Sony Xperia 1 II - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod vsa. 4. 7. 2020 12:15

Poptal jsem se, jestli podporuje a nebo je v plánu Dual-frequency GNSS (GPS)
https://medium.com/@sjbarbeau/dual-freq ... 52b8826e1c

"
In regards, of your question let us inform you that this model supports aGNSS technology only and the supported satellite systems are: GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo and QZSS.
"
---------------
Ten úzký display není správná vývojová cesta, jinak je to hezká hračka.
vsa.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hoblina 9. 7. 2020 10:41

Zdravím. 3roky jsem používal boat browser prohlížeč. Na tomto telefonu není kompatibilní. Poradíte někdo jiný který jde? Myslím tím přes celý displej.
hoblina
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 7. 2020 12:00

Boat browser jsem přenesl do nového tak, že jsem v aplikaci Link2SD vyextrahoval apk soubor, uložil na Google Disk a potom nainstaloval z Disku v novém telefonu, poněvadž náhradu za Boat browser jsem nenašel
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hoblina 9. 7. 2020 20:54

Samotná apk se dá stáhnout ale nejde přes celý displej. Holt jsem to nahradil operou. Člověk si musí zvykat....
hoblina
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 29. 7. 2020 15:02

Sony přináší podporu focení do RAW pro Xperii 1 II v nové aktualizaci

Nová aktualizace s označením 58.0.A.3.88 o velikosti pouze 75 MB přináší právě podporu focení do formátu RAW, a to v aplikaci Photo Pro. Na výběr zde máte možnost fotit jen do RAW, do RAW a JPEGu zároveň a nebo jen do JPEG. Kromě toho nová aktualizace obsahuje bezpečnostní záplatu z července 2020.

Obrázek

Obrázek

[Zdroj: dotekomanie.cz]
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Huawei P40 + JBL Reflect Fit & Honor Band 5
zumzumzum
Místní informátor

Předchozí stránka