospichal 6. 2. 2006 18:39

Napadlo mě, jestli bylo vůbec nutné vyrobit tento telefon. Já vím, že to byl dobrý telefon, a sám jsem jej vlastnil, ale přece jen nepřinášel moc změn oproti T610 a byl o dost dražší. Navíc SonyEricsson už v té době představil novou vlajkovou loď (K700i), která byla podstatně lepší. Co myslíte vy, byl SE T630 zbytečný mobil?
,,Odvaž se a pak se uvidí"-Napoleon
Nějaká motorola:)-Nokia 6150-Siemens MT50-SE T630-SE D750i+512 MB MSPD+HPM70-???
Matej Pospichal
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fryvald 6. 2. 2006 18:45

Myslím si že vůbec ne.Po chvilce se srovnal cenou T610ce a ještě těd jej má spoustu spokojených uživatelů.Taky jsem ho měl a jen se dvěmivěcmi jsem nebyl spokojen:malá pamět a joystick(začal mi blnout).Možná ještě fotoaparát ale ten stejně v mobilu nepoužívám
SE is the best!
fryvald
Junior

Odeslat příspěvekod Am!go 6. 2. 2006 18:50

Řekl bych, že to byl pro SE vcelku dobře prodávaný telefon, takže nebyl asi zbytečný, škoda jen malé paměti a špatnýho foťáku...
Am!go
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Matej Pospichal 6. 2. 2006 18:51

No, to jo. Ale přišel brzy po T610 a navíc v době představení K700i, takže se na něj těšily všichni a nic jinýho si nekupovali. Kdyby K700i přišel až rok poté, tak by se T630-tka stala jedním z nejůspěšnějších mobilů všech dob (podle mě).
Nějaká motorola:)-Nokia 6150-Siemens MT50-SE T630-SE D750i+512 MB MSPD+HPM70-???
Matej Pospichal
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bluetake 6. 2. 2006 18:56

ja ho mam dodnes a rozhodne si nemyslim, ze by byl K700 lepsi. Ano, mozna v nejakych drobnostech , ale ja jsem K700 mel a vratil jsem se k T630 . Proc ? treba proto, ze lepe komunikuje s Bluetoth HF sadou v aute, nema tak komplikovany adresar, je rychlejsi......Od K700 ( i K750) maji ericy uplne jine system na ovladani a ten ne vsem az tolik vyhovuje. Me osobne vubec ne. Nejaky smesny fotak v telefonu me nic nerika, zajima mne komunikace s okolim , s pocitacem, s autem, , s netem. A tam je doposud T630 vyrazne lepsi, alespon z meho ciste subjektivniho pohledu. Proto jsem K700 venoval manzelce a vratil se zpet k naprosto bezproblemove T630. A uprimne, zatim o jinem telefonu neuvazuji.....Povazuji T630 za stejne spolehliveho a skveleho "delnika" jakym byla sveho casu Nokia 6110 , kterou jen tak mimochodem spousta lidi pouziva dodnes a neda na ni dopustit.
bluetake
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Matej Pospichal 6. 2. 2006 19:04

bluetake píše:ja ho mam dodnes a rozhodne si nemyslim, ze by byl K700 lepsi. Ano, mozna v nejakych drobnostech , ale ja jsem K700 mel a vratil jsem se k T630 . Proc ? treba proto, ze lepe komunikuje s Bluetoth HF sadou v aute, nema tak komplikovany adresar, je rychlejsi......Od K700 ( i K750) maji ericy uplne jine system na ovladani a ten ne vsem az tolik vyhovuje. Me osobne vubec ne. Nejaky smesny fotak v telefonu me nic nerika, zajima mne komunikace s okolim , s pocitacem, s autem, , s netem. A tam je doposud T630 vyrazne lepsi, alespon z meho ciste subjektivniho pohledu. Proto jsem K700 venoval manzelce a vratil se zpet k naprosto bezproblemove T630. A uprimne, zatim o jinem telefonu neuvazuji.....Povazuji T630 za stejne spolehliveho a skveleho "delnika" jakym byla sveho casu Nokia 6110 , kterou jen tak mimochodem spousta lidi pouziva dodnes a neda na ni dopustit.

Pro tebe je možná 20X větší paměť, mp3 přehrávač, rádio a jemější displej drobnost, ale pro mě ne. Navíc ke konci už mě ten telefon štval. Byl hrozně pomalej, a i když jsem měl asi 1,8 Mb paměti volnej. Pokaždý mě to při nové hře psalo ,,Nedostatek systémových prostředků, smažte něco z paměti,,.Takže ůplně spolehlivým telefonem bych ho rozhodně nenazval.
Matej Pospichal
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 7. 2. 2006 11:51

Zbytocny telefon to urcite nebol. Najprv som mal T610 a potom som si po nom kupil aj T630. Az na tu malu pamat a pomalost som bol s nim(i) spokojny. No najviac ma stvalo to, ze asi po tyzdni co som ho kupil, sa dostal do obchodov K700i...
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Junior

Odeslat příspěvekod USER47 7. 2. 2006 11:59

Mě zbytečný vždycky připadal, protože oproti T610 nepřinesl kromě neznatelně lepšího displeje vůbec nic nového. Takže lidé, co jsou a byli spokojení s T630, by byli asi stejně spokojení s T610 8) .
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý

Odeslat příspěvekod michalreznar 7. 2. 2006 12:01

Není to zbytečná debata? Každý bude prosazovat svůj typ jaký používá a stejně se k ničemu nedobereme... A vlastnosti mobilů si můžeme vyhledat ve vyhledávači MobilManie...
michalreznar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Wolfov 7. 2. 2006 12:12

Koupit si telefon kvuli jinemu designu a rozdilu aktiv/pasiv displey mi prijde zbytecne.Na trhu mel sve misto a SE na nem vydelalo mnoho penez,protoze melo vyrazne jednodussi praci(jen predelat mobil).Tato politika mi neni prijemna - je to jeden z duvodu proc nemam rad Nokii - u ni je naprosto bezne udelat jeden telefon a zabalit ho jen s drobnymi zmenami do nekolika baleni...smutne!
Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl.

>>>>-- N E50--<<<<
Wolfov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod marepa 7. 2. 2006 12:47

zbytecny urcite nebyl.. byl to jeden z nejlepsich telefonu cena/vykon ... zezacatku byl drahy.. ale jak se psalo, cena sla rychle dolu .. a kdyz se dal jako novy koupit za 3500,- tak to byla jednoznacne nejlepsi koupe co se dala udelat :)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymni 7. 2. 2006 12:53

Myslím, že vylepšení bylo vcelku dobré. Aktivní displej, lepší klávesnice, škoda jen, že na to soudruzi nepřišli dříve, ale i tak to byl telefon v něčem lepší než nadcházející model K700i -> na K700i a vyžších se mi nelíbí vícehlasé zvonění, je takové násilné a T630 nádherne cvrdliká. Ostatně SE T630ku mám dodnes a bude se mi s ní těžko loučit.
Akorát byl ještě "pomalý" -> stačí psát SMS a to s T9 i bez.. někdy mě jeho "rychlost" až zaráží.
PS: Opomněl jsem foťák, který může softwarově fotit fotky s vyžším rozlišením, ale protože hardwarově je stejný jako u T610, tak to neuvádím.
Anonymni

Odeslat příspěvekod Wolfov 7. 2. 2006 12:53

Taky musis pripocitat ztratu prodejem.
Pravda má jednu velkou výhodu: člověk si nemusí pamatovat, co řekl.

>>>>-- N E50--<<<<
Wolfov
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cubush 7. 2. 2006 13:05

Podle mě byl T630 vydaný záměrně jako chudý příbuzný k700i, stejně jako se teď chystá Betty a Wilma...
cubush
Junior

Odeslat příspěvekod Am!go 7. 2. 2006 15:35

T630 byl poměrně úspěšný, takže zbytečný nebyl. K700i taky úspěšná, taky nebyla zbytečná :pozor2
Am!go
Mírně pokročilý

Další stránka