Sony Xperia Z1-To nejlepší od Sony ve smartphonu ještě lepší

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod nitram47 18. 12. 2013 10:46

alebo si vytvor adresar .nomedia a tam si nahadz co nechces vidiet. cez spravcu suborov sa tam dostanes
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod orgasmic 18. 12. 2013 13:36

Super funguje...
akorat se musi nejdrive vytvorit nova slozka, do ni nakopirovat soubory a pak prejmenovat, protoze kdyz rovnou vytvorim slozku s timto jmenem, tak hned zmizi :D

EDIT: Take vam Z1 strasne dlouho nabiji ze site? Nabiti na 100% trvalo asi 7hodin.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 19. 12. 2013 16:33

Pres PC k dispozici update na 4.3 ;)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod djrr 30. 12. 2013 13:01

Zdravím, uvažuju že bych do Z1 šel a měl bych pár otázek.

1. Jak moc je špatný displej? V recenzi si stěžovali na odlesky na slunci a že se při náklonu deformují barvy.

2. A hlavně co foťák? Jaká je výsledná kvalita fotek ve srovnání třeba se Samsungem S4? A jak je to celé s tím, že nový software by měl výslednou kvalitu fotek o dost zlepšit?

A ještě bych se chtěl zeptat na obecné zkušenosti majitelů, jak jste spokojeni a jestli byste do něj šli znovu? Děkuju.
djrr
Junior

Odeslat příspěvekod Lupan01 1. 1. 2014 11:14

Display neni vubec spatnej,je pravda,ze z vetsiho uhlu jde trochu hur videt,ale na telefon se vetsinou snad diva kolmo,takze to snad nevadi.A na slunci pokud je v tuto dobu na nej vidim dobre
Fotak ne bezva,v rezimu auto perfektne foti i za tmy,porovnaval jsem to s iPhone 5s a muze se jit zahrabat.
Predtim sem mel S3 a neda ye vubec srovnat.Rychlost mnohem vetsi,jak v menu,tak u her a baterka taky vydrzi dyl.
Napr.prez noc,pri rezimu stamina (vyplej diplay=vyply data) se vybije max 2% procenta a nebo s daty tak do 6% u S3 sem byl rad kdyz se vybilo "jen" 20%
Takze na 100% koupe nelituju
Lupan01
Junior

Odeslat příspěvekod m1na 1. 1. 2014 12:17

Když jsem sháněl telefon byla mezi kandidáty i z1. Přecházel jsem z s2 s amoledem. Přímo jsem telefony porovnával a u z1 jsem pocity hrůzy nezazil. Display je ok, ale je potřeba porovnávat mimo menu, ktere ma divný sedy nádech a všechno pak vypadá vybledle. Nakonec jsem ho nevzal kvůli tlačítkům na displayi, který zabírají příliš mista a vzal note.
m1na
Junior

Odeslat příspěvekod adameichler 15. 1. 2014 19:05

už jde aktualizovat i T-Mobile varianta.
adameichler
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trutnovacek 13. 2. 2014 14:07

Chtěl bych se zeptat, zda jste někdo z uživatelů Z1 porovnal tento telefon přímo se Z1C

Zajímá mě, zda by jste v dnešní době se rozhodli pro Z1, či Z1C...

mimochodem - problém s budíkem je i zde?. A vytváření nových office dokumentů?

děkuji
Motorola D520 > Nokia 3310 (2x) > Sony E. K700i > Nokia ??? > Nokia C6-00 > BlackBerry Z10
trutnovacek
Junior

Odeslat příspěvekod Peterka 72 16. 2. 2014 14:05

;-) Zdravím , chtěl bych si koupit Sony xperia Z1 . Nechci telefon nový ale tak měsíc , dva použivaný , kvůli ceně . Nevím jestli mi bude sedět ale chci ho vyzkoušet . Ted jsem měl 6 let iphony . Jak prosím poznám že je telefon pro Českou republiku a né pro EU a jaký je v tom rozdíl , když je v češtině a i na něj dávají prodejci záruku 24 měsíců . Děkuji za odpověď . 8-)
Peterka 72
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 2. 2014 19:20

Záruku máš u prodejce, to je ono. Oficiální servis to neveme. Na fóru řešeno milionkrát.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Matu3s 24. 2. 2014 14:33

zdravim,

mam xperiu z1 uz od decembra. nahodou neviete ako dlho vydrzi krytka na nabijanie ? hlavne co sa tyka vodotesnosti. skusal som ponorit z1 akurat tak raz, aj to hned po kupeni.. odvtedy nic. bojim sa celkom ze ked sa stale ta krytka otvara pri nabijani, ze aku ma zivotnost vlastne cela ta vodotesnost xperie z1 ??

dakujem
Matu3s
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 26. 2. 2014 10:02

U Z jsem četl, že časem nedoléhá. U Z1 nevím. Ale možná by nebylo špatné si koupit dobíjení dok pro Z1. Tam mobil jenom položíš a nic neotvíráš. Dobíjení probíhá přes ty dva kontakty, co jsou na levém boku telefonu.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod petrasek1 12. 6. 2015 11:07

Jsem čerstvým majitelem Z1. Zatím se s ním seznamuji. ale přesto bych potřeboval poradit. Dá se někde změnit tón upozornění třeba u aplikace stopwatch? Nějak se mi nedaří dopátrat kde. Zkoušel jsem v nastavení melodie. Nic jsem nenašel. Další dotaz i když prkotina dá se někde nastavit pozadí v konverzaci ve watsapp? Na Neo V jsem to nějak našel a nastavil tady nad tím přemýšlím kam se to schovalo nebo změnilo jelikož na Neu jsem jel na Anroidu 2.3 a tady je 5.02 takže asi se toho dost změnilo. Díky za rady.
petrasek1
Junior

Odeslat příspěvekod perfektsunny 12. 6. 2015 11:25

Whatsapp - Nastavení - Nastavení chatu - Tapeta
perfektsunny
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 9. 2015 21:59

Z1 dostane aktualizaci na 5.1 Lollipop
http://mobilizujeme.cz/clanky/xperie-z1-z1-compact-a-z-ultra-povysuji-na-android-5-1-lollipop/
Nick Cave
Pokročilý

Předchozí stránka