Sony Xperia Z3 Compact - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bacccardi 26. 7. 2015 16:02

O tohle mi šlo, moc děkuji.
Bacccardi
Junior

Odeslat příspěvekod beat 26. 7. 2015 16:02

Velikost ikon měnit nelze..
"Složky" se vytvářet dají, ale jen o velikosti 4 aplikací..
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod X-Brace 31. 7. 2015 18:01

Musím říct, že mě update na Android 5.1.1 dost zklamal. S Androidem 5.0.2 jsem nezaznamenal žádný problém, ale s 5.1.1 hned několik, i když jsem prováděl čistou instalaci přes PC Companion bez zachování dat.

V první řadě zlobí časovaný tichý/prioritní režim. Mám ho zapnutý od 21-8 hodin a nastavené výjimky, aby se mi bylo možné dovolat. Bohužel po spuštění se často stane, že se i přes to spustí v tichém režimu bez výjimek. Také se mi už stalo, že se večer nespustil vůbec a nebo naopak ráno nevypnul (sám se přepnul do režimu Na dobu neurčitou).

Dále jsem zaznamenal problém s čidlem rotace displeje. Pokud není zapnuté Chytré otáčení obrazovky, tak i při běžné chůzi displej jakoby přeskakuje.

Další chybou (nebo novou funkcí) je to, že se po odemknutí displej vždy rozzáří na několik sekund na maximum. Poslední problém na který jsem narazil je mizející horní řádek v menu aplikací, pokud je aktivní automatické otáčení plochy. Pomůže až restart zařízení.

Zkrátka se tahle aktualizace Sony příliš nevydařila.
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod poletucha 1. 8. 2015 09:22

Udelal si po aktualizaci tov.nastaveni pristroje?
poletucha
Junior

Odeslat příspěvekod beat 1. 8. 2015 11:12

X-Brace: Nezaznamenal jsem žádný z těchto problémů. Jen nadměrné vybíjení baterie - za dva dny nicnedělání vybitý. Udělal jsem tovární nastavení a obnovil data ze zálohy a uvidím zda se to zlepší.
Co se samotného software týká, změny k lepšímu. Například taková drobnost, že když z roletky nastavuju intensitu podsvícení displeje, tak roletka zmizí a vidím přesný jas displeje. Ve verzi 5.0.2 při nastavování displeje byla stále stažená roletka...
Telefon mi přijde trochu plynulejší...
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod X-Brace 1. 8. 2015 16:13

poletucha píše:Udelal si po aktualizaci tov.nastaveni pristroje?


Přes PC Companion jsem nejprve nainstaloval aktualizaci a hned potom "opravu" bez zachování dat. Pokud jsem tomu dobře porozuměl, tak by to mělo fungovat jako restore u iPhonu a čistě nahrát celý systém.
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C_zek 2. 8. 2015 11:21

Mě Android 5.1.1 šlape perfektně, ani jeden z těch problému co jsi vypsal nemám. Všechno funguje perfektně jak před aktualizací, funkce které se změnili a přidali fungují taky krásně. Baterie mi vydrží též stejně jako u androidu 5.0.2.

Instaloval sem android bez mazání dat, všechno nastavení mi v mobilu zůstalo. Ani žádné tovární nastavení jsem nedělal, jelikož nemám důvod.
C_zek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod X-Brace 2. 8. 2015 20:30

Bohužel už vážně nevím co s tím. Dnes se zase spustil tichý režim místo priorit a to ještě Na dobu neurčitou místo Dokud neskončí výpadek.
@peroutka
X-Brace
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladik1983 17. 8. 2015 19:31

5.1 naprosto perfektní, zrychlení systému (plynulost systemu, spouštění fotoaparatu, spousteni několika aplikaci, ktere se spousteli znatelne pomaleji nez jine, atd.), dalsi plus je prevod aplikaci a dat aplikací na SD kartu (5.0 děs), ruzne dalsi vychytavky. Co stale postradam je v liste zabudované tlacitko adaptivni jas ON/OFF a ne moc povedeny je ciselnik vytaceni. Ale to jsou drobnosti proti tomu jak se system zlepsil. Baterie stejna jako na 5.0.
ladik1983
Junior

Odeslat příspěvekod pilgrim_1970 22. 8. 2015 08:38

Po aktualizaci na 5.1 nelze nastavit tapetu na telefonu, po nastaveni vlastního obrázku z galerie se po zamknutí a odemknutí telefonu pořád objevují přednastavené různé motivy.... nevíte co s tím nebo kde je chyba u mě v nastavení.?? Díky za reakce.
pilgrim_1970
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Folkmy 22. 8. 2015 15:10

me vlastni obrazek na tapete funguje
Folkmy
Junior

Odeslat příspěvekod pilgrim_1970 22. 8. 2015 15:30

No to mě taky, ale jen chvíli, pak se tam objeví fotky, které se mění, příroda, lidé, zvířata..... a když do zapnu přes tapetu v telefonu, tak stejný výsledek, když přes tapetu v luncheru Apex, tak ten samý výsledek...:-((
pilgrim_1970
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hadasek 24. 8. 2015 15:39

Tak Xperia po druhé reklamaci v ARVATO je zpět. Výměna základní desky :)
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guiz 24. 8. 2015 16:16

Výměna základní desky = nový telefon. :-)
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Max1987 24. 8. 2015 19:08

Zdravím všechny,

tak jsem si dnes koupil Z3C a fotky tada opravdu nic extra.
Moje stará xperia V fotí stejně a to má světelnost jen 2.2F 13MP :(
porovnal jsem to doma s SAMSUN Galaxy S6 edge tak kukněte:

https://webshare.cz/file/4e7lA2rr3H/foto-zip
Max1987
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků