Sony Xperia M / M dual

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Steve4 4. 9. 2013 19:27

rádio nepoužívám, takže mě to netrápí, navíc to určitě vyřeší aktualizace. M je ještě novější, i když to asi nebude mít nějak vliv na aktualizace, když je s Lkem skoro stejný, takže doufám, že se nezapomene ani na jeden model
Steve4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nery 5. 9. 2013 04:41

A co kvalita displeje? Jsou krom velikosti totožné? Někde se píše že u L je horší čitelnost na slunci.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod copper 6. 9. 2013 10:13

copper píše:To si pockas, zatim za 5799,- v e-shopu T-Mobile, coz je jedna z nejnizsich cen ofiko distribuce.

Ceny sly zas dolu -> CZK 5590,- na CZC i EW
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tiberi 11. 9. 2013 19:09

tak mam ode dneska tu xperii L -a jsem s ni nadseny -design ,rychlost, ovladani,drzeni v ruce, :-)
i53470,asus p8z77-m,Arctic Cooling Freezer 13,1xRAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz,sapphire7850,Seasonic M12II-520 520W,CoolerMaster Elite 311,2x af f12pwm
tiberi
Junior

Odeslat příspěvekod Steve4 12. 9. 2013 12:13

a co display, spokojenej? co jsi mel pred tim a jaky je rozdil mezi displayi. asi jsi neporovnaval Mko s Lkem nazivo, vid
Steve4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tiberi 12. 9. 2013 17:21

Steve4 píše:a co display, spokojenej? co jsi mel pred tim a jaky je rozdil mezi displayi. asi jsi neporovnaval Mko s Lkem nazivo, vid

jo na zivo jsem je neporovnaval,mel jsem pred tim nokii 3720 takze nejsem rozmlsany nicim extra a display mi pro moje potreby staci.
v androidu se teprve zacinam orientovat -pokud sem si vsiml tak xperie nemaji souborovy manazer ? ja jen ze na wifi musim jeste chvily pockat -a nemuzu si v podstate bez manazeru ani nainstalovat apk. takze mam v telefonu zkopirovany manual v pdf a nevim jak jej najit a otevrit -no proste zacatecnicke muchy. vypada to ze budu muset do hospody kde je wifi na google play :-) jo jinak ty zkosene hrany se mi libi cim dal vic a mam na ni to silikonove pouzdro od jekod a je to skvele.
i53470,asus p8z77-m,Arctic Cooling Freezer 13,1xRAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz,sapphire7850,Seasonic M12II-520 520W,CoolerMaster Elite 311,2x af f12pwm
tiberi
Junior

Odeslat příspěvekod Mydlinka 22. 9. 2013 11:40

Ahoj, tak už jsem taky šťastná majitelka eMka :-) předtím jsem měla xperii mini pro, takže jsem chtěla zase něco menšího ale s větším displejem a stejně proti mini je ten telefon na mě dost velkej :-)) ale začínám si zvykat, jinak žádná moje xperie neměla souborový manager, vždycky stahuju Total Comandera, ten mi nejvíc vyhovuje. A včera přes PC Companion přišla aktualizace firmwaru 15.1.C.1.17 a problém s rádiem je opraven ;-)
Mydlinka
Junior

Odeslat příspěvekod WolfN 20. 10. 2013 14:36

M-ko vypadá parádně, xperie jsou designově nádherné telefony, huawei Y300 jsem se nedávno zbavil a na tohoto krasavce si brousím zuby.
Zde ho mají za slušnou cenu: http://www.mironet.cz/sony-xperia-m-4-q ... +dp191251/

Co přesně indikuje blikáním a jakou barvou, ta notifikační LEDka vespod? zeleně zmeškaný hovor či sms, modře fb a tak?
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Steve4 20. 10. 2013 17:25

indukuje např. zmeškané události, nepřijaté hovory, sms. bliká několika barvama, záleží který si nastavíš v nastavení telefonu. FB asi nastavit jde, ale musíš si stáhnout app na změnu notifikací i pro jiné aplikace
Steve4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 20. 10. 2013 19:27

Takže nastavit jde co a zda vůbec má indikovat jo? dík za info.

V této diskuzi jeden člověk kritizuje, že se po čase stírá barva z nápisů, stalo se to i někomu zde?
http://www.czc.cz/sony-xperia-m-cerna/1 ... lqcpgg5955
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mydlinka 25. 10. 2013 19:42

no já žádné pouzdro nepoužívám a můj nápis je furt v poho, jinak jsem také koupila v czc.cz
Mydlinka
Junior

Odeslat příspěvekod bastien 6. 11. 2013 12:51

Steve4: prosím tě, indikace zmeškaného hovoru/SMS - bliká jen po určitou dobu a pak přestane (třeba 15min), nebo po dobu dokud manuálně něco nestisknu. Chci přejít z Nokia/WP, kde není žádná notifikace. Proto můj nechápavý dotaz.
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod LaLi_87 7. 11. 2013 10:39

Zdravím je nejaka moznost aktualizovat na najnovsiu verziu ak mám telefon z Orange? Tam mi nechce aktualizovat, píse, ze mám najnovsiu verziu ale nie je to tak. Dakujem
LaLi_87
Junior

Odeslat příspěvekod Mydlinka 8. 11. 2013 08:32

bastien: dioda bliká stále dokud si to nepřečteš aspoň na té informační roletce.
Mydlinka
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 8. 11. 2013 11:44

LaLi: operatorovi dlhsie trva, nez uvolni pozmenenu novsiu verziu. bud pockaj, alebo sa da dat aj neOrange ROM, ale pri reklamacii telefonu to budes musiet vratit spät.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků