Sony Xperia XZ1 Compact - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Miuan 3. 5. 2019 03:43

Zdar vsem,

znicehonic mi zdechl mobil, vecer normalne fungoval, ale rano byl komplet mrtvy, ani nereagoval na nabijeni (kontolka se nerozsvitila), proste nic, nekonalo se zadne zmoknuti, bouchnuti o zem a podobne. Je jasny ze to je na servis nebo na vyhazov. A mam dva dotazy v teto souvislosti.
1. jestli se toto nekomu stalo, respektive jestli to je nejaka casta (tipicka) porucha tohoto modelu, a pripadne co je na vine?
2. ma cenu to davat do servisu? Jakoze mam na mysli ze bych chtel zachovat vodeodolnost, i kdyz to je diskutabilni, a ohled na to jestli servis nebude drazsi nez kdyz koupim novy.
Miuan
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 5. 2019 05:04

Oprava se nevyplatí, kup nový.
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lafí 10. 5. 2019 13:40

Zdravim pánové

Uvažuji o náhradě za mou xperii X Compact

zvažuje XZ 1 či 2 Compact (nějakou lopatu nechci)

někdo tvrdil že již nemají odemknutí a zamknutí obrazovky poklepem :-)

nevíte co je na tom pravdy?

Díky
Lafí
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 5. 2019 12:20

Sony XPERIA XZ1 Compact obdržela aktualizaci 47.2.A.10.62
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod Nazdárek 13. 6. 2019 11:13

Pro ukládání pořízených fotografií si můžu vybrat mezi interním úložištěm a SD kartou. Při nastavení SD karty se všechny pořízené fotky ukládají do složky 100ANDRO. Existuje možnost zvolit si svoji nějakou jinou (další mnou vytvořenou) složku na SD kartě a aktuálně ukládat pořizované fotky mezi nimi dle potřeby? Nebo je jedinou možností přeskládat fotky až po jejich pořízení z 100ANDRO do nějaké mé složky?
Nazdárek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 6. 2019 12:06

Sony XPERIA XZ1 Compact obdržela aktualizaci 47.2.A.10.80 Černové bezpečnostní záplaty.
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
URL maniak

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 12. 7. 2019 13:53

ThombA píše:Ahoj,
2 roky používání a opět stejný problém jako u minulých generací nebo typů telefonů Sony:
- problém s bluetooth - zapíná a vypíná se samo bez ohledu na nastavení
- hřeje se tak, že jsou vypálené fleky na displayi
- absence dokovacích portů je největší chyba, kterou udělali u nových modelů - konektor USB-C nevydrží každodenní zapojování na nabíječku - vylomila se boční pružinka a nejde zastrčit konektor do slotu.

Jinak proti ostatním telefonům má Sony nejlepší software - kdo nevyzkoušel nepochopí!!! V tom se musí ostatní ještě hodně učit... šel jsem po výše uvedených zkušenostech do jiné značky a tvrdě jsem narazil na křováckost a vývojáře na stromech = nic než Sony nechci, takže po výkendu s novým telefonem (Motorola Z3 Play kvůli baterii) opět vybírám něco od SONY, otázka zní co???

2roky si používal XZ1c v době, kdy ten telefon byl na světě jen rok? Zajímavé..co si z toho má člověk asi tak vzít..
JayDeeSq
Junior

Předchozí stránka