Sony Xperia Ion vs. Sony Xperia P

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Rybak 15. 12. 2012 00:42

Přiznám se, že se v produktovém portfóliu Sony trochu ztracím. Tyto dva modely se mi zdají zajímavé, líbí se mi, že jsou oba kovové. Cena je teď aktuálně zhruba stejná. Mohl by mi někdo znalý prosím jen v krátkosti vypíchnout výhody/nevýhody těchto dvou modelů? Děkuji.
Rybak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D3VL3R 15. 12. 2012 10:03

Myslím, že Ion je vylepšená Xperia P:
http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=10D140
Case: NZXT S340 Black | MB: Asus M4A89TD PRO​/USB3 | CPU: AMD Phenom II X6 3.9GHz | GPU: Gigabyte GTX1060 OC 6GB | RAM: Hyper X 16GB DDR3 | HDD: SSD EVO 850 256 GB, WD 1 TB | Power: Corsair RM550x | OS: Windows 10 64b
D3VL3R
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas fuk 1 15. 12. 2012 10:44

Ja mam ion a taky jsem se rozhodoval, jestli P nebo ion a ze stejnych duvodu jako ty. Jelikoz jsem mel a porad jeste mam samsung wave 1 ktery je kovovy, tak jsem chtel dalsi taky kovovy. Nakonec jsem koupil ion kvuli slotu na pametovou kartu. Kdyby mela P slot na pametovku, nebo aspon pamet 32 GB tak bych koupil P. Vsichni kritizuji P pro malou kapacitu baterie, ion ma daleko vetsi kapacitu baterie, ale kdyz procitam diskuze a zkusenosti majitelu, tak oba telefony vydrzi stejne. Takze pokud nemas naroky na pamet telefonu a staci ti 16 GB tak kup P, pokud chces vetsi pamet, tak kup ion, nebo pockej, jestli sony neudela neco jako P s vetsi pameti, nebo slotem. Jinak ion je asi nejvetsi od sony a kdyz ho nekde vytahnu, tak jen slysim, co to mas za televizu, vzdyt ti to musi utrhnout kapsu. A kazdy hned zkousi jak se vejde do kapes. Mozna T je stejne velke.
Alcatel One Touch Club, Mitsubishi Trium Aria, Nokia 3320, Samsung SGH-V200, Sony Ericsson K800i, Sony Xperia X1, Samsung Wave, Sony Ion, Nokia Lumia 520, Nokia Lumia 825, Microsoft Lumia 950 XL, Samsung Galaxy S10+ Snapdragon.
tomas fuk 1
Junior

Odeslat příspěvekod wheatley 15. 12. 2012 12:47

Ion je vyssi model, takze teoreticky by mel byt i lepsi.
wheatley
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků