Sony Xperia T/TX

O mobilních telefonech značek Sony i Sony Ericsson

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod nitram47 21. 9. 2013 14:04

to si nastavíš buď v správach (záleží od verzie, úpravy od operátora,) alebo si stiahni Handcent sms, píšeš v diakritike, odošle sa bez.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod srnec111 21. 9. 2013 15:09

Já to právě v nastavení Tečka nenašel tak jediné přes ten program a ten i přijímá sms nebo muset přecházet mezi nimi?
srnec111
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 22. 9. 2013 19:13

to je sms app, komplet sms správy. oveľa lepšia než tá základná
hard to the core

nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod srnec111 22. 9. 2013 22:36

No ale u této app a verze nejde zvuk či co
srnec111
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 24. 9. 2013 10:29

Nastavit by to jít mělo, snad ti někdo s Xperií poradí.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nitram47 25. 9. 2013 07:35

aký zvuk? nemám žiadny problém, ani v jednej aktualizácii som nemal problém.
hard to the core

nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod IvanGS 25. 9. 2013 08:29

SMS píšu sporadicky, takže stávající celkem vyhovují, ale jak čtu tuhle debatu, možná vyzkouším i něco jiného:-).
Mám dotaz k poště - je možné nějak jednoduše přeskakovat mezi složkami, např. doručená a odstraněná/koš? A když chci smazat všechny maily v koši, existuje možnost "vybrat vše"? Zatím jsem ji nenašel a označuji jednotlivé maily..
IvanGS
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 26. 9. 2013 09:26

neviem čo máš za mailovú adresu, ak gmail, používam ich aplikáciu, kliknutím na doručená pošta sa roztvorí roletka kde si môžeš vybrať čo chceš. v koši pravým "hw" tlacidlom v ponuke je vysypať kôš, proste všetku poštu.
hard to the core

nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod IvanGS 26. 9. 2013 11:02

Mám volny, ale to je jedno, používám emailovou aplikaci, která v telefonu byla. Když kliknu na "Doručená pošta", rozbalí se roletka, v ní je kromě účtů i seznam "Poslední složky", kde je i "Koš", na který stačí kliknout. Potud je vše v pořádku. Ale když chci zpět do Doručené pošty, kliknu nahoře na "Koš", rozbalí se stejná roletka jako prve, ale v "Poslední složky" není Doručená pošta. Musím zvolit "Zobrazit všechny složky" a tam vybrat doručenou poštu. A tenhle klik navíc mne štve, proč není Doručená pošta v roletce v seznamu posledních složek?
A k tomu mazání koše - nevím jak to myslíš, jsem v Koši a žádnou takovou volbu nevidím, navíc nemám ani HW tlačítka kromě těch na boku... Mohu jen označit jednotlivé maily a pak označené naráz smazat, což mi občas nevyhovuje, chci smazat celou složku bez označování jednotlivých položek. Díky za radu.
IvanGS
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 26. 9. 2013 22:22

myslel som tie dotykové čo sú pod displejom. pravé je také všeobecné na nastavenia, skús to. app email čo je v telefóne nepoužívam, nejak ma to neoslovilo. skús inú app
hard to the core

nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod IvanGS 27. 9. 2013 13:03

Já používám klienta co byl v mobilu, proto jsem Ti nerozumněl...
Mám pár dotazů:
- měl jsem nastavenou živou tapetu Cosmic Flow v takové hnědé barvě. Včera jsem chtěl zkusit jinou barvu stejné tapety, ale žádná se mi nelíbila, nicméně jsem tu hnědou už v nabídce nenašel! Nakonec jsem zvolil "gold", ale hnědá byla lepší, nevíte kam mohla zmizet?
- podobné to je s widgetem "digitální hodiny", už byl v mobilu, nestahoval jsem ho, jen nastavil na plochu. Měl černý podklad, béžové číslice, ukazoval čas a čas nastaveného budíku. Ve stejné, béžové barvě byly některé prvky v "nastavení", třeba "šoupátko" zapnuté Wi-Fi, BT, výplň symbolu akumulátoru u nastavení "Správa napájení" apod., to se nějak nastavilo samo s aktivací widgetu, nechápu jak a proč, ale budiž. Spolu s tou tapetou se mi ale sama změnila barva číslic ve widgetu hodin na modrou a stejně modré jsou i zmíněné prvky v nastavení. Původní widget hodin s béžovými číslicemi jsem už nenašel - ZÁHADA...
- no a ve stejnou dobu mi taky zmizela fotka ze zamčené obrazovky, tu jsem zase nastavil, přesto ale nechápu důvod těch událostí, telefon jsem nerestartoval, nevypínal, vše začalo hraním si z barvami živé tapety Cosmic Flow.... :!: :?:
A ještě dotaz - včera mi nastavovali synchronizaci kalendáře a kontaktů v mobilu s Outlookem v PC přes firemní server. Už to fungovalo, ale po nějaké aktualizaci to začalo blbnout, tak to nastavovali znovu. Při té příležitosti zmizelo zvonění MP3 u některých kontaktů a taky složka oblíbených kontaktů, to chápu (telefonní seznam se z mobilu vymazal a zase synchronizoval, tyhle detaily ale v Outlook nejsou). Udělal jsem tedy opět složku oblíbených kontaktů, ale omylem jsem tam někoho přidal a teď ho neumím vymazat, asi jsem slepý, ale vymazání kontaktu z oblíbených nikde nevidím, poradíte?
IvanGS
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 27. 9. 2013 22:33

aj mne často zblbne telefón, vypni zapni a farby by mali fungovať.
na zálohu používaj v prvom rade My Phone Explorer!!!, všetko ostatné až potom, aby si predišiel podobným problémom ako máš teraz.
hard to the core

nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod IvanGS 29. 9. 2013 17:51

Vypnutí nepomohlo, neprožívám to jako zásadní problém, ale trochu mi to vadí.
IvanGS
Junior

Odeslat příspěvekod beat 29. 9. 2013 20:33

IvanGS: Změna obrázku lockscreenu, barvy písma a podobné blbosti se nastavují tématem, nikoli pozadím nebo widgetem. Jseš si jistý, že jsi neměnil téma?
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod IvanGS 30. 9. 2013 08:22

Beat: Kde se prosím Tě nastavuje téma???
IvanGS
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka