SE W800i od TMOBILU

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod rycrd 24. 11. 2005 21:06

Cau, hele mate nekdo zakoupeny SE W800i u T-mobilu??? jestli ano, dejte mi vedet, v cem se lisi od normalne prodavaneho. Hlavne by me zajimalo zda rychlo-tlacitko nad joystickem spusti MP3 nebo t-zones, jak jsem nekde slysel. Diky
rycrd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jajar 25. 11. 2005 01:04

V hlavním menu dvě ikony (t-zones a t-music), přednastavené datové účty (nejdou smazat, ale dají se přidat nové), startup a shutdown melodie TM (nejsou tak hrozné :D ) a deset záložek ve složce "webové stránky". Jinak W tlačítkem se dostaneš klasicky do MP3 přehrávače.

PS: už se proboha hlavně nikdo neptejte, jestli je růžový - NENÍ, vzhled je komplet W800i :wink: .

Jinak telefon je super :tleskani .
Sony Xperia Z1 Compact
Dell Latitude E6540
Jajar
Junior

Odeslat příspěvekod Caddy 25. 11. 2005 01:28

Jajar: tak konecne nekdo rekl, jestli je ruzovy...ono to totiz vzniklo tak, ze nekde skutecne v jakesi tiskovine ruzovy byl :)))
Polibte mi vsichni vsechno
Caddy
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lahvon 25. 11. 2005 02:45

Jajar píše:V hlavním menu dvě ikony (t-zones a t-music), přednastavené datové účty (nejdou smazat, ale dají se přidat nové), startup a shutdown melodie TM (nejsou tak hrozné :D ) a deset záložek ve složce "webové stránky". Jinak W tlačítkem se dostaneš klasicky do MP3 přehrávače.

PS: už se proboha hlavně nikdo neptejte, jestli je růžový - NENÍ, vzhled je komplet W800i :wink: .

Jinak telefon je super :tleskani .
lahvon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jajar 25. 11. 2005 03:44

2Caddy: jj, taky jsem se sice dost vyděsil, když tenhle obrázek vypustili, nicméně jsem tomu prostě nevěřil (možná spíš nechtěl věřit), protože TM už jeden plně brandovaný SE nabízel v podobě D750i a tohle by už bylo opravdu hodně a myslím, že ani SE by k takovému kroku nesvolil, jelikož W800i (a vlastně i následné Walkman telefony) je specifický právě oranžovým vzhledem a logem Walkman. Navíc, jak píšeš, všechny spekulace vznikly na základě jednoho "pidi" obrázku pochybné kvality, kterého se prostě najednou všichni chytli :wink: .
Sony Xperia Z1 Compact
Dell Latitude E6540
Jajar
Junior