Sony Xperia Z/ZL

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod orgasmic 18. 3. 2013 20:42

Jestli myslíš kompletní zrcadlení (např na hry, menu apod) tak to nejde...to je potřeba externí zařízení na bázi Media HD Link.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavelcer 19. 3. 2013 06:42

Ano, tohle zrcadlení jsem myslel. Potom je to v pořádku, takové zaříení nemám. Nějak jsem doufal že stačí jen WiFi. Ale díky za odpovědi. ;-)

PS: Teď se pochlubte, kdo zkoušel Zetko dobrovolně či nedobrovolně namočit :-D Přiznám se, já na to odvahu nenašel. :-))
pavelcer
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 19. 3. 2013 10:13

Uz se tesim na dovcu u more, az budu natacet kocky pod vodou :D
Ale taky jsem to jeste nezkousel.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zip123 19. 3. 2013 12:37

@mirne: zkus to otestovat znovu, ale tentokrat nech display rozsviceny, kdyz ti prijde sms (nastav zhasinani treba po 5min). Pokud tentokrat dioda bude fungovat, pak by to byl stejny bug jako v ICS od Sony...
zip123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda512 19. 3. 2013 14:52

Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavelcer 19. 3. 2013 17:33



Chtěl jsem napsat, co slaná voda v moři, aby jí neškodila... No jak jsem ji viděl plavat v té polévce, už se radši neptám :shock:
pavelcer
Junior

Odeslat příspěvekod Kuba-xx 19. 3. 2013 22:48

někde jsem četl že je normovana do sladké vodi do metru ale ne do slané vody :-) tak když tak velky pozor
Kuba-xx
Junior

Odeslat příspěvekod peto.fogo 22. 3. 2013 13:33

kupovali ste niekto pamatovu kartu ? ide aj 32GB? daju sa tam presunut aplikacie?
peto.fogo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 3. 2013 13:45

Jde i 64GB karta.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peto.fogo 22. 3. 2013 14:11

Mas to vyskusane, alebo si len cital? aka znacka? ci to je uplne jedno ?
peto.fogo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 3. 2013 14:55

Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Je2nifer 28. 3. 2013 13:24

Mám dotaz, pro některé asi stupidní, ale jsem ženská, tak to nevim.. K čemu slouží k "zetku" dokovací stanice?? Díky ;-)
Je2nifer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirne 28. 3. 2013 14:18

Upozorňuje vás LED na SMS a nepřijaté hovory ?
mirne
Junior

Odeslat příspěvekod Samba68 28. 3. 2013 17:31

Snad to pomuze vyresit ten problem s ledkou, jsem liny to prelozit ale jiste mi to odpustie:))):
Luckily, there appears to be an easy fix for this. All you need to do is to factory reset the handset. Then apply all of your settings manually such as Wi-Fi i.e. don’t use backup to restore your settings. Many are reporting that once you do this the notification light works as intended. Hopefully, this bug, will be sorted out in the next firmware update.

-- 28. 3. 2013 17:35 --

Dejte prosim vedet jestli to pomohlo, uvazuji o koupi tohoto tel a led dioda je velice uzitecna vec...
Samba68
Junior

Odeslat příspěvekod dezavy 28. 3. 2013 17:55

pavelcer píše:PS: Teď se pochlubte, kdo zkoušel Zetko dobrovolně či nedobrovolně namočit :-D Přiznám se, já na to odvahu nenašel. :-))

Ve firmě jsme měli předváděčku, kde jsme to zkoušeli. Tel se potápěl několikrát za den do vody a v pohodě :-) Jen ho pak ofoukáš, nebo otřeš a frčí normálně. Ptal jsem se toho týpka, jak moc tomu věří - odpověď byla taková, že mi dal do ruky jeho bílé Ztko a dovolil mi ho potopit :D Mimochodem - ta bílá je dost luxusní.
Jen pozor na to, že pod vodou nejde ovládat displej, což je menší omezení pro focení pod vodou - to ale řeší autospoušť.
dezavy
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků