Sony Xperia Z3 Compact - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bacccardi 15. 4. 2015 22:01

Mám otázku, když odinstaluji aplikaci PlayStation půjdou mi dál hry třeba Prší, Empire, Bowling apod.?
Bacccardi
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 16. 4. 2015 05:18

Folkmy píše:firmware 23.1.A.0.726

Pro tento fw tlačítko zavrit vse je, ale jen v nekterych customizacich. Mame doma Z3C se stejnym fw a customizaci ES Spanelsko a to tlačítko tam neni a dokonce je i porad oddalena ikona site dat vedle sily signalu jak to bylo v Baltic verzi. ;-)
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roddy 16. 4. 2015 15:55

Jj, ja jsem na tom s aktualizaci stejne. Mam puvodne polskou custom verzi a aktualizace nikde.
roddy
Junior

Odeslat příspěvekod dan010 26. 4. 2015 20:35

Tak jsem ho koupil ženě, její první Android. Poté co si na to asi za 14 dní alespoň trochu zvykla, tak přišel nový firmware a půlka věcí je jinak a ona na to neustále nadává. Proboha proč předělávají funkce, které fungují, to fakt nechápu. :(
dan010
Junior

Odeslat příspěvekod beat 27. 4. 2015 00:14

A když ne, tak zas lidi nadávají, že mají starý systém a výrobce nechce aktualizovat na nový :-)
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod slackman 27. 4. 2015 06:52

Prosím vás jakého email klienta by jste mi doporučili.potřebuji si v něm vytvářet složky kam mohu přesouvat maily dle potřeby. Na žádného jsem nenarazil který to umí.dik
slackman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amonra11 29. 4. 2015 16:19

Ahoj. Aktualizoval som na líazatko a mám niekoľko otázok, ak viete poprosím, poradte:
1. ako nastaviť aby po stlčení tlačítka telefón sa ukázali obľúbené a nie posledné kontakty?
2. doteraz som sa to snažil riešit aplikáciou Top kontakty, ale ani tam neviem nastaviť kontatky čo chcem - pozná ju niekto?
3. Viber mi pýta poplatky, ale do aktualizácie bol zadarmo
amonra11
Junior

Odeslat příspěvekod beat 29. 4. 2015 19:48

1) IMHO nelze
2) Neznám.
3) Neznám. Ale bylo by zvláštní ,kdyby byl zpoplatněný jen pro Android 5
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod JirryHRB 8. 5. 2015 21:08

Ahojte, zvazuju koupit tohoto mobilu a mel bych dotaz ohledne prehrivani..nekde jsem se docetl, ze se dokonce prehriva natolik, ze muze prasknout zadni sklicko. Jake s tim mate zkusenosti a jak se k tomu stavi Sony pro pripadnou reklamaci? Byl jsem si ohmatat na prodejne a vazne o nem uvazuju, nechali jsme ho 10min nahravat 4K video a je pravda, ze zadni cast byla docela dost tepla, ale neprislo mne to uplne kriticke..jake jsou vase zkusenosti? Diky.
JirryHRB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mberdych 9. 5. 2015 09:08

Sklíčka na xperiich praskají spíše rozdíly teplot zima teplo, přechody ze zimy venku do tepla doma. Tchanovi takhle praskla Z2, vůbec neví kdy se to stalo, vyndal z kapsy a měl tam pavouka. Jestli tím trpí Z3 a compact verze nemám zdání.
mberdych
Junior

Odeslat příspěvekod Bacccardi 21. 5. 2015 20:50

Co mám dělat s mobilem? Poslouchal jsem muziku, pak jsem si vypojil sluchátka asi jsem tajně někoho vytočil a potom už nevím. Za půl hodiny jsem ho vytáhl z kapsy, spuštěno spoustu aplikací, tak jsem něco vypnul v tom momentě se zasekl a nešlo nic dělat, ale mám koupeno smart bank talk 2 a přes to můžu volat, ale telefon nereaguje. Prosím poraďte?
Bacccardi
Junior

Odeslat příspěvekod Mican 21. 5. 2015 21:37

Reset jsi zkoušel? Vedle šuplíku na SIMku je malý žlutý tlačítko co se dá zmáčknout hrotem tužky - hardwarový reset.
Hyena rulez!
Mican
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 21. 5. 2015 22:17

Zkusil bych prvne podrzet zaraz vypínací tlacitko a tlacitko zesileni zvuku. Probehne restart, ma to simulovat vytažení baterie. ;-)
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bacccardi 22. 5. 2015 06:23

Moc díky, ale nezabírá asi půjde do servisu. Ještě jsem zapomněl, že když se dotknu displeje, tak mi okolo naběhne zelená čarkovaná čára, ale pin sim mi jde namačkat.
Bacccardi
Junior

Odeslat příspěvekod jaaro 22. 5. 2015 19:26

Neviete ci sa bude robit aj v dual sim verzii?Takychto kompaktnych telefonov ,nadupanych telefonov s vybornym fotakom je u nas v ponuke straaasne malo.
jaaro
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků