Sony Xperia T/TX

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod obluda zelená 27. 11. 2013 15:27

Class 10 by problém být určitě neměl, ale jak je na tom konkrétně s toutokartou nevím, snad OK, ale nechci kecat.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SelRoyan 27. 11. 2013 18:32

Jacques27 píše:Z paměťových karet mi padla do oka http://www.alza.cz/kingston-micro-secur ... 240470.htm . Jen nevím, jestli Xperia T nebude mít potíže s kartou class 10. Kdysi dávno jsem něco takového četl, možná se mi to plete. Přečte telefon tu kartu v pohodě?

Starší Xperie - NEO i její předchůdce class 10 v pohodě přečetli. Přečetli i UHS.32GB avizuje sama Sony na svých stránkách.
SelRoyan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomash22 28. 11. 2013 21:18

ahoj potřeboval bych poradit co s telefonem. Mam 3 měsíce starou Xperii T problém je v přehřívání když je telefon připojen k nabíječce a je spuštěna náročnější aplikace tak se telefon přehřeje a vypne. Je to chyba telefonu mam ho jít vyreklamovat?
tomash22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 11. 2013 11:44

Jaká náročnější aplikace? Pokud se vypíná při přehřátí, tak reklamuj. Nejprve asi formát.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod tomash22 29. 11. 2013 12:14

konkrétně clas of clans nebo něco podobně naročného
tomash22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mildapm11 30. 11. 2013 16:04

Reklamace, na mem Tecku mohu nabijet a delat cokoliv a zadne vypnuti se nekona, takze bych to videl na vadny kousek... je taky pravda ze se mi nezapina 1000 a 1 kravinka co by telefon nejak drtila... takze mozna poresit bezici balast a pokud problem pretrva tak reklamace... drzim palce at je vse ok.
Mildapm11
Junior

Odeslat příspěvekod saabik 18. 12. 2013 21:01

Aktualizoval jsem si přes Sony PC Companion Xperii T a jsem trochu v rozpacích.
1) Odemčení klávesnice už není přejetí prstem zleva doprava, ale objeví se tam taková hnusně sytá fotka pole a musím přejet zezdola nahoru. Když jdu do nastavení, tak tam nemám možnost jako dřív, to jest přejetí prstem zleva doprava. Najdu to někde jinde?
2) Pokud chci telefonovat, pozadí je úplně bílý a hrozně mě z toho bolí oči. Navíc je to asi i plácání baterky. Před aktualizací bylo pozadí krásně tmavý. jak ho vrátím zpátky? POMOC!
saabik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Followtrue 19. 12. 2013 11:54

Ano android 4.1.2 ma zmeneny skin oproti 4.0 s krasnej tmavej na divnu bielu uplne odveci ale nevadi Sikmooky maju divne vizualne zmyslianie vid ich auta s 10aut je 1 pekne :D
Android 4,3 sony prislubil na december 2013 takze cakam
Pam kartu mam 32GB class 10 nie je problem...
a Puzdro na xperiu Z ti v ziadnom pripade nebude pasovat na T nakolko Z je vacsia..
A to ze sa ti telefon vypne pocas nabijania nemusi byt vada telefonu zalezi kolko app mas spustenych je tam urcite nastavena ochrana pred prehriatim alebo nieco podobne takze skus reset teelfon do vyrobnych nastaveni a ak ti to bude robit tak az potom reklamuj...
Followtrue
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 24. 12. 2013 16:14

Bílá barva lze změnit na cernou. Kdysi k tomu dokonce vyšel článek na http://xperia.cz, zkus pohledat.
Na odemykání si musíš zvyknout, ale to pozadí tam jde změnit.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Followtrue 25. 12. 2013 10:57

Viem ale tam treba root ci co a navise ta ich cierna verzia bol len akysi negativ tej bielej cize to nebolo take pekne ako od sony.. ja uz som si zvykol no vadi mi u Sony to zdvhanie hovoru potiahnutim prsta cez cely display... iny vyrobcovia to maju riesene lepsie ... kratsie potiahnutie pripadne len tuknutie atd...
Followtrue
Junior

Odeslat příspěvekod Mildapm11 3. 1. 2014 21:40

Super zprava primo od Sony :

Xperia™ T Android version overview
Launch version
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
2012-09

Released version
Android 4.1 (Jelly Bean)
2013-02

Next version
Android 4.3 (Jelly Bean)
2013-12

Under Investigation
Android 4.4 (KitKat)

link na original zpravu :

http://www.sonymobile.com/global-en/sof ... /xperia-t/
Mildapm11
Junior

Odeslat příspěvekod Followtrue 5. 1. 2014 16:22

Hej ta sprava by nebola od veci keby Sony aj dodržal ten datum .... je to na smiech ze si sami urcia datum a potom to nestihnu... kam ten svet speje
Followtrue
Junior

Odeslat příspěvekod Mildapm11 6. 1. 2014 11:56

tak zpozdeni je u aktualizaci bezne, pro me je mile prekvapeni ze testuji i 4.4KitKat. pocitam ze ke konci ledna by jsme se mohli dockat.
Mildapm11
Junior

Odeslat příspěvekod Mildapm11 10. 1. 2014 13:33

Tak 4.3 je venku. Sice jen pro vyvojare ale cetl jsem jen chvalu. Viz :

http://xperia.cz/zkusenosti/1148-androi ... y-xperia-t
Mildapm11
Junior

Odeslat příspěvekod Mildapm11 14. 2. 2014 09:41

Tak Sony uvolnilo po sve leak verzi uz i oficialni 4.3 pro SXT. Tak se podelte komu uz nabehla aktualizace a jake jsou dojmy... Ja stale cekam a snad se dockam brzo. :-)
Mildapm11
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka