Sony Xperia SP

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TA 10. 12. 2013 22:26

Na základe tejto teórie sa vôbec žiadne parametre nemuseli uvádzať okrem veľkosti displeja, lebo "90 % zákazníkov je to jedno". Ale to som už mimo témy.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod searcs 11. 6. 2014 20:54

Já ho mám. Je to úplně normální telefon od Sony. Nevím co tu řešíte, o parametrech se dočtete na netu a ohledně foťáku. Je to sakra telefon ne zrcadlovka. Chci fotit koupím si foťák, chci volat, sms, internet koupím si telefon.
PS: Kup si radši iPhone, než tady ten zasekaný a zas*aný android. Mám na něm 3 aplikace (Viber, Mobbles, Dotekománie) a už je z toho telefon špatnej.
searcs
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TA 11. 6. 2014 22:17

searcs píše:Nevím co tu řešíte, o parametrech se dočtete na netu a ohledně foťáku.

Tak poprosím odkaz na tie parametre, keď nie je čo riešiť.
O iPhone nemám záujem; jedine, že by stál zlomok svojej ceny a obsahoval Android. Tak či tak po polroku už tento model nemám v hľadáčiku, len som vtedy chcel porovnať parametre foťáku s inými modelmi. Teda vlastne, mal som v úmysle porovnať len jediný parameter – ohniskovú vzdialenosť.
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 5. 8. 2014 21:37

Mám nově Xperia SP. Už podruhé mi přišla SMS s informací o zahájení využívání mobilního datového připojení. Přitom mám mobilní data vypnutý a ve druhém případě jsem byl určitě připojen i na WiFi. Pokud se podívám do nastavení je tam pár kB u Zpráv a Systém Android. Čím to je?
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 18. 8. 2014 01:16

pokud máš data natvrdo vypnutý tak je to divný, napadá mě asistovaná gps,tam nevím jak to bere vypnutý data,jestli povolení u gps nemáš vyšší prioritu
JayDeeSq
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků